Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

herkese mrh yeniyim burda öncelikle sizlerle tanışmak istedim
bu ağda konusun da da yeni olmak istiyorum ama nasıl yapıldığına dair hiçbir fikrim yok sizden lütfen detaylı bir şekilde anlatmanızı istiyorum epilasyon aleti kullanıyorum ama o da bikini bölgemi berbat etti ve haftada bir yapmaktan sıkıldım bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum

nasıl yani anlamadım...

bide neden ?

Bende merak ettim. benneyaptımki
Sarkma yapabilir diye mi ? :1ninca:
Evet canım bezle çektiğin için sarkma yapıyor.40'lı yaşlarda falan bu sorunu yaşayabilirsiniz.Hem hassas bölgelere kartuş ağda uygulanmaz kime sorarsanız sorun bende bu yüzden kalıp ağda ladım ve bugün konserve sir ağda makinası aldım ve ağdamı yaptım biraz önce bu ağda daha mükemmelmiş...

bende bikackere agda denedim, bacak olsun, kol olsun ve biyiklarimdada denedim. beceremedim. camsakizli kavanozu kanar suyun icine koyup erimesini bekledim, sanki icndeki islanio gibi snra da tüyleri cekmio :S malesef benim fazla tüylerim var hele hele biyiklarim rezalet!!! ben epilasionla yapiosm ama siyah siyah noktalar hep klaio kaslarimdada öle cook igrencc yaa!!!
Canım çamsakızı almaz zaten sir ağda denemeni tavsiye ederim..
herkese mrh yeniyim burda öncelikle sizlerle tanışmak istedim
bu ağda konusun da da yeni olmak istiyorum ama nasıl yapıldığına dair hiçbir fikrim yok sizden lütfen detaylı bir şekilde anlatmanızı istiyorum epilasyon aleti kullanıyorum ama o da bikini bölgemi berbat etti ve haftada bir yapmaktan sıkıldım bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum
Canım sir ağda ve ev tipi ısıtıcı alırsan işin çoğunu çözersin gerisi ise çırt çırt.....-tatlicadiarzu-

Evet canım bezle çektiğin için sarkma yapıyor.40'lı yaşlarda falan bu sorunu yaşayabilirsiniz.Hem hassas bölgelere kartuş ağda uygulanmaz kime sorarsanız sorun bende bu yüzden kalıp ağda ladım ve bugün konserve sir ağda makinası aldım ve ağdamı yaptım biraz önce bu ağda daha mükemmelmiş...

Canım çamsakızı almaz zaten sir ağda denemeni tavsiye ederim..

Canım sir ağda ve ev tipi ısıtıcı alırsan işin çoğunu çözersin gerisi ise çırt çırt.....-tatlicadiarzu-

canim acimiomu????bide kartusu sicak sudami isitiosun

Bikini bölgesine yapıcaksan konserve ağda kullan canım.Alışıyorsun acımıyo...

ılk seferde acır ama sonra alışırsın..Bende öyleydim bir zamanlar....Canım onun için ağda makinası aldım ben bugün onda ısıtıyorsun sürüp elinle çekiorsun...

İlk seferde acır ama sonra alışırsın..Bende öyleydim bir zamanlar....Canım onun için ağda makinası aldım ben bugün onda ısıtıyorsun sürüp elinle çekiorsun...

kavanoz agdayi ona dokup isitioruz sonra suruyoruz isitilan makine ucu rollon falanmi onla suruyoruz sonra bez yapistirmiomuyuz elle cekilebilirmiki ince olmazmi cok

kavanoz agdayi ona dokup isitioruz sonra suruyoruz isitilan makine ucu rollon falanmi onla suruyoruz sonra bez yapistirmiomuyuz elle cekilebilirmiki ince olmazmi cok

Canım makinasının içinde yeri var oraya kalıp ağdayı koyuyosun ısınıyo erio.Sonra spatula ile alıp sürüyosun.Hiç görmedinmi kuaförlerde...Sürünce o donuyo zaten sonra yavaş yavaş ite ite kalkıo oo...

Canım makinasının içinde yeri var oraya kalıp ağdayı koyuyosun ısınıyo erio.Sonra spatula ile alıp sürüyosun.Hiç görmedinmi kuaförlerde...Sürünce o donuyo zaten sonra yavaş yavaş ite ite kalkıo oo...

canim hep epilator kullandigim icin gormedim canim koltukaltimida epilatorle aliodum hep ama son zamanlar hazir agdi bandi yaptim iki seferde bitio daha az canim yanio oysa epilatorle koltuk altimi alana kadar epey aci cekiodum genital bolgedede hep jilet yaptim malesef aslinda orayida agdaya alistirmak istiorumda aci esigimmi dusuk ne cokk acir die cekiniorum ozellikle ic kisimlar falansenağlama

arkadaş lar yarın sırt bölgeme sirli ılık ağda uygulıcam yapmam gereken ler nedir acbaa ilk defa yapıcazda arkadaşımla ikimizde acemiyiz ? :KK43:

Canım sonra baş edemezsin çok mu o kadar yaa?Bence hiç bulaşma..

Evet baya fazla yani tüy yumağı gibi hissedioum kendimi deniz mevsimide geliyo şimdiden almak sitiyorum :/

merhaba arkadaşlar. özel bölgeme 2 gün önce ağda yaptırdım fakat içi beyaz sivilceler oluştu.acaba sizde de böyle bir sorun oluyormu ağda sonrası ?

Hayır olmadı...Kartuşmu kullandın yoksa konservemi???

güzelim kuaförde yaptırdım.ilk kez yapıldı.kartuş değildi.sanırım konserve

ilk kez olduğu için olabilir o zaman ama bende olmadı..

X