Yerleşme Kanaması Nedir?

Yaptim tatlim ama negatif cikti. Yarinda yapicam eger pazartesi de adet olmazsam dr a gidicem. Sen iciyor musun ilaclarini bakiiim :)

ne diyim hayırlısı olsun canm inşallah çıkar..hep aklımdasın nedense:44::KK34:
hayatımda ilk defa fitil kullanıyorum ve zorlanıyorum:KK31:
bitsede kurtulsam:KK55:

kaç ay kullandın ki canm anlamadım?
eğer hamile kalırsan kullanma bence.çoğu dr.yazmıyor ama yazanda var.
yemene içmene dikkat edersin olur biter.eskiden folik asit mi varmış.
tabi o zaman herşey doğalmış yani..
eğer 3ay kullandysan bidaha gerek kalmaz.çünkü vücut onu depoluyomuş..

ben de yeni üyeyim.biz de 2.5 senelik evliyiz.2 aydır biz de deniyoruz fakat ne kadar zormuş bu işler.özellikle beklemek.sabretmek gerekli sanırım.

İkinci hamileliğimde yerleşme kanaması geçirdim hem de bir kaç sefer.Adet oluyorum sanıyordum ama hamileymişim.Dr a gittiğimde bebeğim karnımda 10 haftalık olmuşdu ve hareketlenmişdi.Halk arasında üstüne görme denirmiş buna.Çok şaşırmışdım çünkü ilk kez duyuyordum.Kızımı sapasağlam kucağıma aldım.Allahım herkese nasip etsin.

Cnm benim sana tavsiyem folik asit kullanmaya baslaman eger hamile kalrsan bebegn gelisiminde insallah sikinti yasamazsin.

evet başladım kullanmaya çok teşekkür ederim ama psikolojik olarak mıdır nedir bilmiyorum ama kendimi hamile gibi hissediyorum her ay.test yapınca hüsranla sonuçlanıyor.hayırlısı bakalım.Allaha isteyen herkese nasip etsin.şiimdi bu konuya takıldım.durmadan wcde kontrol ediyorum acaba yerleşme kanaması var mı diye:) o kadar paranoyaklaştım yani:)

merhaba belinaysu forumda gezerken bi gönderinize rastladım. 28inde adet olmuşsunuz sonra ertesi ayın 19unda kahverenhi kanamanız olmuş. ben de geçen ayın 26sında olmuştum bugün yani ayın 19unda da kahverengi bi akıntım oldu. eşimle geri çekilme yoluyla korunuyorduk fakat spermleri vajinama bulaşmıştı bundan 13 gün önce. sizce hamile isem bu yerleşme kanaması mıdır? sizin durumunuz nedir? sizdeki yerleşme kanaması mıydı. ben yeni evliyim bu konularda beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum..

merhaba forumda gezerken bi gönderinize rastladım. 28inde adet olmuşsunuz sonra ertesi ayın 19unda kahverenhi kanamanız olmuş. ben de geçen ayın 26sında olmuştum bugün yani ayın 19unda da kahverengi bi akıntım oldu. eşimle geri çekilme yoluyla korunuyorduk fakat spermleri vajinama bulaşmıştı bundan 13 gün önce. sizce hamile isem bu yerleşme kanaması mıdır? sizin durumunuz nedir? sizdeki yerleşme kanaması mıydı. ben yeni evliyim bu konularda beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum..

Merhaba; foruma yeni üye oldum. Sizlere bir sorum olacak. Ben 2 aylık evliyim, ve 2 aydır eşimle korunarak ilişkiye giriyorduk. 6 haziranda (adetimin bitmesinden 2 gün sonra) ilk kez korunmadan denemek istediğini söyledi ben de kabul ettim. Geri çekilme yoluyla hamilelikten korunacaktım. Eşim geri çekildi fakat meninin büyük bir kısmı vajinamın üstüne aktı, sildik ve olaydan 12 saat kadar sonra Norlevo kullandım. (2 hapı birden içtim) ama ertesi gün gene aynı talihsizliği yaşadık.. kesinlikle içime değil fakat üstüne bulaştı bende de 3-4 gündür tuhaf renkte akıntılar sabah mide bulantısı kasıklarımda sancı ve adet sancısına benzer sancı oluyor. Sizce belirtiler bu kadar erken olabilir mi? Bunlar psikolojik mi? Bebek istemiyoruz henüz ikimiz de.. Sizce hamile olma olasılığım nedir?
Bugün de kahverengi akıntım oldu, ilişkiden sonra 13.gün. sizce yerleşme kanaması olabilir mi??

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.3 yıllık evliyim bu ay bebek düşünüyoruz ve olması gereken adet tarihinde 5 gün önce başlayan ve 3 gündür devam eden akıntı şeklinde kanamam var.aslında kanamada denilemez günde 2 defa falan ama çok pıhtı şeklinde geliyo çok az ama sonra bütün gün birdaha yok ertesi gün tekrar azıcık geliyo yerleşme olabilirmi acaba

Merhaba Kızlar Acil cevap alabilirmiyim?
Size bir sorum olacak bu durumu aranızda yaşayanlar var ise bana yardımcı olabilir mi? Ben 1.5 senelik evliyim ve bebek düşünüyoruz bu ayda nasipse güzel haberler beklemedeyiz ama ne ile karşılaşacağımızı bilmiyoruz inşAllah Rabbim güzel haberler verir. Ama bugün tuvalete gittiğimde hafif sarımsı akıntımın içinde kan vardı böyle iplik şeklinde vede peçete ile sildiğimde peçeteye pembe renk geldi daha adetime 5 gün kendi tahminime göre arada sırada düzensiz de olabiliyor bu beklentilerim tabiki de birde ben kızken bende polikistikover vardı.Bebek istiyoruz ama dediğim gibi bu durumun nedeni ne olabilir nette araştırdığımda yerleşme kanaması gibi birşey okudum ama benim öyle çok gelmedi gözle görülebilecek bir durum du yani böyle bir durum ile karşılaşan var mı?
Bir diğer sorumda ben bundan 1 sene önce kadın doğum doktoruna gittiğimde bana doktorum polikistim olduğu için adet göremiyordum vede beni rahatlatmak için her ay adet olmadığım zamanlar bunu 5 gün içip (progeston 100 mg )3 ila 5 gün arasında adet olacağımı söylemişti vede bana dediği şu bunu ömrünün sonuna kadar kullanabilirsin gebeliğin ile ilgili hiç bir şekilde senide yanlış etkilemez ben bunu nette araştırdığımda bu ilacı gebelerde de rahime tutunması için veriyorlarmış.Hani kafamda bir sürü soru var ama sanırım en önemlileri bunlar bana yardımcı olabilirmisiniz?

X