Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

arkadaşlar bişey sorucam.bende ilk kez ağda yapıcam ama cesaret edemedim daha yaaaa.genital bölgenizi kendiniz mi ağda yapıyosunuz yoksa başkası mı çekiyor? bir de hangi ağdadan alayım.koltuk altı ve genital bölge için istiyorum.normalde epilatör kullanıyorum ama malum bölge epilatörle alınmıyor.artık ağdaya alıştırayım diyorum.bir de emla diye bir krem varya sürüyomusunuz ondan da ? bir kere turuncu kavonozlu ağdadan aldım ama yapmayı beceremedim.hangiisini öneriyorsunuz ?

ben kendım alamıyorum oyüzden kuaföre gıdiyorum o kermdende hiç kullanmadım bılmıyorum malesef..

Ben kendim alıyorum kartuş ağda aldım onunla alıyorum...

pekı hiç kanama oldumu yaa benım nıye kanıyo anlamıyorum vede korkuyorum..

arkadaşım tüylerin sert ve gür olduğu için kanama oluyordur.korkacak bir durum yok

kartuş ağda dediğiniz bu mu kızlar ? nasıl kullanılıyor bu ?

7e5744e0d90cddaaa6442b6.jpg

ama 5ay oldu nasıl tuy varmış ozaman bende özelliklede iç ve alt kısımlar kanıyo üstlerde bişey yok..oyüzden kafama takıyorum işte saçmalık olabilir belki ama başka bıyerde yırtılma falan olurmukı die ağda yapmakla...

arkadaşlar bişey sorucam.bende ilk kez ağda yapıcam ama cesaret edemedim daha yaaaa.genital bölgenizi kendiniz mi ağda yapıyosunuz yoksa başkası mı çekiyor? bir de hangi ağdadan alayım.koltuk altı ve genital bölge için istiyorum.normalde epilatör kullanıyorum ama malum bölge epilatörle alınmıyor.artık ağdaya alıştırayım diyorum.bir de emla diye bir krem varya sürüyomusunuz ondan da ? bir kere turuncu kavonozlu ağdadan aldım ama yapmayı beceremedim.hangiisini öneriyorsunuz ?

ağda salonuna git bence canım

valla yenı yeni işte bıraz rahatım yoksa çok kötüydüm yaa oturup kalkamıyordum....

5 ay olmasına rağmen hala alışmadı yani bazen bırakmayı çok düşünüyorum kanıyo dıe başka bişey olcak die korkuyorum.

yok hayır yaa hiç azalma olmadı tek fark önceden bı yerden iki üç tane çıkıyodu şimdi tek çıkıyo bıde ben karınca yağı kulllandım azaltsın dıe ama hiç bı azalma görmedım yani bıde üstelık hala kanıyoo....

ılk önce bende öle korkuyordum ama ılk bellı bı bölgeyı yaptıgında uyusma hısıyle dıger bölgelerı hıssetmıyorsun bendce hıc durma gec agdaya :)

X