Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

kızlar sezeryandan kaç ay sonra özel bikini bölgesine ağda yapılabilir?

anneler_gunu_kart.jpg

pınar gelince mutlaka cvpla kartuş ağda yapmaya çalıştım da azulen yaptım koltuk altı için baya zorlandım 4 tane var bide kartuş...sanırım koltuk altı içinde titanyum pudralı almam lazım çok zorlandım

iyilik pınar ya ne bileyim konserveyle yaptığımda böle zorlanmamıştım ama ozmanda kendim yapmıştım..bunu anlayamadım neden böle oldu sorna ablama aldığın titantum küçük başlıkla aldım kalanları pudralı daha iyi bacaklarımı yaparıım artık azulenle

bacaklarımı yaptım onlarda sorun yok.koltuk altımda zorlandım işte dediğin gibi yapıcam büyük başlıklı alrıım

yok ya pınarcım özel gün dolayısıyla 1 hafta sonra başlıcam inş..çoğu kişi işe yaramaz diyor bırakınca tekrar çıkmaya başlar diyor ama aldık denicez artık

bakalım pınarcım 10luu aldım bende hepsini bitircem...buaraada bacaklarım hava alıyor gibi ya:roflol:

Ben koltukaltı ve bikini bölgesini konserve ağdayla alıyordum senelerdir ama geçen gün Eminönü'ne gittim ağda malzemesi almaya ve mini başlıklı kartuşlardan aldım. Dükkandaki kıza sordum, kullanılıyor özel bölge için dedi. Ben de bir deneyeceğim bakalım, olursa konserve ağda ve spatula derdim de biter. Eğer olmazsa konserve ağda ısıtıcı alacağım artık.

İmkanı olanlara da tavsiye ederim Eminönü'nü. Fiyatlar daha uygun ve çeşitler daha bol. Marketlerden de internetten de daha ucuz. İnternette 4.50 olan Depilissima kartuş ağda 3.25, 24.00'e satılan rulo ağda bezi de 18.00-19.00 liraydı mesela. Hesaplı oluyor benim için.

Arkadaşım, set dediğin şey malzemelerin bir çantaya konulmuş hali. Gidiyorsun teker teker alıyorsun Eminönü'nden, daha ucuza geliyor zaten. Zaza Han'da da, karşısındaki büyük kozmetik toptancısında da ağda bezi de, spatulası da, her türlü ağda ıstıcısı da, ağda çeşidi de var. Zaten kuaför malzemeleri toptancısı oradaki dükkanlar. Toptan fiyatına perakende de veriyorlar ya da çok cüz'i bir karla. İstanbul'da olanlar için gayet avantajlı yani. Ama site kampanyaya girer de ekstra indirim yaparsa uygun olabilir, ona bir şey diyemem. Ben Eminönü'nden almayı tercih ediyorum her zaman.

kızlar bıyıklarınızı nasıl alıyorsunuz? benimkiler kısa tüy şeklinde ama güneşte belli oluyor rahatsız ediyor beni... ağda yapsam olur mu acaba, iple de yapanlar var,bana öyle birşey söyleyinki ilerde kıl şeklinde sert ve çok çıkmasın

ya özel bölgeyi nasıl almamı önerirrsiniz hangi ağda ile ve nasl ben cok korkuyorum

valla hic korkma canim ben agda bandi ile ilk aldim ufak ufak kestim bi sorun olmadi ama once pudra surebilirsin o zaman nemli yerlerde kuruyo bide regl onceki hafta olmamasina dikkat et tatlim

kızlar selam haziran başında tatile gidicez o yüzden ağda yaptırmak istiyorum artık bir cesaret gidicem güzellik salonuna.size sorum şudur;ağdaya gitmeden ne kadar uzamalı tüyler genital bölgedeki?
bir de tatile çıkmadan ne kadar zaman önce gideyim ağdaya çünkü korkuyorum morarır falan bacak içlerim sonra bikini giyemem...

kızlar imkanınız varsa iğneli epilasyon yaptırın,emin kişilere tabii.daha önce burda yazmıştım arkadaşım 30 yıl önce yaptırmıştı,aynı kişiye 10 yıl önce 2 kızım yaptırdı çok memnunlar,bacak kol altı.küçük kızım (21 yaşında)
sürekli kuaföre sir ağda yaptırıyordu bir ara bioder kullandı,tüyleri azalmış.onu da aynı epilasyoncuya gönderdim 30 dak.da 2 kol altı bitmiş,diğer kızlarımın daha uzun sürmüştü.hiç olmazsa koltuk altını yaptırın.burdan adres yasakmış özelden isterseniz yazarım.
amacım reklam değil memnun kaldığımız için tavsiye ediyorum.,epilasyoncunun müşteriye hiç ihtiyacı yok zaten.ehil olmayan kişlere yaptırmayın sakın.ist.bakırköyde.

1 ay hiç almazsan yeterli olur çok küçük çokta uzun olmasın ben evde kendim alıyorum hazır sir ağda setleri var bu ağdacıların kullandığı çok pratik depilissimanın çokta menunum www.bakimliolmak.com sitesinden almıştım sağolsun müşteri hizmetlerinden fulya hanım çok yardımcı olmuştu jangi ürünü almam konusunda şuan çok memnunum evin hiyjeni rahatlığı gibisi yok.

1 ay mıı :1shok:

ben evde yapamıorm kendim maalesef ve ağdacıya gitmem gerek...sanırım 10 gün falan almadan gitsem kafidir..ben iletle alıyorum çünkü maalesef...

Arkadaslar bisey sormak istiyorum,ben
şimdiye kadar genital bölgemi hep jiletle
aldım,çok gurlesti ve sertlesti.hergün
hergün jiletle temizlemekte zor oluyo,
ağda yapmak istiyorum fakat çok korkuyorum
acıyacağı için,kıllarda sert bide,evde kendim
deneyim dedim beceremedim ve çok acıdı
özellikle dudak kismi dayanılmaz agriyo orayı
hiç yapamadım.kuaförler nasıl yapıyor aceba
acitmadan yapabiliyorlarmi,çok korkuyorum.
Bide nekadar uzatmak gerekiyor,agdaya
gitmeden once,yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaslar bisey sormak istiyorum,ben
şimdiye kadar genital bölgemi hep jiletle
aldım,çok gurlesti ve sertlesti.hergün
hergün jiletle temizlemekte zor oluyo,
ağda yapmak istiyorum fakat çok korkuyorum
acıyacağı için,kıllarda sert bide,evde kendim
deneyim dedim beceremedim ve çok acıdı
özellikle dudak kismi dayanılmaz agriyo orayı
hiç yapamadım.kuaförler nasıl yapıyor aceba
acitmadan yapabiliyorlarmi,çok korkuyorum.
Bide nekadar uzatmak gerekiyor,agdaya
gitmeden once,yardımcı olursanız sevinirim.

canım seni çok iyi anlıyorum jilet sertleşt,r, en kısa zamanda agda yaptır
ilk defa sen yapınca çok agrırı çekerken temiz hijyenik kuaföre git beş dakikada aldır 1 ay mis gibi tertemiz
gez kuaförler
spatula ile kalça arası dahil eş dakkada alıyor tüyler ne kadar uzun olursa çekmesi okada kolay olduğu için iyi

ağdacıya ilk defa gidecek olanlar için söylüyorum, tüyleriniz 1cm e yakın uzunlukta olsun, biraz daha uzun olursa ağda yapışmaz, tüyleriniz çekilr canınız acır.

korkunuzu anlayabiliyorum, ilk defa aldırdığınızda tabiki acıyacak ama acınız sadece 5 dk sürüyor sonra uyuşuyorsunuz, tek yapmanız gereken şey kendinizi kasmamanız.

tecrübelerimle buradayım, sormak istediğiniz ne olursa beklerimkaydirigubbakcemile5

X