Saç Rengi ve Saç Boyama Açık sarı tonları, isteyenlere tüm tecrübelerim ( resimli )

ellerine sağlık çoook hoşşşşşşşşşş

2. begendim bende her ne kadar sarı tonlarına uzak olsamda çok tatlı bi rengi var

1) kuaförde platin sarı ile saçımın ilk açıcı ile açılması vem sonuçç

2) koleston vanilya sarısı

3) palette altın sarısı

4) nevacolor ekstra açık küllü platin

5) garnier ekstra açık doğal sarı

6) palette yoğun renk açıcı serisi blond

3-4 ay aralıklara boyanmıştır ortalama

Eki Görüntüle 288745

canım öncelikle merhaba; 1. ve 4. resimlerdeki saçını çokk beğendim. şuan benimde saçım çok koyu sayılmaz, biraz daha açmak istiyorum, dediğim gibi 1 ve 4 harika. gerçi 1i kuaförde yaptırmışsın.
$100_6680.jpg bu benim şuan ki saçım. neva color 11.00la boyaya boyaya bu hali aldı.
Eki Görüntüle 357759 ben bunun gibi birşey istiyorum. bu yoğun açıcılar mesela işe yarar mı dersin?

iyi de saç açıldıktan sonra orielle. diplerini ne marka açık sarıya boyarsan boya açılır önemli olan açıcı kullanmadan yıpranmadan bu renkleri elde edebilmek.

ay 3. olan çok güzelmiş....bende hollywood sarısına boyadım ama olmadı saçımın dipleri koyu kesteneydi 3 parmak kalınlığında uçları altın karameldi dün boyadım karamel gibi bişey oldu saçım rengi güzel oldu ama ben hollywood sarısı istiyorum 2 hafta sonra tekrar boyasam aynı renk saçımı sence istediğim renk olurmu cnm yoksa baska sarı tonumu boyamalıyım ne yapmalıyım konu başlığım var resimlerim orada ekledim fikir verirsem çok sevinirim çünkü ben çok boya işinden anlamıyorum:KK43:

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim saçlarım normalde röfleli ama röfle saçlarımı çok yıprattığı için evde diplerini kendim boyamaya başladım zaten röfle zamanla saç uçlarımı platin sarısı yaptı bende kolestonun perfect serisi var 12.0 ekstra platin ve alix avienin ekstra açıcı beyazı var 11.0s bunun ikisini karıştırıp boyuyorum diplerimde uçlar gibi platin oluyor tavsiye ederim. 30 volume' lük oksidan kullanmanız lazım benim diplerden çıkan kendi saç rengim kumral hemen açılıyor.

3 numara tam istediğim renk, şu an saçlarım böyle:

$DSC00267.jpg

Aslında resimde koyu çıkmış çok daha açık, diplerim beyaza yakın bir tonda

Palette altın sarısı ile boyasam 3 numaradaki gibi olur mu?

yha bnım saçım kestane gibi açık kumral gibi ucları sarı aralarda hafif sarılar var 2.resimdeki gibi istiorum acaba bnım sacımı o sekılde yapr mı yha .s ?

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim saçlarım normalde röfleli ama röfle saçlarımı çok yıprattığı için evde diplerini kendim boyamaya başladım zaten röfle zamanla saç uçlarımı platin sarısı yaptı bende kolestonun perfect serisi var 12.0 ekstra platin ve alix avienin ekstra açıcı beyazı var 11.0s bunun ikisini karıştırıp boyuyorum diplerimde uçlar gibi platin oluyor tavsiye ederim. 30 volume' lük oksidan kullanmanız lazım benim diplerden çıkan kendi saç rengim kumral hemen açılıyor.
Kac dk bekletiyorsun?:)

canım öncelikle merhaba; 1. ve 4. resimlerdeki saçını çokk beğendim. şuan benimde saçım çok koyu sayılmaz, biraz daha açmak istiyorum, dediğim gibi 1 ve 4 harika. gerçi 1i kuaförde yaptırmışsın.
Eki Görüntüle 357758 bu benim şuan ki saçım. neva color 11.00la boyaya boyaya bu hali aldı.
Eki Görüntüle 357759 ben bunun gibi birşey istiyorum. bu yoğun açıcılar mesela işe yarar mı dersin?

mrb saç rengin hoş gerçekten. acaba gerçek saç rengin ne? benim saç rengim kumral da ben de neva color 11 e boyasam senin saç rengini elde etmiş olurmuyum? :KK31:

X