Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

kızlar ben ağda bantlarından çok memnun kaldım da bir türlü alt tarafa dayanamıyorum oraları jiletle alıyorum..
aslında kuaföre gitmek en mantıklısı ama daha bekarım yahu , utanıyorum millete açmaktan , bir de burası küçük bi yer , karizmayı çizdiririm diye de korkuyorum:sm_confused:

alt tarafları da mı ağdayla alıyorsunuz yani,acımıyormu sanki kopacak gibi geliyo bana düşününce hassas oluyo o bölge:eek:

yaa tatlım utanılacak bişey yok.. git ve yaptır sonra bana dua ediceksinn sonra daha önce niye gitmedim diyeceksin
bacak içinse neysede bikiin bölgesi için gidecekseniz cokk günahtır size yapan kişinin sizinle ilgili özel konudan evde bahsettigini düşünsenize cokkk kötüüüüüüüü
ben yaptırmam sahsım için konusuyorumm yaptıranlarada sasıyorum :1shok:

ya ben beceremedım karınca yum yagı kullanmak ıcın agda yapcaktım surdum ama cekemedım cunku hep jıletle almıstım bende agdayı beceremedım genıtale makıne ıle aldım ya genıtale nasıl yapıonuz bırı anlatabılrmııı lutfen okula gıtcem orada mecbur agda yapmam gerekcek

a.s.Kizlar size bişey söyleyimmi ben eldiven kullaniyorum makinadan felen daha iy koltuk altima ve malum bölgeye çokta acimiyo diyerleri gibi çünkü makinada denedim adada en iysi bu ama bacaklara eldiven olmaz,dedğim gibi bu iki bölgeye paylaşmak istedim kizlar:1hug::1hug:

ben cidden ağda özürlü bi insanım =) bi türlü ince sürmeyi beceremiyorum, kalın olunca almıyo.. ağda bantları da düzgün alamıyo ve çok acıtıyo bana göre.. roll-on sirleri denedim onu da elime yüzüme bulaştırdım roll-on dondu kaldı dönmüyo =) en sonunda pes edip epilatör almıştım, philips satinelle ice.. hani şu buz haznesi olandan.. tamam acıyı gerçekten azaltıyo ama batık yapıyo sürekli :çok üzgünüm: sonra da ööle pürüzsüz olmuyo ağda gibi..
o yüzden ondan da vazgeçip bugün yine ağda almaya gittim. yanımda bi arkadaşım vardı çam sakızı ağdayı önerdi bana.. o senelerdir ööle yapıyomuş. beceremem falan dedim ama azmettim yaptım =)) ve şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim ki hayatımda yaptığım eeeen acısız ağdaydı.. ve 2milyona aylık epilasyonumu yapmış oldum yani şaka gibi =))
yalnız o kadar pratik bişi değil, yani ağda bantlarının kolaylığı yok.. uğraşıyosun biraz kıvamı tuttur falan derken ama o acısız pürüzlüğe değer yani üşenmem uğraşırım 2saat =)

ama küçüüük bi sorunum var şimdi=))) bu çamsakızı ağda yumoş yumoş tüylü halıdan nası çıkar :eek: annem görmeden onu yok etmem lazımsırnaşık şey

çam sakızı ağdayı nası uyguluyosun o bölgende anlatırmısın

ya ben nie tam olarak beceremiyorum hepsini almıyo tüylerin mutlaka aynı yeri bi daha yapmam gerekiyo hep kalanlar oluyo biri yardım edebilirmi ben neyi yanlış yapıyorumbenneyaptımki

bacak içinse neysede bikiin bölgesi için gidecekseniz cokk günahtır size yapan kişinin sizinle ilgili özel konudan evde bahsettigini düşünsenize cokkk kötüüüüüüüü
ben yaptırmam sahsım için konusuyorumm yaptıranlarada sasıyorum :1shok:
bana günah nedenini söyler misin.şaşırdım kaldım sen günah değince.bu bayanların doğasında olan ve aldırılması zorunlu olan bişey.ayıbı günahı mı olur bunun yahu.?valla ben bazen hamama gidiyorum.orda bi ağda fiyatına alıyolar arkadaşlar.hiç uğraşmayın.bikini bölgesi 9 ytl,bacak 6 ytl,kol altı 5 ytl.valla hiç utanıp sıkılmayın.ben evde yapınca da çamsakızıyla yapıyorum.bikini bölgemi.ama bacaklarımı makine ile alıyorum.bana 3 saate mal oluyo.ama hamama gidersem topu topu 15 dakikada hallediyolar seni.

ben cidden ağda özürlü bi insanım =) bi türlü ince sürmeyi beceremiyorum, kalın olunca almıyo.. ağda bantları da düzgün alamıyo ve çok acıtıyo bana göre.. roll-on sirleri denedim onu da elime yüzüme bulaştırdım roll-on dondu kaldı dönmüyo =) en sonunda pes edip epilatör almıştım, philips satinelle ice.. hani şu buz haznesi olandan.. tamam acıyı gerçekten azaltıyo ama batık yapıyo sürekli :çok üzgünüm: sonra da ööle pürüzsüz olmuyo ağda gibi..
o yüzden ondan da vazgeçip bugün yine ağda almaya gittim. yanımda bi arkadaşım vardı çam sakızı ağdayı önerdi bana.. o senelerdir ööle yapıyomuş. beceremem falan dedim ama azmettim yaptım =)) ve şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim ki hayatımda yaptığım eeeen acısız ağdaydı.. ve 2milyona aylık epilasyonumu yapmış oldum yani şaka gibi =))
yalnız o kadar pratik bişi değil, yani ağda bantlarının kolaylığı yok.. uğraşıyosun biraz kıvamı tuttur falan derken ama o acısız pürüzlüğe değer yani üşenmem uğraşırım 2saat =)

ama küçüüük bi sorunum var şimdi=))) bu çamsakızı ağda yumoş yumoş tüylü halıdan nası çıkar :eek: annem görmeden onu yok etmem lazımsırnaşık şey
evet aslında bende çam sakızı kullanıyorum hemde çok güzel alıyor pürüzsüz oluyor hemde zamanla kökleride inceldi ağdayla alarak bide halıdan nasıl çıkar demişsin kaynar su dök 2 dk ya bile kalmadan kendiliğinden çıkar elinle ıkar ama bi kere bana da öyle olmuştu:roflol::roflol::roflol:

selam kızlar... ben uzun süre önce ağdaya veda etmiş biriyim :a015: ama şimdi burada yazılanları okudukça bana da bir cesaret geldi. çünkü bikini bölgesinde çok sorun yaşıyorum ve jiletle alıyorum. jilet de haliyle kılları çok gürleştiriyor ve birkaç gün sonra yeniden almayı gerektiriyor. en son annem küçükken bikini bölgemi almıştı, o kadar canım yanmıştı ki bağırışımı duyan babam kapıya dikilmişti kızı öldürüyor musun diye :eek: Canım o kadar tatlı yani... Acıya tahammülüm yok pek, ama artık sıktı jiletle almak, sürekli alıyorsun 2-3 gün sonra yine aynı manzara. Ağdaya da çok korkuyorum.. Koltuk altı ve bacaklarımda çok canım yanmıyor, epilatörle alıyorum zaten. Ben bacaklarımı ağda ile alsam da batık sorunu yaşıyorum. Ağdaya başlamak istiyorum işin özeti. Cesaret edemiyorum. Emla kreminden alıp bir deneme yapmak istiyorum umarım işe yarar :Saruboceq: Güzellik salonlarında aldırmaya karşıyım; çünkü dinimizin bu konuda gereği açıktır. Kadın sadece erkeğe haram değildir, kadın kadına da haramdır. Göbek ile diz kapağı arasını bir kadına da gösterse günahtır. Çok ciddi bir durum olur, hastalık olur bu gibi özel durumlar haricinde tabiki. Evet dinimiz temizliği emrediyor; ama başka alternatif varken günahı seçerek dindeki kuralı da yok sayamayız yasakkelime Bu konu herkes için kişiseldir. Kimi dinin gereğine uymayarak başka birine aldırmayı uygun görebilir. Ama benim için uygun değil, o yüzden emla krem ile almayı deneyeceğim umarım başarabilirim benneyaptımki

bende hayatımda ilk ağdayı koltuk altlarıma yaptırmıştım anneme o kadar çok ağlıyordum ki anlatamam evde duyan beni kesiyorlar sanırdı kaydirigubbakcemile3 yaklaşık 7 senedir ağda kullanıyorum koltuk altıma şuan çok çok normal geliyor bana boşuna deliler gibi bağrınıyormuşumkaydirigubbakcemile3 zamanla alışıorsun genital gölgemi napıcam bide onu bilsem o kremden almayı düşünüyorum eczaneden bende sayenizde burdan duydum hihoyyyt

ağda yapan arkadaşlara bir sorum var ben de ağda yapıyorum koltuk altı bacak bikini bölgesi ama bi sorunum var biraz açık olucak ama çaresizim bikini bölgesinde dudak dediğimiz yerler varya oraya bir türlü ağda yapamadım onun dışında her yere yapıorum ama orayı jiletle yapıorum orası nasıl alınır yaa lütfen yardım edin acıya katlanayım dedim yapıştırdım çektim ama almadı çektiğim acıyla kaldım yardım edin lütfen

ağda yapan arkadaşlara bir sorum var ben de ağda yapıyorum koltuk altı bacak bikini bölgesi ama bi sorunum var biraz açık olucak ama çaresizim bikini bölgesinde dudak dediğimiz yerler varya oraya bir türlü ağda yapamadım onun dışında her yere yapıorum ama orayı jiletle yapıorum orası nasıl alınır yaa lütfen yardım edin acıya katlanayım dedim yapıştırdım çektim ama almadı çektiğim acıyla kaldım yardım edin lütfen[/QUOT

Ağdayı küçük küçük sürerek alabilirsin.O zaman daha az yanıyo insanın canı.Bide emla kremi dene,faydası oluyor..

saol arkadaşımda ağdayla falan uğraşamadım en kuvvetlisi sir. komple sürdüm siri bezleri yapıştırıp çektim tanımlanamaz müthiş bir acı ama tamamını temizledim bundan sonra daha rahat olur herhalde die düşünüyorum...

kızlar sir ağdayı evde kendiniz rahatlıkla yapabiliyormusunuz? ben soğuk ağda kullanıyorum ama bana arkadaşlarım sir ağda daha iyi oluyor dedi. kuaförde sir ağda yapıyorlar ve bende kuaföre gitmek istemiyorum açıkcası. büyük marketlerde gördüm sir ağda ve ağda bandları satılıyormuş aca bende alsam evde kendim denesem yapabilirmiyim? bide ben soğuk ağdaya alışkınım kolayca sürüyon çekiyon ama abartılı bi azalma durumu olmuyor. Sir ağdayı ısıtmak mı lazım nasıl kullanılır onuda bilmiyorum. Aranızda evde sir ağda kullanan varsa yardımcı olabilirmi en azından beni bilgilendirirseniz bu konuda çok sevinicem.

saol arkadaşımda ağdayla falan uğraşamadım en kuvvetlisi sir. komple sürdüm siri bezleri yapıştırıp çektim tanımlanamaz müthiş bir acı ama tamamını temizledim bundan sonra daha rahat olur herhalde die düşünüyorum...

ben de aynı şekilde komple sürdüm sir ağdayı ama çıkaramadım ya kabus gibiydi resmen-tatlicadiarzu- bunun bi püf noktası mı var acaba:sm_confused:

herkese merhaba..ben sitede yeniyim. çok hoşuma gitti site.bir isteğim olucak sizlerden daha önce hiç yapmadım ağda. ne önerirsiniz bana pek fazla bilgimde yok.özellikle bikini bölgem için düşünüyorum.en ince ayrıınıtısıyla beni aydınlatabilicek birisi var mı..ilgili bi başlığa bakındım ama bulamadım.en ince ayrıntıısına kadar öğrenmek istiyorum.hangisi en acısızıdır,nası uygulanır.acıyı en aza indirmek için neler yapılır gibisinden...?şimdiden teşekkür ettim ..

alıntı
zephyrr_ zephyrr_ isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)
Papatya
Meslek: Müşteri Temsilcisi
Medeni Durumunuz: Evli
Eğitim Durumunuz: Lisans
Yaşadığınız Yer: İstanbul
Kan Grubunuz: 0 Rh+
Puan: 186, Seviye: 2 Puan: 186, Seviye: 2 Puan: 186, Seviye: 2
Site Etkinliği: 0% Site Etkinliği: 0% Site Etkinliği: 0%

Giriş tarihi: Sep 2008
Ruh Halim:
Teşekkürler: 0
1 Mesaj için 1 Teşekkür edilmiş
zephyrr_ hakkında yorum yapmak için daha erken : )
Standart sir ağda mahvetti beni
arkadaslar dun bıkını bolgesıne sir ağda yaptırdım kı ılk yaptırısım değil
ve 1 saat sonra nasıl yanmaya basladı anlatamam bıldıgınız kırmızı bıber surmussun gıbı
rengı oldu domates gıbı dayanılmaz bır acı ınanın iç çamasırı bıle gıyemedım bol bır gecelıkle sunnet olmus cocuklar gıbı yuruyorum halende oyle buzlar bepanthenler vss banamısın demedı gece uyuyamadım bugun yanma hıssı bıraz daha ıyı fakat bıcak yarası gıbı acıyo ve hale domates gıbı rengı boyle bır sey yasıyan oldumu daha once aranızda
Teşekkürler

canım bened bi kere yüzüme yapmıştım ve yahmıştı yüzüm
leke oluştu dra gittim bana şu merhemleri verdim karışıtıp sürdüm 3 günde düzeldi

fucidin, fito, bepanten 3ünü karıştır sür günde 3-4 kez
birde oneaday diye bi hap vermişti

geçmiş olsun

:teselli:

ben de aynı şekilde komple sürdüm sir ağdayı ama çıkaramadım ya kabus gibiydi resmen-tatlicadiarzu- bunun bi püf noktası mı var acaba:sm_confused:

ne kadar hızlı çekersen o kadar az acıyor. dik değil mümkün olduğunca yatay çekmeye çalış. sür derin nefes al yapıştır çek sonra nefesi verr :sm_cool: :dance: her türlü acıyor canım

kızlar sir ağdayı evde kendiniz rahatlıkla yapabiliyormusunuz? ben soğuk ağda kullanıyorum ama bana arkadaşlarım sir ağda daha iyi oluyor dedi. kuaförde sir ağda yapıyorlar ve bende kuaföre gitmek istemiyorum açıkcası. büyük marketlerde gördüm sir ağda ve ağda bandları satılıyormuş aca bende alsam evde kendim denesem yapabilirmiyim? bide ben soğuk ağdaya alışkınım kolayca sürüyon çekiyon ama abartılı bi azalma durumu olmuyor. Sir ağdayı ısıtmak mı lazım nasıl kullanılır onuda bilmiyorum. Aranızda evde sir ağda kullanan varsa yardımcı olabilirmi en azından beni bilgilendirirseniz bu konuda çok sevinicem.

ben sir yapıyorum. ağdadan daha iyi olduğunu düşünüyorum. o zaten plastik değil teneke bişeyin içinde satılıyo yani benim aldığım öyle ağdayı ısıttığımız gibi değilde direkt o kabıyla ocağa koyuyorum yani bi su kabının içine oturtmadan. tamamen eriyo ocaktan alıyorum karıştırarak soğutuyorum aman dikkat et canım sıcak sürme fena yanarsın. siri vücuduma değil beze sürüyorum çok ince bi tabaka halinde bezi yapıştırıyorum ve hızlıca çekiyorum. yağını almayı unutma sir temizleme yağı sirin yanında oluyo genelde yoksa eczane kuaför veya parfümeriden alabilrsin. yağsız çıkmıyo kalıtılar suyla temizlenen bişey değil. badem yağı önerebiliyo bazı yerler sakın madem yağıyla temizlemeye kalkma tüyleri çoğaltırsın... kolay gelsin...

X