Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

evt hele ben nasıl imreniyorumm...yazın yanınca hele benim sarı tüylerim güneşte beyaz gibi oluyo
broz tenin üstünde nasıl çirkim duruyo anlatamam şeftali gibi resmen kaydirigubbakcemile3

Canım sirle almıorum ben hamamotuyla alıorum 2-3 ay gidio bana çook memnunum...

toz halinde bişi canım ılık suyla karıştırıp krem yapıosun ve sürüosun kuruyunca tüylerle beraber çıkıo yıkıosun...

aktardan alinio heralde canim dimi?bide tuy dokucu krem gibi aldiktan kac gun sonra cikioo azaltiomu cogaltiiomuu canimcim

aktardan alıorum cnm açık değil kutuda alıorum ben.benimkileri azaltıo.biraz pis kokuo ama ben memnunum..

slm arkadaşlar ben daha yenı katıldım ve bu ağda olayından bende muzdarıbım.daha bekarım ama 2ay sonra düğünüm var oyüzden genıtal bölgeme herkesın tavsıyesı üzerıne ağda yaptırmaya başladım ne kadar korksamda ama 5.aydır yaptırdığım halde hala kanama oluyo ve çok acıyo ben buna bı anlam veremıyorum bıde genıtal bölge olunca ınsan korkuyo kanamayı görunce acaba başka bişey olmuşmudur dıye.acaba ağda yaptırıpta kanayan oldumu hiç cevaplarınızı beklıyorum..:KK43:(

bana günah nedenini söyler misin.şaşırdım kaldım sen günah değince.bu bayanların doğasında olan ve aldırılması zorunlu olan bişey.ayıbı günahı mı olur bunun yahu.?valla ben bazen hamama gidiyorum.orda bi ağda fiyatına alıyolar arkadaşlar.hiç uğraşmayın.bikini bölgesi 9 ytl,bacak 6 ytl,kol altı 5 ytl.valla hiç utanıp sıkılmayın.ben evde yapınca da çamsakızıyla yapıyorum.bikini bölgemi.ama bacaklarımı makine ile alıyorum.bana 3 saate mal oluyo.ama hamama gidersem topu topu 15 dakikada hallediyolar seni.

doğrusunu sölemek gerekirse bencede pek doğru bişi sayılmaz gidipte kuaföre yada hamamda tüylerinizi aldırmanız. bikini bölgesini kendin alabiliyosan kendin al. ama illede başkası alsın diosan gidipde kuaföre gösterme canım annen ve ya hut ablan söle onlar alsın .ama bacaklara bişi demiyom orası size kalmış .ancak bikini bölgesini pek tavsiye etmiyorum. orası mahremiyet bölgesi ve çok büyük edepsizlik olur

arkadaşlar bışeyler paylaşmıştım ama sanırım okuyan olmadı ağda yapıpta kanayan oldumu hiç bikini bölgesıne benı aydınlatırsanız sevınırım..

slm arkadaşlar ben daha yenı katıldım ve bu ağda olayından bende muzdarıbım.daha bekarım ama 2ay sonra düğünüm var oyüzden genıtal bölgeme herkesın tavsıyesı üzerıne ağda yaptırmaya başladım ne kadar korksamda ama 5.aydır yaptırdığım halde hala kanama oluyo ve çok acıyo ben buna bı anlam veremıyorum bıde genıtal bölge olunca ınsan korkuyo kanamayı görunce acaba başka bişey olmuşmudur dıye.acaba ağda yaptırıpta kanayan oldumu hiç cevaplarınızı beklıyorum..:KK43:(

arkadaşlar bışeyler paylaşmıştım ama sanırım okuyan olmadı ağda yapıpta kanayan oldumu hiç bikini bölgesıne benı aydınlatırsanız sevınırım..
Canım o kadar abartılacak kadar kanamıo tabi sen korktuğuna göre fazlamı oluo anlamadım.Toplu iğne ucu kadar kanaıo bazen kıl kökleri....
mmf27;6423718]birazmı kaynanam alıyo tüylerini hamam otuyla ben alt katta duramıyorum -tatlicadiarzu-[/QUOTE]
Yok canım o kadarda değil yani......
arpa boyu oldular ama daha yapamadimm
Kız nieee hani cesaret yinemi gitti...

evet sölemsı ayıp ama vajınamın iç kısmından yanı iç dudakların olduğu yerlerden kanama oluyo vede 1 peçeteyı batıracak kadar oluyodur...

kendımı çok sıkıyorum ondanmı ,yoksa tenım bıraz yumuşak ve gevşek ondanmı neden anlayamıyorum 2ay sonrada düğünüm var napıcam bılmem...

Canım yaparken yırtmayasın bi yerleriii..gerdirerek yapıosun demi..

X