Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

kimse bişi demicek mi

Cnm piyasada bir sürü sir ağda kartuj markası var. Ben women die bir marka kullanıyorum. Pudralısını tavsiye ederim. Her markayı alma. Bide alırken başlığının rahat dönmesine dikkat et ben bu markada öyle bi sıkıntı yaşamadım ama bazıları çok sert oluyo süremiyosun bile çok kartuj atmışımdır öyle kolay gelsin canım...

Sonunda emlayı denedim fakat benim beceriksizliğim midir nedir anlayamadım heryerimi morarttım bir de ağdayı sürerken çok yanıyor yanii ağda ılık bile olsa yakıyor.Ama yine de tavsiye ederim gerçekten acı hissetmiyorsun.

arkadaşlar bende sir ağda kullanıyorum ve size tavsiyem temizleme yağlarına para vermeyin. temizlemek için çözüm vazelin. evet evet bildiğimiz vazelin krem elimize falan sürdüğümüz avuç içine alıp ağda yaptığınız yere masaj yapar gibi sürün ve ağda kalıntısından eser yok deneyin derim bişey kaybetmezsiniz

Sonunda emlayı denedim fakat benim beceriksizliğim midir nedir anlayamadım heryerimi morarttım bir de ağdayı sürerken çok yanıyor yanii ağda ılık bile olsa yakıyor.Ama yine de tavsiye ederim gerçekten acı hissetmiyorsun.

peki kremi sürdükten ne kadar sonra ağda yapıyosun cnm? Kremliyken ağdanın yapılması zor olur die düşünüyorumda...

Ben 2. kez denedim emlayı,ilkinde beceremiştim ama bu sefer oldu.Gerçekten çok rahat oldu.Kullanmayanlara tavsiye ederim..

peki kremi sürdükten ne kadar sonra ağda yapıyosun cnm? Kremliyken ağdanın yapılması zor olur die düşünüyorumda...

Ben ilkinde kremi iyice yedirmiştim ve sarmamıştım.Sanırım bu yüzden faydasını göremedim.2. de tam yedirmedim,tabaka halinde kaldı ve streç filmle kapattım üstünü.Bacaklarımı alana kadar öyle kaldı.Yani bu belki 1 saati bulmuştur.Sonra sıra oraya gelince:eek: Bi bezle sildim kremi ve yaptım.Bi sorun çıkmadı ve çok rahat oldu.Tavsiye ederim..hihoyyyt

Şekerler alakasız olacak ama istanbulda erkeklere ağda yapan bir yer var mı? Benim kuzen de sırtına yaptıracakmış :bbo:

ben daha da alakasız bişi sorcam kaydirigubbakcemile3
ben yazları bi türlü ağda yapamıyorum.. çünkü uzamalarını bekleyemiyorum.. o yüzden sürekli tüy dökücü krem, epilatörün traş başlığı ya da jilet kullanıyorum.. devamlı bunlarla uğraşmak çok sinir bozucu ama bikini şort giyerken tam uzamamış tüylerle gezinmek de çok rahatsız ediyo beni.. siz napıyosunuz? fisfisfis

bişey sormk istiyorum bn ilk defa ağda yapıcam yüzüme ama cildim güneşte yandı yanık ciltlerde uygulanmamsı mı gerekiyomuş yani deriyi soyduğu için renk farklılığı oluyomş napıcm ben o zamn bronzluğumn geçemsini bekleyemem ki bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinicem gerçektna.s.

ya ben dün ilk defa ağda yaptım daha önce epilatör kullanıyodum ama hepsini almadı ya ağda nasıl olcak mutlaka kalanlar oluyo :uhm:

ya ben dün ilk defa ağda yaptım daha önce epilatör kullanıyodum ama hepsini almadı ya ağda nasıl olcak mutlaka kalanlar oluyo :uhm:

bende öyle düşünüyordum bacağıma ilk defa ağda yaptım tamamen tüm bacağımı daha önce deniyodum ve vazgeçiyodum olmuyodu. ılık ağda kullanıyorum ben el ağdasıyla yapamadım açıkcası hem kalanlar oluyo hemde çok vakit alıyo. sesu ılık ağda kullanıyorum önce ısıtıyorum eriyo bacağıma ince bi tabaka halinde sürüyorum geniş alana sürüyorum ağda bezleri bana küçük geliyo başka bez kullanıyorum çok hızlı bi şekilde çekiyorum hiç kalmıyo çok pürüzsüz oluyo ve geç çıkıyo epilatörden çok daha iyi şimdiye kadar ılık ağdayı denemediğim için makina kullandığım için o kadar pişmanım ki...

bende öyle düşünüyordum bacağıma ilk defa ağda yaptım tamamen tüm bacağımı daha önce deniyodum ve vazgeçiyodum olmuyodu. ılık ağda kullanıyorum ben el ağdasıyla yapamadım açıkcası hem kalanlar oluyo hemde çok vakit alıyo. sesu ılık ağda kullanıyorum önce ısıtıyorum eriyo bacağıma ince bi tabaka halinde sürüyorum geniş alana sürüyorum ağda bezleri bana küçük geliyo başka bez kullanıyorum çok hızlı bi şekilde çekiyorum hiç kalmıyo çok pürüzsüz oluyo ve geç çıkıyo epilatörden çok daha iyi şimdiye kadar ılık ağdayı denemediğim için makina kullandığım için o kadar pişmanım ki...

ben de sesu ılık kullandım ama annem ısıtmaya gerek yok demişti belki de ondan öyle olmştur bide ısıtıp deniyeyim

bende ilk ısıtmadan denedim canım hiç bişey almıyo çok önemli bi ayrıntı hatta denedim tüyleri almıyo diye dolabın bi köşesine attım aylarca kullanmadım sonra kuzenim nasıl yaptığını söyle o zaman öğrendim bak bide öyle dene

Bende ilk defa sesunun ılık ağdasını aldım bugün daha yapmadım.Annem bu bildiğimiz çam sakızı ağdası gibi dedi.Ama o çamsakızı ağdaları şekerli olduğu için besliyor.Sesu sirli ılık ağda diyo üstünde elime sürdüm sonra suyla yıkadım çıktı.Şekerli ağda çıkıyormuş suyla bu da çıktı.Bu da şekerli kılları ya çoğaltırsa.Ama üstünde sirli diyo.Ama tatlı o ağda yalaelaelaelaelae

bende ilk ısıtmadan denedim canım hiç bişey almıyo çok önemli bi ayrıntı hatta denedim tüyleri almıyo diye dolabın bi köşesine attım aylarca kullanmadım sonra kuzenim nasıl yaptığını söyle o zaman öğrendim bak bide öyle dene

ısıtınca ne kdar sıcaklıkta olmalı yada kıvamı nasıl olmalı??

ben bi kabın içine su koyuyorum ocağa koyuyorum ağda da içinde oluyo su kaynıyo kaynadıktan 10 dk sonra alıyorum baya bi eriyo yani sonra spatulayla karıştırıyorum soğutuyorum biraz sıcak oluyo sürerken ama dikkat et yakma kendini

bu arada sürdükten sonra da hemen bezi koymuyorum üstüne üflüyorum biraz donuyo öyle koyuyorum bezi elimle tüylerin çıkış yönüne doğru bastırıyorum iyice yapıştırıyorum bezi sonra hızlıca çekiyorum

X