Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

kendım yapamıyorumkı kuaföre gıdıyorum..ama 5 ay oldu yanı 5kez gıttım 2sinde bışey olmadı fakat 3unde kanama çok oldu..bende ondan dıyorumya acaba öle küçük şeylerle orlarda yırtılma olurmukı anlarsınızya...:eek:

evli olan arkadaşlar daha iyi anlar herhalde demek istediğimi okadar kolay ve basıtmıdır yırtılma...

bence sen başka bi kuaföre git bide.. o kadar kanama olmaması lazım...
benimde cildim çok hashastır ama hiç o kadar kanamadı kendim almama rağmen

kendım yapamıyorumkı kuaföre gıdıyorum..ama 5 ay oldu yanı 5kez gıttım 2sinde bışey olmadı fakat 3unde kanama çok oldu..bende ondan dıyorumya acaba öle küçük şeylerle orlarda yırtılma olurmukı anlarsınızya...:eek:

Canim bence sen kendin yap agdani
kuaforlerde acitiyorlar
ve merak etme oyle cok kolay yirtilmaz orasikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

inan ilkınde oldu hadı normaldır dedım ama sonralardada olunca insan ister istemez korkuyo..kendım yapmakta çok istedım ama cesaret edıp asılamıyorum..

şu hamam otu hamile iken kullanılırmı acep ayıp günah deniyo kuoföre gitmeye ama artık göremiyomkii ailemde yok yanımda abla anne e ben napayımm şimdi :uhm:

hamam otunun nasıl bır etkı ediyo?nasıl kullanılıyo pekı belkı cesaret gelirde kuaföre gıtmekten kurtarır benı..inan 3gun oldu gıdelı ama hala acısı geçmedi..

cnm hamamotu pis kokulu bir şey sürüyon kuruyunca tüylerle beraber çıkıyo tüydökücü krem gibi ama azaltıyormuş bence sen ağdaya devam et alışır daha genç kızmışsın evlenecen fln en rahatı ağda

ağda rahat evette kendım yapamıyorum vede hala kanama oluyo canım ona sıkılıyo...

üstelik evlendiğimde istanbula gıdıcem vede orda hangi kuaföre guvenıcem gerı jıletede dönmek ıstemıyorum ama kendımde cesaret edemıyom nolacak bılemıyorum kolay bı yolu nıye yokkı bunlardan kurtulmanın..

ay emla kremle bilem yapamadım ben yaa bıktım traş yapmaktan :çok üzgünüm:
yok mu bunun bi kolay yolu acıdan bayılacak gibi oluyorum :bbo:

ya gerçekten evet çok acıyo 3gün önce yaptırdım ağda vede 5aydır yaptırıyorum ama şuan hala acısı ve yanması geçmedii..üstelikte her yaptırdığımda hala kanıyo..:çok üzgünüm:

mrb arkadaşlar ben yeni üye oldum merak ettiğim bi konu var genital bölgede dudak kısımlarına ağda yaparken çok acı oluyomu cvp yazarsanız sevinirim:eek:klava:

vallla ben korkudan acidan yapamiorum o kisimlara kanio acio diolar jilette iyi deil tam temislemio ickisimlari kescem diye ama mecburen devam ediorum jilete:KK43:((

walla tek çaresi dişinizi sıkmak arkadaşlar alışamasam ben alışamazdım.Canım çok tatlıdır.Jiletle artık ölüyodum 2-3 güne bir temizle kaktüs gibi batıyodu bide.Ağdaya iyiki döndüm diorum ayda 1 sefer 1 saat ayırmam yetio...

evet arkadaşşlar ağda iyi oluyo ama gerçekten iç kısımlar çok acıyo vede kanıyo yada benım öle oluyo bılmıyorum üstelık 3.gun oldu aldıralı ama hala acısı ve yanması geçmedi...

ilk olduğunda benım 1saat sürmuştu ama sonraları yarım saat 20dakıka bıle surduğu oldu.evet dudak kısımları zor oluyo benım bıde çok hassas sanırım her seferınde ince kısımlar kanıyo..:KK43:((

X