Mutfak Dekorasyonu Gri Ic Kapi Nasil Olur?

Neide

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2011
29
0
Arkadasalr evimin ic kapilarini mutfaga uymasi icin (tezgah ve beyaz esyalar) gri yaptirmayi dusunuyorum.. Sizin dusunceleriniz nelerdir? Mutfagim Kirmizi olucak...

bencede yapma beyaz guzel yada su aralar vızon moda ve cok hos duruo..ıstersen bı arastır derım

Mutfakta ki renklere uydurmak önemli değil. Hepsinin aynı renkle birbirini tamamlaması gerekmiyor. Tam tersi bazılarının ön plana çıkması gerekli. Evinin büyüklüğünü bilemediğim için tam yanıt veremiyorum fakat evin genişse koyu renk kapılarıda kullanabilirsin. Eğer daha küçük bir ev ise beyaz kapı evi daha ferah gösterir. Sana en önemli tavsiyem kapı konusunda hayal kırıklığına uğramamak için mutlaka iyi bir yere yaptır yoksa hem malzemede hem renkte sorun yaşarsın. Soruların olursa yanıtlarım. İç mimarlık yaptığım için sana uygulama aşamasında da yardımcı olabilirim benimle burdan irtibata geçebilirsin.

Cok tesekkur ederim hepinize.. Evim baya genis 100 m2.. Dekorasyona gelince sizden yardim isteyecegim kesin bu konuda yardimci olacaginiz icin cok tessekkur ederim...

kapilar cok hos oldu gri yaptirdik gercekten cok hos hatta ben bile bu kadar guzel beklemiyordum.... mutfagi arka planda biraktilar resmen :)))

Fotograflarini cekmedim ama ceker cekmez yuklerim hep burdaki arkadaslarada fikir olur...

Gule gule kullanin,ben beyaz yaptirdim parlak lake boya,muhtesem oldu,benim evde 100 m.2 evi bayagi ferah gosterdi

Gule gule kullanın ben kırmızıyla grının uyumunu sevıyorum hatta bıraz lacıvertle bıle tam halını alabılır bence.:nazar:

Kemik rengi tavsiye ederim.
Babam yeni yaptığı binanın kapılarını bu renk yaptırdı her gören bayılıyor..
Üstelik kir toz belli etmiyor..

X