Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

valla ıyı cecaret asla kuaföre gıdıpte agda yaptıramam ben
kocama bıle gosterırken utanıyorum 3 senedır evlıyım kaydirigubbakcemile

nasıl yapıosunuz ya:1shok:korkuorum ben kaynanam yıllardır yapıo hem olu derıyı tıomus hem azalıomus gel sanada yapıım dedı korkuorum ben yaaa epılasyon makınesıyle alıorum

Banada yardım edin şu konuda ya çok çektim valla.17 Yaşındayım ağdamı kendim yapıyorum.Bacaklarda sorun yok yapa yapa temiz almayı öğrendim ama tek tük kalıyor ben tertemiz olmasını istiyorum.Sizde de mi öyle oluyor?Koltuk altını hiç yapamıyorum hep kırılıyor daha sonra ağda almıyor.Anneme yaptırıyorum o da beceremiyor.Özellikle şu koltuk altını nasıl halledebilirim beni bilgilendirin birazcık yav:eek:

valla ben 5 yıldır ağda ile alıyorum o kadar rahatımki :nazar:önceleri jiletle alıyodum hem ertesi ggün çıkıyodu hemde acayip kaşınıyodu:kızgın:sonra bi azimle ağdaya başladım ogün bugündür ağda kullanıyorum:lepi: arkadaşlar jileti bırakın bi kere deneyin arkası gelirkaydirigubbakcemile
bide ben ağdadan sonra limon sürüyorum hem daha geç çıkıyo hemde seyrekleştiriyo ve koltuk altı siyah diyen arkadaşlar var rengide açıyo.biraz yanıyo ama hemen geçiyo. eee ağdaya dayanıyoruz onamı dayanamıcazsositososito:lepi:

ıngaaa ben agda yapmaya calıstıgımda delı gıbı kanıyor ne yazık kı. yapamıorum kokten seylerle hem de cok acıor canım. tavsıelerınızı beklıorum nooolur

Bende bayadır sir ağda yapıyorum önce epilatör ile yapmaya başladım.Şu ilaçları sardıkları buz kabı varya iğneleri falan öle verirler bazen o buz kalıplarını dondurup koydum bikini bölgeme alacağım yere dondurup epilatörle(makineyle)aldım baktım alt taraflarda çok acıo normal ağda ile aldım buzla uyuşturup,2.denememde sir ağdaya geçtim morardı fln ama artık alıştı zar zor...

popo arasi agda felaket acitir ama tabi vajinada ben dayanamam bide agda dudaklari cekistirip sarkma yapio diolar bilmem ne derece dogru gerci jiletlede hemen cikio ve tam temislenmiyo derin yerler kanicak diye dokunamioz

en iiyisi ağda onu bunu bilmem alın sıkın dişinizi alışsın hangi ağda olduğundan çok hangisini beceriyosanız ona bakın alın ..büyük rahatlık valla bende burdaki yorumlardan cesaretlenip başladım ağdaya sir ,ılık ağda ,ağda bandı ,çam sakıızı ağda hepsi var evde ..yav hem aldıkça azalıyo ah kafama vurim eğer ilk tüy çıkımında ağdaya başlasaydım şimdiye çok az kalacaktı bellki..

kızlar bende ağda yapıyorum evt acıyo bu bi kesin ama 3 hafta rahatım
bikaç kez kuaföre yaptırdım ama utanıyom ben kendim yapıyorum daha ii

Arkadaşlar en güzeli sir ağda.Ben hem kazanlı özel bölge ve koltuk altı için makinesini aldım,hem de bacaklar için roll on şeklinde satılan makinesini.Kol ve bacaklada Roll On makineyi tavsiye ederim.Ama sakın koltukaltınıza sürmeyin çok acıtır.Bezler kalite kalite değişiyor .ıyi kalite alınca daha çok dayanıyor.Epey azaldı bende.Herkese Tavsiye ederim.EV ortamında çok rahat:)

kızlar ya ben 19 yaşındayım we 3 ay öncesine kadar sürekli jilet yapıyordum en sonnda cesaret ettim we ağda yapmaya başladım geçen akşam bi komuşu teyze bide geldi we birden laf ağdadan açıdı kızım sakın yapma dedi birden çektiğin için sonra kırş kırş olur ben yiğenlerime de bıraktırıdm dedi bende şaşırdım ilk kez böyle bişy duydum hatta annem de ilk defa duymuş ben de size bi sorayım dedim tecrübelerinzden yarrlanayım dedim hiç böyle bi şeyler karşı karşıya olan war mı lütfen yardımcı olun

ağdanın ben de genital bölgede sarkma yaptığını duymuştum ama önemsemiyorum
bende jiletten geçtim sir ağdaya ama tamamını yapamıyorum maalesef

acikcasi genital bolgede agda turu seyleri dusunemiorum bile napcam bilmiorum jilet aypiorum ama oda tam temizlemiyo kesilcek diye ic kisimlar zor alinio kalio biraz

genital bölgeyi kuaförde dierlerini ewde kartuş we ısıtıcı alıorum hallediorum hatta bgn de yaptım tüylü gezmeye değmez alıştım da artık cnm öle aman aman acımıo hatta bu akşam cnm sıkıldı hadi dedm bacaklarımı aldım oh mis gibi=)

bacak ve koltuk altini epilasyon aletimle aliorum ama genitalde ancak jilet napcam bilmiorum dra gitmeye kalksam agda yapamam ne evde ne kuaforde o aciya katlanamam jilette iyi almioo napcam bilmem

sir ağdayı tavsiye ederim özel bölge dahil olmak üzere...ama bacaklar bantla daha kolay ve çabuk oluo. Kuaförde çalışan kızı ben eve çağırıyorum ayda bir kez yeterli oluyo...sonra bir ay rahatsınız yani...walla düşündüğünüz kadar acılı bir işlem değil kızlar...yaptırrın rahat edin:))

vajina arasi popo arasi sir agda acitmiomu alirken

bahsettiğin yerlere çok küçük parça yapıştırp çekiliyo...Tabii ki küçük olunca fazla acı olmuyo...bana gelen kuaför kız böle yapıo...Yalnız son alışında özel bölgenin üst tarafına bant yapıştırdı...yani bir kerede büyük bir yer temizlenmiş oldu...hihoyyyt

ben ağdadan çok korkuyordum ancak ceraset edip kendim ağda ile aldım 2 saat sürdü ve çok acıdı kanadı çünkü jiletle almaktan 3er 3er çıkıyodu bi kökten..

ancak sonraki seferler çok az acıdı çok çok az hemde bence herkes başlamalı...

sesu sir katkılı portakallı ılık ağdayı alın evde kendiniz yapın hihoyyyt

kızlar yaklaşık 2 aydır ağda yapıyorum ve şimdi duştan çıkınca farkettim tüylerim çok incelmiş ve eskisi gibi sararmaya başlamışlar çokk sevindim hihoyyyt ben esasında sarışınım bütün tüylerimde sarıdır ancak jilet yüzünden kapkalın ve simsiyah olmuştular

X