Dudak Dolgusu yaptıranlar

tek sorunum var şuan.. üst dudak orta bolgede küçük bi top geliyor dilime.. masaj yapıyorum dağılması için.. sizde böyle bi sorun oldumu.. ne yaptınız..

canım ya bu bir komplikasyon...kendin mi yaptın? inanamıyorum ya..nasıl cesaret ettin..dolguyu enjekte ettigin anda elinle dagıtman gerekiyordu hemde bu hareketi narin narin degil sert ve itici el hareketiyle yapman gerekiyordu..

o top bende de oldu ve diğerleri geçtiği halde o bölgede hala güldüğüm zaman fatih üreğin üst dudağının alt kısmı gibi duruyo. uyuz oldum. bi de bana yapan güya bu konunun uzmanı en tanınmış dr. saolsun :mad:

o top bende de oldu ve diğerleri geçtiği halde o bölgede hala güldüğüm zaman fatih üreğin üst dudağının alt kısmı gibi duruyo. uyuz oldum. bi de bana yapan güya bu konunun uzmanı en tanınmış dr. saolsun :mad:
Canım sendeki geçici dolgu mu ? Geçici dolgularda bu tip sertlikler kalıyor mu ? .

tek sorunum var şuan.. üst dudak orta bolgede küçük bi top geliyor dilime.. masaj yapıyorum dağılması için.. sizde böyle bi sorun oldumu.. ne yaptınız..

bende de olmuştu dolgunun etkisi geçince o da geçti..sizinki de geçiciyse eğer etkisi geçerken o küçük topcuk da geçicektir CADIARZU

evet etkisi geçince geçecek.. çünkü yevaş yavaş eriyecek... çok zevkli uygulamak.. 2. seferde çok iyi yapıcam.. ben memnumum hyaruolonic asitten..başkasına uygulatamam güvenipte.. gelişigüzel hızlı şekilde yapacaklar bide üste uygulama parası vericem.... yooook.. hiç gerek yok...emla kremimi sürdüm uyguladım.. masajlarıda yaptım... birsürü uygulama videosu izledim nette..çevremde isteyenlerede uygulayabilirim.. kardeşime anneme de uygulucam...

evet etkisi geçince geçecek.. çünkü yevaş yavaş eriyecek... çok zevkli uygulamak.. 2. seferde çok iyi yapıcam.. ben memnumum hyaruolonic asitten..başkasına uygulatamam güvenipte.. gelişigüzel hızlı şekilde yapacaklar bide üste uygulama parası vericem.... yooook.. hiç gerek yok...emla kremimi sürdüm uyguladım.. masajlarıda yaptım... birsürü uygulama videosu izledim nette..çevremde isteyenlerede uygulayabilirim.. kardeşime anneme de uygulucam...

iyide dolgu malzemesi nerden buldun

Sertmece bana kötü örnek oluyorsun
bak dolgu malzemesi alıp yüzüme enjekte ederim haaaa :jeyyar:
tatlım tıbbı egitimin yok mu senin?
nası koydun acımadı mı igneyi nasıl batırdın
allah iyiligini versin iyi cesaret var sende:lepi:

Kızlar birşey sorucam
öpüşürken nasıl oluyor bu dudak dolgusu??:kedi:
bir his kaybı vs oluyor mu dolgu malzemesinin yarattığı ödem nedeniyle

Olleey en sonunda benim de yazacak bir şeylerim oldu. Büyük operasyonlardan korktuğum

Ben sadece üst dudağıma ve çene ucuma çok hafif dolgu enjekte ettirdim. Ücret ilk başta makul görünüyor ama sonradan çok bir fark olmadığını ve geçici olduğunu görünce açıkcası verdiğiniz o paraya bile acıyorsunuz ;((( (daha sonra medikal firmadan öğrendiğime göre dolgu maddeleri 50tl satılıyormuş. daha pahalıları da varmış ama öyle çok uçuk değil 150 bilemediniz 200tl imiş. yok.
Sormak istedikleriniz olursa açıkça yazarım kızlar...

Pinkky merhaba
geçmiş olsun umarım herşey gönlünce olur
canım sormak istedigim şu; cene ucuna neden dolgu yapılıyor?
bir de kac cc konuluyor
cene ucuna hic duymamıstım cunku
ve o dolgular nerde satılıyormus? juvederm alıcam benım kadın dogumcu arkım var o zaman o yapsın :lepi:
alla alla

arkadaslar dolgu yerıne şöyle bir yöntem yapamazmıyız mesela kalıcı makyajla dudağı doğal rengınde boyatmak hafıfte kenarlardan kalınlastırarark acaba boyle olurmu

canım öyle olmuyor
benim kardeşimin dudagında hem kalıcı dövme var hem dolgu var
bi kere isi bilen dövmeci asla kalın bir cizgi yapmıyor dudaga
o ince cizgiyle de dogrusu bir kalınlasma olmadı
sonra kız gitti dolgu koydurdu ama çok memnun yani kardeşim
ördek görüntüsü olmadı demek bilen koyucak
dudagın ortasına asla dolgu koydurmayın kızlar
kardesim dr cerceve yaptı sonra da iki yanına koydu dedi...

mariannecollagenwithire.jpg

mariannecollagenperlane.jpg

beforenoseandlips.gif

collagenb.jpg

jayjay, valla kaç cc onu bilemiyorum. sormadım. dr da söylemedi ama sanırım yarım enjekte etti diğer yarısını da üst dudağıma. (paket içinde belli miktar cc.lik oluyor enjekte edilen madde ama kaç cc bilmiyorum, bana bir paket açmıştı oradan biliyorum) kontrole gittiğimde üst dudağıma biraz daha rötuş yaptı hepsi o. çene ucu da biraz daha ileriye çıkık ve kavisli dursun diye yaptı ama bana çok az miktar uyguladığı için dudağımı kimse anlamadı bırak çeneyi yani :KK66:)) ama dr a sorsan çok bile koymuş :))))))))) sanırım iyi kazıklandım :)))))))))

ayrıca deliah, şu son koyduğun resimdeki gibi birşey yaptıracaksan SAKIINN diyim. Bence yamyam gibi olmuş, çok iğrenç yav, kızın eski hali çok daha güzel benden söylemesi.

yok canım yapılış şekli bu sekilde diye bilgilendirme amaclı koydum

ok. o zaman tecrübemi aktarayım ben de . üstten 4. resimdekinin aynı bir görüntü oluyor. hatta bende morluklar da olmuştu üst dudağımda :KK43:((

düşünenlere tavsiyem, enjeksyonun hemen ardından yapılan bölgeye buz koysunlar, sakın bekletmesinler, bekledikten sonra bir faydası olmaz, müdehalenin hemen akabinde buz tutmanız gerekir morluk oluşmaması için.

bende iş bittikten ben ayağa kalktıktan sonra bir iki defa buz tuttular o kadar o yüzden morardım :KK43:((( son yapılan yerde morarma olmadı ama ilk yapılan yere daha geç buz tutulduğu için o kısım morarmıştı.

Son düzenleme:
ayrıca deliah, şu son koyduğun resimdeki gibi birşey yaptıracaksan SAKIINN diyim. Bence yamyam gibi olmuş, çok iğrenç yav, kızın eski hali çok daha güzel benden söylemesi.
Bence de güzel durmamış canım .Dudağın her tarafına yapıldığında dudak kocaman bir şey oluyor .Bu görüntü o nedenle öyle .Sadece üst dudakta ( m ) bölgesine yapılırsa çok güzel duruyor.Ama dozu önemli.Benim bir arkadaşımın kızı dediğim şekilde yaptırdı çok güzel olmuştu ama onunki kalıcı dolgu .4 senedir dudağında bir değişim yok.opuyorumnanaktan

yaptırdıgınızı söylediniz ama bazı bilgilere göre dudaga enjekte edilen dolgular kiste dönüşebiliyormuş dudak içinde ufak toplar rahatsız edici şekilde kalıyormuş böyle birşey başınıza geldimi yada başına gelen arkdaşlar var mı?
1 yıl önce dudağıma kalıcı dolgu yaptırdım, abartıdan uzak.Küçük meme şeklinde bi şeyler çıktı ve küçük beyaz topcuklar,arkadaşlar bunun geri dönüşüde yok önce lütfen geçici ve kesinlikle kendi dokunuzdan yaptırın:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Canım bazı doktorların karşı olması normal , çünkü bir reaksiyon durumunda geri dönüşümü zor .Birçok doktor başına bela almak istemez .Reaksiyon ender görülen bir olay ,ama bu risk var ..Geçici madde reaksiyon verse bile cilt tarafından emildiği için sorun olmuyor .Ama kalıcı maddeye cerrahi müdahale gerekiyor .Bu maddeyi yapan doçentlerde var .Hatta ablamın doktoru doçent .Bana kanser iddiası inandırıcı gelmedi .İçindeki akrilamid maddesi ile poliacrilamidi karıştırmamak gerekli .Kalıcı dolgunun riskli olduğuna bende katılıyorum .Ama bu risk sadece çıkabilecek yan etkiler .150 000 bin kişide görülmez ama bende çıkabilir .Sorduğumda doktor kanser iddiasına hayret etti .Çünkü kendileride suçlu duruma düşüyor .Site adı istedi .Ben de LYS e sordum ,cevap bekliyorum .Ayrıca google baktım Avrupa ülkelerinde bir sürü estetik cerrahi merkezinin adresleri var ,hepside bu maddenin reklamını yapıyorlar .Böyle riskli bir madde olsa Avrupa niçin kullanıyor ?Kaldıki poliakrilamid jel içeren tek dolgu maddesi bu değil .Aynı içerikli bir sürü madde var .Aquamid ismi sadece bir marka .Peki formcryl, bioalkamid, amazingel , beautical, argyform ,evolution,outline gibi poliacrilamid jel maddeler ne olacak .O zaman hepsinin yasaklanması gerekir . Yani hepsinin kanser yapması gerekir ki bu imkansız .Çünkü bütün Avrupa kullanıyor .Sen de yazmışsın zaten," yapmayan doktorlar "bile kanserojen dememişler , bu iddialar doktorları zan altında bırakır .Bu tip iddialarımızda muhakkak site adı verelim lütfen .Çünkü iddialar kanıtlarla desteklenmezse suçlu duruma düşülür .Bence dikkat etmek gerekir .
Arkadaşlar bende güner beye polyacrymid dolgu yaptırdım dudağım benide aydınlaton lütfeen

X