Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

arkadaşlar ankara'ya yeni taşındım, rastgele bir yere gitmek istemiyorum ağda için, kolej metro durağı / kızılay yakınlarında , ağda-manikür-pedikür v.b. ihtiyaçlarımı karşılayabileceğim, temiz-hijyenik bir mekan var mı bana acilen tavsiye edebileceğiniz..şimdiden teşekkürler yardımlarınız için..

aman yok bea o kadarda acıcak bi durum değil. benim kıl köklerim cok güçlü top top cıkıyor her agdadan sonra. ama cartttttttttt diye cekiyorum gidiyor. acıyor tabi az ama o kadar da abarcak bişi yok

vivet'in sir agda bantlarını kullanıyorum 2 seferdir çok memnunumkaydirigubbakcemile2 hassasımdır normalde acıya karşı ama hızlı çekince ağda bandını hiç acımıyo ben bile şaşırıyorum valla :teytey: bide çok pratik ve temiz oluyo tavsiye ederim yani yerimseniben

eveett ben de kullanıyorum, hiç bu kadar çok ağdası olan bir ağda bantı kullanmamıştım! yani sadece alın görün derim, o kadar bol ağda var ki bir alt bacağımı 1 ağda bantıyla temizliyorum rahatça...:teytey:

yardım edin bana benimde üst makıneyle alıyorum altta dokunamıyorum bikini bölgesinde emla almayı düşünüyorum saglık ocagı yazıyor mu ssk yazdırırım ama bısey duydum subatta ssk karşılamıcakmıs emla kremı dıye dogru mu???? offf bende bıktım jiletten yaaa

ne acısı yaaa.jiletin yazın verdiği acı ıstırap felaket.değmez.ağda alışın arkadaşlar cidden jiletin o pisliğine hayatta değmez.birde ağdayı sakın çok sıcak sürmeyin bu çok önemli.sürülen bölgeyi yakıyor ve rengini karartıyor aman dikkat !!!

ne acısı yaaa.jiletin yazın verdiği acı ıstırap felaket.değmez.ağda alışın arkadaşlar cidden jiletin o pisliğine hayatta değmez.birde ağdayı sakın çok sıcak sürmeyin bu çok önemli.sürülen bölgeyi yakıyor ve rengini karartıyor aman dikkat !!!

selam..kesinlikle katılıyorum size..biran önce kurtulun jilet ten..ben 5 ay kadardır ağda kullanmaya başladım.. ağdadan sonrada 6 gün kadar gece yatmadan önce karınca yumurtası yağı kullanmaya başladım..ve etkisinide görmeye başladım..ve ben kartuş ağda kullanıyorum sürüyorum ve bezi ile çekiyorum çok pratik ve çok daha az acılı....süprizzzzz:teytey:

öff birazdan yapıcam bende ağda :KK43:ne zor ya üşeniyorum tamamen ama allahtan bikini bölgeme hiç jilet vurmadım ama yine de bıktım artık ya bi alsam hiç çıkmasa keşkeeee:1no2::1no2:

keşke bi seferden sonraçıkmasa bende bıktım temizliyorum ay geçmeden tekrar çıkıyor ve benim koltuk altımı aldıktan sonra siyah oluyor anlanıyorum neden olyuyor nasıl geçirecegimi bilemiyorum kolumu rahat kaldıramıyorum çünkü siyahlık var bende beyazım düşünün

ben de bir başlayabilsem su agdaya ama dayanamıyorum acıya

canım bende senin gibiydim sonra bir arkadaş sayesinde sir ağdaya başladım hiç acı hissetmiyorum hem ayda bir kere yapıyorum yetiyo ve ay geçtikçe tüylerim azalıyor
ilk başta biraz acır sonra inan hissetmezsin acıyı :teselli:

arkadaslar bisey sorcam jinekologa giderken agda yapamayanlar genital bolgedeki tuylerden nasil kurtulu bide popo arasi ve ic dudaklar var ordaki killari nasil aliosunuz jilet pek almiodaa yardimci olursaniz sevinirim

arkadaslar bisey sorcam jinekologa giderken agda yapamayanlar genital bolgedeki tuylerden nasil kurtulu bide popo arasi ve ic dudaklar var ordaki killari nasil aliosunuz jilet pek almiodaa yardimci olursaniz sevinirim

arkadaşım inan medeni cesaretine hayran oldum ben de nasıl yazabilirim nasıl sorabilirim diye düşünüp duruyodum:lepi:

nefret ediyorum şu kıllardan,jiletle alsan ertesi gün hemen çıkıyo,epilatörle alsan ya kaptırırsam korkusu oluyo,ağda desen yazın erir kışın donar amannnn delircem yaa

popo arasına epilatör düşünemiommdelikafadulden warmı düşünebilen:KK70:

ay yok yok allah yazdıysa bozsun :1shok: :1no2: sırnaşık şey

kızlar ben özellikle genital bölge için kuaföre gidiyorum sirle yapıyor detaylı anlatayım bu kase sirleri spatulayla sürüp kağıt yapıştırıp çekiyor cart cart :) dudakları yardımcı oluyorum içten tutarak , arkayı da gayet rahat yapıyor zaten :)
ben 1 yıldır falan böyle yaptırıyorum eskiden jilet yapardıım :bbo: ilk sefere karar vermem çok zor oldu ama giderek ormanlaştığını görünce karar vermiştim. ilk sefer tabiki acıdı ama onun dışında kuaförün" jilet mi yapıyordun? aa olur mu öyle şey ya " lafları daha kötüydü :p

artık çok daha rahatım eskiden bir kökten çift çıkardı, parlak sağlıklı ve simsiyahtılar :) şimdi güçsüz, bitik ve halsizler ama tabiki normal kıl yani. ama artık çok rahatım ağdada. bacaklarıma makine ve jilet kullandığım için arada, ağdaya gidince özel bölgemden kat kat daha çok acıyor aradaki farkı anlarsınız :) özel bölgeme 1 yıldır ağdadan başka bir şey değmedi bunu da belirteyim sengözlerimebaksanab

keşke bi seferden sonraçıkmasa bende bıktım temizliyorum ay geçmeden tekrar çıkıyor ve benim koltuk altımı aldıktan sonra siyah oluyor anlanıyorum neden olyuyor nasıl geçirecegimi bilemiyorum kolumu rahat kaldıramıyorum çünkü siyahlık var bende beyazım düşünün

eğer kıl dönmeleriyle oynuyorsan kesinlikle karartıyor hiç dokunma sıkma.

bende 2 senedir sir ağda yapıyorum ama kendimde sarışın ve az tüylüyümdür ama şuda var ki kendim asla yapamam sürekli kuaföre gidiyorum valla çok rahat komple ağdaya 25 veriyorum 1.5 ay rahat ediyorum,sonucta utanılacak birşey değil her bayan bunu yaşıyor zaten kuaförlerde dahada rahatlatyor,yoksa jiletle yazık yane tenimize..

azra02 benimde senn gibiydi son zamanlarda bembeyaz düzeldi yanii yerimseniben
koltuk altı hassas olduğu için ağda karartmış jilette karartır
her çıktığında kuaföre düzenli olarak sirağdaya git sirağda karartmıyor ve tüyleri seyrekleştiriyor.. koltuk altın temizken vücut pudraları var ondan bolca sür hergün hergün pudra sür inan etkisini görüceksin a.s

Walla en iyisi en güzeli ağda kendim kartuş ağda aldım ve evde yapıyorum artık alıştım......

X