Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

evet elimle cekiyorum ama ben küvetin icinde sucak su ile yapiyorum yoksa dayanamiyorum acisini sicak su biraz rahatlatiyor uyusturuyor acisi az oluyor evet alt taraflari ancak öyle yapiyorum baska türlü beceremiyorum

canim bu eldiven dediginiz seffaf plastik drlarin giydigi deilmi hani satilio marketlerde falan
ne biliyim ic kisimlari nasil cekiosun sicak suda olsa cok acir guzelim ya

canim bu eldiven dediginiz seffaf plastik drlarin giydigi deilmi hani satilio marketlerde falan
ne biliyim ic kisimlari nasil cekiosun sicak suda olsa cok acir guzelim ya

evet tatlim bildigimiz beyaz ameliyat eldiveni, ben temizlik yaparkende kullaniyorum
aciyor tabiki acimaz olurmu, ama ben ilk defa yaptigimda basta zorladnim ama sonra yapa yapa ceke ceke uyusuyor ve teninde alisiyor ve daha az aciyor ama bazende sanki kopartiyor gibiyim bilemiyorum:sinifsinif:

evet tatlim bildigimiz beyaz ameliyat eldiveni, ben temizlik yaparkende kullaniyorum
aciyor tabiki acimaz olurmu, ama ben ilk defa yaptigimda basta zorladnim ama sonra yapa yapa ceke ceke uyusuyor ve teninde alisiyor ve daha az aciyor ama bazende sanki kopartiyor gibiyim bilemiyorum:sinifsinif:

guzelcim cektigin icin kokunden cikmio kopuosa daha cabuk cikmazmi?bide genital bolgede sarkma yaparmis cekmek agdayi bile bazi doktorlar onermioda soyleyim dedim kuzum ceke ceke sarkmasin iyice:sinifsinif:

guzelcim cektigin icin kokunden cikmio kopuosa daha cabuk cikmazmi?bide genital bolgede sarkma yaparmis cekmek agdayi bile bazi doktorlar onermioda soyleyim dedim kuzum ceke ceke sarkmasin iyice:sinifsinif:

:roflol:
ay valla eldivenle cek agda ile cek hepsi ayni ya sarkma yaparmi bilmiyorum sirf bir kere yaptim zaten eldivenle bilemem artik
baska cözümü yokmu bunun offfff

Kaç yaşıma geldim hala annemden yardım alıyorum ağda konusunda. Bikini bölgemi elletmiyorum ama, bugün kendim deneyeceğim bakalım umarım becerebilirim, off onca jilet olayından sonra kesin deli gibi acıyıp kanayacaklar. :sinifsinif:

:roflol:
ay valla eldivenle cek agda ile cek hepsi ayni ya sarkma yaparmi bilmiyorum sirf bir kere yaptim zaten eldivenle bilemem artik
baska cözümü yokmu bunun offfff

valla canimcim bende bi doktorun sitesinde okumustum aggda ve cekme metodlari genital bolgede sarkma yapio dio tatlimm napcaz bilmiorum ne vardi tuysuz olsaydi su malum bolgemiz:sinifsinif:

kızlar yardımmmmmmmm....

ben hamileyim şurda doğuma 1 ay kaldı ama genital bölgeyi bunca zamana kadar jiletle aldım..Karnım büyüdü göremiyorum ayna ile de alamıyorum...ilk defa veet ağda bandı aldım ama yapamadım yine...kuaföre de gidemiyorum acısı nasıl olur utanırım diye...

napsam ben yaaaaa....

evde kendim yapmalıyım ama nasıl....:kedi:

kızlar yardımmmmmmmm....

ben hamileyim şurda doğuma 1 ay kaldı ama genital bölgeyi bunca zamana kadar jiletle aldım..Karnım büyüdü göremiyorum ayna ile de alamıyorum...ilk defa veet ağda bandı aldım ama yapamadım yine...kuaföre de gidemiyorum acısı nasıl olur utanırım diye...

napsam ben yaaaaa....

allah saglikla rahatlikla dogumunu nasip etsin canim bebisine kavusursun canim tuy isi cok zor hele genital bolge tatliimm hala bi care bulamadim ben jilete devam

allah saglikla rahatlikla dogumunu nasip etsin canim bebisine kavusursun canim tuy isi cok zor hele genital bolge tatliimm hala bi care bulamadim ben jilete devam

tatlim ben lazer arastirmalari yapiyorum eger uygun iyi bir yer bulursam yaptiracam kökten kurtulmak icin yoksa cekilmiyor valla bu dert-tatlicadiarzu-

tatlim ben lazer arastirmalari yapiyorum eger uygun iyi bir yer bulursam yaptiracam kökten kurtulmak icin yoksa cekilmiyor valla bu dert-tatlicadiarzu-

dogru diosun ama onuda mutlaka iyi bi yer olmasi lazimmis bide konusunda uzman olmaliymis lazeri yapan acaba kac seansta biter canim

kızlar yardımmmmmmmm....

napsam ben yaaaaa....

allah yardımcın olsun bence veet tüy dökücü kullan ben hamilelikte öle yaptım jiletten daha ii ve acısız o bölge için olanı alacaksın

Bence esınden yada annenden ablan fılan varsa onlardan yardım ıste. Krem yada agda tek basına yapman sakıncalı bencee

Bende hayatta kuaföree acmammm dıyenlerdendım ama bas edemeyecegımı anlayınca nasıl bır gaza geldıysem doğru kuaför guzellık salonuna... Tabı bezi her cektıgınde acı hıssedıyordum ama 3 sn lık bır acıydı ve bır sürüşte bayagı bır yer alıyordu,20 dk anca sürmüştür işlem... Ayda bir gıtmeye baslamıstım ama baktım bu süre 2 ayda bir oldu :) Zamanla gec cıkmaya basladılar ve ınanın azalıyor kızlar...Batık vs sorun yasamadım hıc... Tabıkı acı hıssedıyorsunuz ama ınanın o anlık bır acı,bıttıkten sonrası ıse kaymak gıbı :)) Bır sonrakınde kendılıgınızden gıtmıs oluyorsunuz kuaföre zaten...
Size tavsıyem gıttıgınız kuaförde agdanın içine caktırmadan bakın kıl,tuy olmasın cunku kımısı kullandıgı agdayı erıtıp gene kulanıyormus... Sedyeye serdıgı havlunun temızlıgınden emın olun,agdayı sürdüğü spatulanın yenı acılmıs oldugundan da emın olun... Bunlar 10 sn lık gözlemlerınızle farkedebılecegınız seyler...

Bende hayatta kuaföree acmammm dıyenlerdendım ama bas edemeyecegımı anlayınca nasıl bır gaza geldıysem doğru kuaför guzellık salonuna... Tabı bezi her cektıgınde acı hıssedıyordum ama 3 sn lık bır acıydı ve bır sürüşte bayagı bır yer alıyordu,20 dk anca sürmüştür işlem... Ayda bir gıtmeye baslamıstım ama baktım bu süre 2 ayda bir oldu :) Zamanla gec cıkmaya basladılar ve ınanın azalıyor kızlar...Batık vs sorun yasamadım hıc... Tabıkı acı hıssedıyorsunuz ama ınanın o anlık bır acı,bıttıkten sonrası ıse kaymak gıbı :)) Bır sonrakınde kendılıgınızden gıtmıs oluyorsunuz kuaföre zaten...
Size tavsıyem gıttıgınız kuaförde agdanın içine caktırmadan bakın kıl,tuy olmasın cunku kımısı kullandıgı agdayı erıtıp gene kulanıyormus... Sedyeye serdıgı havlunun temızlıgınden emın olun,agdayı sürdüğü spatulanın yenı acılmıs oldugundan da emın olun... Bunlar 10 sn lık gözlemlerınızle farkedebılecegınız seyler...

bende kaç senedir kuaföre gidiyorum
ve fazlasıyla azalma oldu bacaklarımın mesela cıkmıs halinde bile tüylerim belli
olmuyor kaç senedirde zaten aynı kişiye gittiğim için sıkıntı çekmiyorum en büyük raahtlık valla evde saatlerce uğraşmaktansa 20 dakikada tertemiz oluyo hemde :ecrin_bebek:

ya arkadaşlar cahilliğimi hoş görün ama ben bu işi hep kendim hallettim, ama makineyle aldıgım için batıklarla başedemiyorum artık.. kuaföre gidip sir yaptırmaya karar verdim. daha önce hiç gitmediğim için çok utanırmışım gibi geliyo.. merak ettiğim şey ise: bikini bölgesini alırken yatar pozisyonda mı oluyoruz, üstümüze bişey örtüyo mu, öyle açıkta durmuyoz dimi:)

yatar pozisyonda oluyosun canım
bazı yerlerde otururkenyapıyomuş hiç öle yaptırmadım ama giden arkadasım var

X