Dudak Dolgusu yaptıranlar

kayısı yağı dudağa dolgunluk vermez :kahve:

tarçın yağı dene
ayrıca dişlerini fırçaladıktan sonra azıcık macunla dudaklarını fırcala
bi kaç haftada farkı göreceksin yerimseniben

yok daha neler fırçalamakmı,aır bee.eminim kayısı yağı olduğuna güzellik böl.de
görmüştüm,acıyomuş hatta biraz ve pembelik veriyomuş,valla yazanların yalancısıyım..
bak istersen..

dudak fırçalamak kan dolaşımını hızlandırır
dolayısı ile daha dolgun daha diri gorunur dudaklar
dejavu serumun yada diğer dudak dolgunlaştırıcılarının yaptıgı budur
bitkisel yağlar üzerinde oldukça uzun çalışmalar yaptım
teoriğimle değil pratiğimle cevap veriyorum
kayısı yağı nemlendirici ozelliğe sahiptir
tarçın yağı kan dolaşımını hızlandırdıgı için bahsettiğim serumların içine de katılır

açıkçası benim anladığım hollywood un nerdeyse tamamında var bu dolgular, hepsi mi gözünüze çirkin görünüyor? uygulama kolaylığı ve etkinin geçici olmadı bence büyük avantaj...bir de dolgun dudak yüzü genç ve bebeksi gösterir, mesela protez dişleri de bu yüzden dışa kıvrımlı, büyük yaptırıyorlar.......
neyse, benim dudaklar zaten dolgun ama ben bile düşünüyorum bazen şu üst dudak çizgim biraz daha mı kıvrımlı olsaydı diye.......

alternatif olarak da bepanten merhem önericem krem diil ama merhem gece yatarken sürerseniz sabaha baya bi fark ediyo, ucuz dolgunlaştırıcılara beş basar, annemin kullandığı oht pepetitin kini denemiştim bi kere, işte onun kadar işeyarıyo hemen hemen...hem de çatlamış dudaklara birebir.......

bepanten merhem dediğin mavi renk tüpte olan mı

evet mavisi, turuncusu antibiotikli-enf. kapma ihtimali olan yaralar için o.....

alternatif olarak da bepanten merhem önericem krem diil ama merhem gece yatarken sürerseniz sabaha baya bi fark ediyo, ucuz dolgunlaştırıcılara beş basar, annemin kullandığı oht pepetitin kini denemiştim bi kere, işte onun kadar işeyarıyo hemen hemen...hem de çatlamış dudaklara birebir.......

Benim dudaklarım çok ince.

Üst dudağım varla yok arası.

Evde bepenten merhemim var.Deniyecem.

Kizlar Para Biriktirip Dejavu Alicam Ya önerenlerin Sayisi çok Umarim Işe Yarar.

arkadaslar dudaklarını yaptıranlar ve memnun olanlar hangi doktora yaptıklarını belirtebilirlermi acaba.bende yaptırcam ama özellikle önerilmis olmasını tercih ediorum.cünkü kaliteli ve pahalı yerleri secmenin hicbiseye yaramadıgını arklarım yaptırdıgı icin gördüm.bu konudada baya hassasım estetik ameliyat yaptıramıorum cünkü alerjim var iz kalıo.
simdiden tesekkürler

arkadaşlar lipojen kullanan varmı?bu ürünün baya etkili olduğunu duydum fiyatıda uygunmuş 25-30ytl arası değişiyomuş eczanede satılıyomuş.eğer kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim

arkadaslar dudaklarını yaptıranlar ve memnun olanlar hangi doktora yaptıklarını belirtebilirlermi acaba.bende yaptırcam ama özellikle önerilmis olmasını tercih ediorum.cünkü kaliteli ve pahalı yerleri secmenin hicbiseye yaramadıgını arklarım yaptırdıgı icin gördüm.bu konudada baya hassasım estetik ameliyat yaptıramıorum cünkü alerjim var iz kalıo.
simdiden tesekkürler

allerjim var demişsin ,yasakkelimeallerjiden kastın nedir

Son düzenleme:
arkadaşlar dolgu ücretlerini bilen varsa yazabilir mi??

Benim burun estetiği yaptırdığım yerde 600 ytl idi fiyatı.

Merhaba şekerler,
son zamanlarda bende bu konu ile yakından ilgileniyorum..Dudaklarım dolgun ama üst dudağım alt dudağımdan daha ince bende aynı ölçüde dursun istiyorum ama bu sefer de aysun kayacı gibi olmaktan korkuyorum.. ama randevu aldım.. cuma günü gidip bi görüşücem.. fiyatı 600 ytl imiş.. kalıcığılı 4 ay ama 6 ay kullananlar da varmış.. benim merakım ve korkum dudak dolguyu emdikten sonra dudağımın eskisi gibi kalmaması yani pösürük gibi durmasından korkuyorum belkide çok saçma bişi bilmiyorum şimdilik cuma günü öğrenicem :)

mrb bi süre önce yaptırdım dudak dolgusu ve çok yapay duruyo uzun sürede mor bi yüzle dolaşmak zorunda kalıyosunuz.

Merhaba Arkadaşlar,
Ben dudak dolgusu yaptırdım ve sonucu harikaaaa! Öyle denildiği gibi günlerce morlukla da dolaşmadım, hatta hiç morarmadı bile diyebilirim... Doktorum Op.Dr.Bülent Cihantimur... sonucu görmek isteyen arkadaşlara resim bile gönderebilirim ... yaptırdıktan sonra keşke daha önce yaptırsaydım diye düşündüm. Dolgu yaptırmayı düşünen arkadaşlarr bence bir an önce yaptırın...

Merhaba Arkadaşlar,
Ben dudak dolgusu yaptırdım ve sonucu harikaaaa! Öyle denildiği gibi günlerce morlukla da dolaşmadım, hatta hiç morarmadı bile diyebilirim... Doktorum Op.Dr.Bülent Cihantimur... sonucu görmek isteyen arkadaşlara resim bile gönderebilirim ... yaptırdıktan sonra keşke daha önce yaptırsaydım diye düşündüm. Dolgu yaptırmayı düşünen arkadaşlarr bence bir an önce yaptırın...

peki dolgu maddesi ne kadar sürücekmis? bi de senin dudakların incemiydi? ben de bi ara düsünüodum ama cok yapay durmasından korkuyorum öyle aysun kayacı gibi bi hal alsın istemiorum :)

Merhaba Arkadaşlar,

Canım sadece dudaklarının resmini koysan görsek yerimseniben kalıcımı geçici dolgumu yaptırdın ,ayrıca sadece üst dudağa mı yoksa her iki tarafa mı?a.s.

evet fotograf koysan şöyle 'öncesi-sonrası' şeklinde cok guzel olur bence de :)

sevgili rosenoire,
her zaman güzel belirgin dudaklarım olsun istedim:) bunun için araştırmalar yaptım ve bu siteyi buldum, verdiğin aydınlatıcı bilgiler için çok teşekkürler! kalıcı dolgu diye birşeyin varlığını senin sayende öğrendim bütün artı eksileriyle.
geçen sene hyaluronic asitle geçici dolgu yaptırdım, ankara'da. bana 6 - 9 ay kalıcı olacağı söylenen dolgu 1.5 ayda söndü gitti. ilk yaptırdığımda korkunç şiş olan dudaklar her geçen gün biraz daha biraz daha söndü ve dünyanın parasını boşa harcadığımla kaldım. şimdi senin sayende poliakrilamid türevi dolguların kalıcı olduğunu öğrendim, para biriktirdim bu iş için tabi annem izin vermem diyo ama ben kafaya koyunca yaparım:)
bu dolgular dudakta sertlik yaratır mı? şekil bozukluğu yapar mı? yabancı sitelerde kalıcılığı 1-3 yıldır deniyo bu doğru mu? şişlik ne kadar olur ve ne zamanda geçer? istemediğim sonuçlar alma olasılığım nedir? bunlar hakkında bilgi alabilirsem çok sevinirim..

X