Yerleşme Kanaması Nedir?

bende geçen ayın 20sinde adet olmuştum.adetimin 16.günü progestan içmeye başladım.(günde 1 tane 10 gün)ancak son 2 tane ilacım kalmıştı ki bi adet
gibi bişey oldum.biraz kan geldi sonra 2günde akıntıyla karışık kahverengi bişey geldi toplam 3gün sürdü.
normalde adetim çok yoğun geçer günde 5 ped değiştirdiğim oluyo.
bu sfer günlük ped kullandım.yarın test yapcam inş.belki çıkar.
çooooooook istiyorum.belki yerleşme kanamasıydı belkide ara kanama oldu.
böyle yaşayan var mı sizdede:KK14:

cnm sen test yap bnce yerleşme kanaması olabilir...

zayıfım tüylenmemde yok ama işte yumurtalıklar inci gibi:KK14:
bu zamana kadar bi tedaviyide tam anlamyıla başlayamadım...
iyi bi dr.bulamadım yok:KK14:
:KK14::KK14::KK14:

insallah hamılesındır de tedavıye falan gerek kalmaz. tup bebek surecı sıkıntılı yorucu oluyormus dıye duydum :KK43:

eşim bu konularda pek bi utangaç zaten.çekiniyo.
nasıl başlıcam onla bu tedaviye bilemiyorum.
daha önümüzde 3 aşılama var ondan sonra tüp bebek...
offff oooofff önümüzde uzunca bi süreç var.:KK14:
allahım o zamana kadar bırakmaz inşallah:KK14:

neden hemen tup bebek denemesıne gecılmıyor kı? ılla 3 kere asılama yapılması gerekıyor? dr ların dedıgıne gore asılamayla gebelık sansı %20 ıken tup bebekte bu oran %60 lara kadar cıkıyormus. ama tup bebek oldukca malıyetlı. gelır duzeyının de ıyı olması gerek :KK43:

neden hemen tup bebek denemesıne gecılmıyor kı? ılla 3 kere asılama yapılması gerekıyor? dr ların dedıgıne gore asılamayla gebelık sansı %20 ıken tup bebekte bu oran %60 lara kadar cıkıyormus. ama tup bebek oldukca malıyetlı. gelır duzeyının de ıyı olması gerek :KK43:

allaha şükür durumumuz iyi.
ben öyle biliyorum en azında galiba 1 aşılama şart..hem yaşım 22.
23 olması gerekiyomuş kadınlarda..
off off.devlette bi bölümünü karşılıyor eğer oda 3yıllık evliysen.prosedürler çooook
durumu olmayanların allah yardımcısı olsun bu tedavilerde zor.
devlet biraz daha esnek olabilse keşke.

arkadaşlar selam. aranıza yeni katıldım çok anlayamıyorum konuştuklarınızı ateş konusu nedir bana da yapabilirmiyiz?

bnde pko var 3 aydır glucophage kullanıyorum ben tam ne zaman denemeliyiz bilem,iyorum çünkü adet düzenliği oluyor pko dan dolayı.. adet görmeme tabi gecikmezse 3 gün var eğer gecikirse bu ne anlama geliyor yani her adet görmek yumurtlamak mı demek...akıntım var hareket edince kasığımda agrı oluyor ve göğüsüğm de hassaslaşmaya başladı bu normalde adet belirtisi ama keşke bebek olsa inş herkes için hayrılısı olur Rabbim hayırlı hamilelikler nasip etsin yardımlarınızı rica ediyorum arkadaşlar..

allaha şükür durumumuz iyi.
ben öyle biliyorum en azında galiba 1 aşılama şart..hem yaşım 22.
23 olması gerekiyomuş kadınlarda..
off off.devlette bi bölümünü karşılıyor eğer oda 3yıllık evliysen.prosedürler çooook
durumu olmayanların allah yardımcısı olsun bu tedavilerde zor.
devlet biraz daha esnek olabilse keşke.

ah tatlım daha cok gencmıssın ben 27 yasındayım. 30 a ne kaldı kı daha da zorlasıcak durumum eger en kısa zamanda hamıle kalamazsam :KK43:

ah tatlım daha cok gencmıssın ben 27 yasındayım. 30 a ne kaldı kı daha da zorlasıcak durumum eger en kısa zamanda hamıle kalamazsam :KK43:

öyle düşünme ablacım ya.umudunu kesme.senin yaşında ablam var benim 3 ay yasmin kullanrak hamile kaldı.ondada pcos vardı.
doğru yaş ilerledikçe zolaşıyor.ama allahtan ümidini yitirme.evlendim dedim 5sene çocuk istemiyorum.
araştırdm.zor olduğunu öğrenince oluruna bıraktım bak 2yıldırda olmadı:KK43:
senin tam olrak ne?

öyle düşünme ablacım ya.umudunu kesme.senin yaşında ablam var benim 3 ay yasmin kullanrak hamile kaldı.ondada pcos vardı.
doğru yaş ilerledikçe zolaşıyor.ama allahtan ümidini yitirme.evlendim dedim 5sene çocuk istemiyorum.
araştırdm.zor olduğunu öğrenince oluruna bıraktım bak 2yıldırda olmadı:KK43:
senin tam olrak ne?

benım durumum soyle; hazıran 2010 da evlendım ocak 2011 e kadar yasmın kullandım. ocak ayında bıraktım korunmayı. fakat esım korunmaya devam ettı cunku dogum kontrol hapını bıraktıktan hemen sonra hamıle kalmayın dıyorlardı. bızde mayıs da calısmalara basladık. bu sırada da ben folık asıt esımde cınko ve spermın kalıtesını yukseltıcek vıtamınler kullanıyoruz. ovulasyon testıyle de cıft cızgıyı gorunce hemen ılıskıye gırıyoruz. bundan 1 ay once de smear testı oldum dr hersey normal dedı.fakat butun bunlara ragmen hala hamıle kalamadım. 6 aydır boyle bır durum yasıyoruz. bu ayda 25 kasım adet gunum eger adet olursam hemen dr a gıdıcez. eger dr butun tahlılerı yaptıktan sonra saglıklısınız akısına bırakın olur derse bu sefer sunu anlamıs olurum kı stresten bebek olmuyor.

arkadaşlar selam. aranıza yeni katıldım çok anlayamıyorum konuştuklarınızı ateş konusu nedir bana da yapabilirmiyiz?

bnde pko var 3 aydır glucophage kullanıyorum ben tam ne zaman denemeliyiz bilem,iyorum çünkü adet düzenliği oluyor pko dan dolayı.. adet görmeme tabi gecikmezse 3 gün var eğer gecikirse bu ne anlama geliyor yani her adet görmek yumurtlamak mı demek...akıntım var hareket edince kasığımda agrı oluyor ve göğüsüğm de hassaslaşmaya başladı bu normalde adet belirtisi ama keşke bebek olsa inş herkes için hayrılısı olur Rabbim hayırlı hamilelikler nasip etsin yardımlarınızı rica ediyorum arkadaşlar..

ateş ölçmeyi mi diyorsun ki:44:
maalesef biz pko dan dolayı yumurtlamamızı tahmin edemiyoruz günle..
ancak ultrasonla takiple anlaşılabiliyor bizimki.
her adet görmek pko su olanlarda yumurtlamak değildr bence.düzenli
adet görenlerde yılda 1-2kere yumurtlama olmazmış mesela.
inş.vardır bebiş ya..
adet belirtilerin olur mu yoksa bunlar ilk mi.
ateş ölçme yöntemide adetinin birinci günü sabah 7 gibi işte yataktan
kalkmadan ölçüyorsun hergün yazıyorsun..ve ani bi derece sıçramasnda anlıyorsun ki yumurtlama günündü.
diğer adetine kadarda düşmezse o derece hamilesindr.
bende tutmadı bu uyguladım..

benım durumum soyle; hazıran 2010 da evlendım ocak 2011 e kadar yasmın kullandım. ocak ayında bıraktım korunmayı. fakat esım korunmaya devam ettı cunku dogum kontrol hapını bıraktıktan hemen sonra hamıle kalmayın dıyorlardı. bızde mayıs da calısmalara basladık. bu sırada da ben folık asıt esımde cınko ve spermın kalıtesını yukseltıcek vıtamınler kullanıyoruz. ovulasyon testıyle de cıft cızgıyı gorunce hemen ılıskıye gırıyoruz. bundan 1 ay once de smear testı oldum dr hersey normal dedı.fakat butun bunlara ragmen hala hamıle kalamadım. 6 aydır boyle bır durum yasıyoruz. bu ayda 25 kasım adet gunum eger adet olursam hemen dr a gıdıcez. eger dr butun tahlılerı yaptıktan sonra saglıklısınız akısına bırakın olur derse bu sefer sunu anlamıs olurum kı stresten bebek olmuyor.

stres zaten herşeyin düşmanı.maalesef bende yapıyorum.
rahat olmak lazım ablacım biraz galiba..
bence oluruna bırakmadan önce kendi isteğinle bi rahim filmi çektir zararı olmaz yani.
aksine belki yapışıklık falan varsa açılır.inş.adet olmazsın

stres zaten herşeyin düşmanı.maalesef bende yapıyorum.
rahat olmak lazım ablacım biraz galiba..
bence oluruna bırakmadan önce kendi isteğinle bi rahim filmi çektir zararı olmaz yani.
aksine belki yapışıklık falan varsa açılır.inş.adet olmazsın

rahım fılmının yararlarını okudum hamıle kalamayanlar hemen hamıle kalmıs.

rahım fılmının yararlarını okudum hamıle kalamayanlar hemen hamıle kalmıs.

evet bende çektircem önümüzdeki ay..bi türlü cesaret edemedim.
anestezili çektircem.dayanamam ya.korkuyorum:KK5:
arkadaşımın teyzesinin 8yıldır bebeği olmamıştı.geldi buraya çektirdi.hemen hamile kaldı.2aylık ne güzel daha:)

tatlım sıkma o güzel canını rabbime sığın o isterse hiç bunlara gerek bile kalmadan hamile kalabilirsin hiç bir zaman umudunu kesme kimler kimler varki ne aşamalardan sonra hamile kalıyolar hemde hiç beklemedikleri halde bnm öle çok tanıdığım var doktorlar olmaz dediği halde hamile kalan arkadaşlarım var o yüzden allahtan ümit kesilmez hiç bi zaman sadece dua et elbet rabbim yüzünü güldürür

X