Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

Önemli değil canım ama güvendiğin yerde yaptır ağdayıda ya da mümkünse evde kendin yap bende öyle yapıyorum....Daha güvenli ve temiz oluyor...

kendim yapamıyorum güzelim yaaaa.koltuk altıma denedim bir sefer ama beceremedim ve tahriş oldu ne yazıkki.3 gün kollarım havada dolaştım :) şimdi de kuaföre yaptırdım ama böyle oldu işte.anlamadım gitti

ben cimbızla alıyorum boyle oldugu halde tum işlemı bıtırdıgım halde kol altımda sıyahlıklar kalıyo sızce ne yapmalıyım agda yapsamda aynı sıyahlık kalırmı yada baska bı yontemı varmı lütfen yardımcı olurmusunuz

Ağdada siyahlık kalmaz canım çok iyi aldığı için ne var ne yok topluyo....cımbızla başmı olur hem ya...

yaa koltuk altıma agda yapıorum ama kıl olmamasına ragmen koltuk altı bölgem kara oluo yanı normal tenımden daha koyu renk alıooo :KK43:(
napceemmm ??
bıde kızlarrr yaa bıkını bölgesını nası alıosunuz agda yada agda bantı ılee cook acıo korkuom derı kopacak dıee??? :çok üzgünüm:

koltuk altı bacak bölgemi epilasyon aletiyle alıyorum..bikini bölgemı senelerdir jilet yaptım..okadar tırsıyodumki agdadan..bırak onu acamıom bılr bacagımı..gel görki yanlarda bile tüylenmeler oldu buda cok sınırımı bozdu...geenlerde inat ettim...aldım çamsakızı agda...oturdummm..baştan aşagıı heryerımı uzun bir sürede olsa almayı basardım..kuaförde yarım saatı almıo obaska ama ınsan kendı yapınca daha temkınlı oluo...ve kızlar tertezmı oldu..çok mutluyum..acıo bıraz ama sonra alısıo..sıkın dişinizi derim..yaza kaymak gıbı tenlerle gırmek dılegıyle...

yaa koltuk altıma agda yapıorum ama kıl olmamasına ragmen koltuk altı bölgem kara oluo yanı normal tenımden daha koyu renk alıooo :KK43:(
napceemmm ??
bıde kızlarrr yaa bıkını bölgesını nası alıosunuz agda yada agda bantı ılee cook acıo korkuom derı kopacak dıee??? :çok üzgünüm:
demekki teninin reninden canımo.Kopmaz merak etme ama ağda bantı ile yapma.Konserve ağda al onla yap..
koltuk altı bacak bölgemi epilasyon aletiyle alıyorum..bikini bölgemı senelerdir jilet yaptım..okadar tırsıyodumki agdadan..bırak onu acamıom bılr bacagımı..gel görki yanlarda bile tüylenmeler oldu buda cok sınırımı bozdu...geenlerde inat ettim...aldım çamsakızı agda...oturdummm..baştan aşagıı heryerımı uzun bir sürede olsa almayı basardım..kuaförde yarım saatı almıo obaska ama ınsan kendı yapınca daha temkınlı oluo...ve kızlar tertezmı oldu..çok mutluyum..acıo bıraz ama sonra alısıo..sıkın dişinizi derim..yaza kaymak gıbı tenlerle gırmek dılegıyle...
Evet iş cesaret etmekte zaten canım ama çamsakızı besler tüyleri sir ağda ile dene...

slm kıslar:lepi: bende yıllardan berı agda yaptıaranlardanım sositosositooncelerı normal agda ıle yaptırıyordum bıkını bolgemı agdacımın sehırden tasınması ıle kaldım acıktayasakkelime nse bı kuafor buldum :lepi:artık sır agda yaptırıorum we ck memnunumalkisalkisalkis 10 dk bıle surmuo cart cartkaydirigubbakcemile bıtıo hee... acımıo mu dıe sorarsanız tabıkı acıosenağlama ama bı ay rahat edıorum we aldırdıktan sonra 5 6 gun karınca yumurtası yagı kullanıorum reglım bıttıkten hemen sonra aldırıorum(kuaforumun tawsıyesı) regl donemınde hormonlar daha hızlı calısıormus we bundan dolayıda kıllar cabuk uzuormus ben sır agdadan ck memnunumkaydirigubbakcemile3:enbuyukkk: bırakın jıletı falan kıslar sır agda yaptırın he unutmadan benım annem dewamlı agdasını kendı hazırlar (lımon seker ıle) we bıkını bolgesınde ne cogalma war ne kararma nede sarkma war hepımıze kılsız gunler

ya bu konserwe dediğiniz nasıl bişi oluyoo bende ki şöle bi cezwenin içindee onu ısıtıyorumm sürüyorum spatulayla fakat bez falan yok sürüyorum donuyo hemen sonra ucundan ucundan çekiyorumm

bende ca msakızı kullanıyorum makineden agdaya geçtim bacaklarım koltuk altım ve bikini bölgemin üst tarafını çok rahatlıkla alabiliyırum ama genital bölgenin dudak kısmını nasıl alıca mkorkuyorum kopar diye:) çekince yumuşak hassas siz nasıl alıyosunuz orayı
sir ağdaya geç canım yapabilirsen o daha iyi..
ya bu konserwe dediğiniz nasıl bişi oluyoo bende ki şöle bi cezwenin içindee onu ısıtıyorumm sürüyorum spatulayla fakat bez falan yok sürüyorum donuyo hemen sonra ucundan ucundan çekiyorumm

evet o senin kullandığın konserve işte...Makinasında ısıtıyosun dimi???

kizlar peki camsakizi agda yi nasil yapiyorsunuz nasil kullaniyorsunuz
ben aldim isittim sonra biraz beklettim aldim elime ama ne yapisti bacagimda nede killari aldi

kizlar peki camsakizi agda yi nasil yapiyorsunuz nasil kullaniyorsunuz
ben aldim isittim sonra biraz beklettim aldim elime ama ne yapisti bacagimda nede killari aldi

canım camsakızını yapıstırarak yapamazsın diye biliom ben hiç kullanmam ama ... bildim kadarıyla ondan bi parca alıosun eline iyice ssakız gibi oyunuossun sunduruosun falan ozleşince elinde onla uc beş uc beş tutarak cekiyorsun ...ve ozu kactıkca elinde tekrar sakız gibi sundure sundure cekiosun kıvama getiriosun diye biliyorum eskiden annemden ...

canım camsakızını yapıstırarak yapamazsın diye biliom ben hiç kullanmam ama ... bildim kadarıyla ondan bi parca alıosun eline iyice ssakız gibi oyunuossun sunduruosun falan ozleşince elinde onla uc beş uc beş tutarak cekiyorsun ...ve ozu kactıkca elinde tekrar sakız gibi sundure sundure cekiosun kıvama getiriosun diye biliyorum eskiden annemden ...

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
hadi yaaaaa ozaman cok kis killar icin uygun degil yap yap bitmez yaaaabenneyaptımki
:uhm:

peki sesu sir agdami oluyor bunu biliyormusun

birde fatma girigin kanli nigar filminde agda yapiyorlar ya o hangi ada peki bilen varmi

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
hadi yaaaaa ozaman cok kis killar icin uygun degil yap yap bitmez yaaaabenneyaptımki
:uhm:

peki sesu sir agdami oluyor bunu biliyormusun

evet canım o daha kolay cam sakızından sesuyu gene sıcak suda bekletiosun sonra spatulası var onla alıosun ve ince bi şekilde suruyosun yapacagın yere... sonra agda bezleri varya onun onu yapıstırıosun cart cekiosun tertemiz oluo şakkıdı
bikini bolgene ufak ufak alana sur agda kagıdını kes mesela ufak guzel kare veya dikdortgen sekil ... yada bi agdayı beşe bol kagıdın buyuklugunde agdayı sur sora yapıstır cek :)

X