JETNETWORKING Satış Temsilcileri Ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Paylaşım Alanı

Revolucion

Artık Güneş Doğmuyor :(
Kayıtlı Üye
6 Mart 2007
2.549
115
henüz çok olmadı bende temsilcileri olalı ancak sormak isteyebileceğin her konuda yardımcı olmaya çalışırım. ayrıca firma çok geniş kapsamlıdır.

slm . jetnet üyesi yokmu?

bende yeni üye oldum. daha sipariş vermedim baakalım. güzel ürünler var. kataloğa bak bak bitmiyor. :))

slm benim ilk kargom geldi:)) kendime pembe maske getirtmiştim. biraz suluydu. kurumadı:KK43:( 30-40 dk beklettim. ince sürüldüğü için tam soyulmadı. yüzüm kırmızı,alerji gibi oldu.yanıyor valla... offfff acaba geçermi bu kırmızılık:KK43:(((

slm benim ilk kargom geldi:)) kendime pembe maske getirtmiştim. biraz suluydu. kurumadı:KK43:( 30-40 dk beklettim. ince sürüldüğü için tam soyulmadı. yüzüm kırmızı,alerji gibi oldu.yanıyor valla... offfff acaba geçermi bu kırmızılık:KK43:(((

keşke iyice araştırsaydın da öyle yapsaydın ya.ciltle ilgili iyi araştırmak lazım. geçmiş olsun düzelmiştir umarım cildiniz.

bu arada bi şey sormak istiyorum?
bi seferde kaç liralık satış yaptınız? prim açısından kazancı nasıl.biriktiriyorum kampanyadan yararlanmak için ama çok bi getiri yoksa beklemiyim hiç.

keşke iyice araştırsaydın da öyle yapsaydın ya.ciltle ilgili iyi araştırmak lazım. geçmiş olsun düzelmiştir umarım cildiniz.

bu arada bi şey sormak istiyorum?
bi seferde kaç liralık satış yaptınız? prim açısından kazancı nasıl.biriktiriyorum kampanyadan yararlanmak için ama çok bi getiri yoksa beklemiyim hiç.

ilk yaptğımda kızarıklık devam etti ama geçti....şuan düzeldi.
160tl sipariş verdim..bir tanede üye yaptım..Ama 45 gün içinde üyemin aktif olması gerekmiş. primden faydalanmam için..şuan 24tl satış primi kazandım.

Bende bu konu açmıştım jetnetworkıng le ilgili nedir ne değildir die. üye olmak istemiştim ama bana konuyla ilgili bilgi veren çıkmadı. kataloğu inceledim ama tam olarak bilgi almak istiyorum. Sistem aynı avondaki gibimi işliyor her ay belli miktar siparişmi vermemiz lazım. ödemeleri nasıl hiçbir fikrim yok.:26:

Bende bu konu açmıştım jetnetworkıng le ilgili nedir ne değildir die. üye olmak istemiştim ama bana konuyla ilgili bilgi veren çıkmadı. kataloğu inceledim ama tam olarak bilgi almak istiyorum. Sistem aynı avondaki gibimi işliyor her ay belli miktar siparişmi vermemiz lazım. ödemeleri nasıl hiçbir fikrim yok.:26:

çok mükemmel bi bilgiye sahip değilim ama bildiğimce cevap vereyim ben.
her ay sipariş vermek zorunda değilsin. istersen hiç vermezsin istersen bi kaç gün arayla sipariş verirsin o sana kalmış bi şey. zorunluluğu olmaması en güzeli zaten :)

ödeme olayı kapıda ödeme sistemi, havale ve kredi kartı var.
ben kapıda ödeme ve havale ödemeyi kullanmayacağım için açıkçası pek araştırmadım tam olarak ama sanırım yarısını önce kalanını satıştan sonra ödeme olayı var ama emin değilim.

kredi kartı bana daha cazip geldi.taksitli ödeme imkanı da sunuyor.tek çekimde tabi olduğu gibi ödüyosunuz ama taksitli sistemde tabi vade farkı koyuyo ama çok da dokunmuyo açıkçası küçük meblalar.en azından kolaylık sağlıyo.

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

çok mükemmel bi bilgiye sahip değilim ama bildiğimce cevap vereyim ben.
her ay sipariş vermek zorunda değilsin. istersen hiç vermezsin istersen bi kaç gün arayla sipariş verirsin o sana kalmış bi şey. zorunluluğu olmaması en güzeli zaten :)

ödeme olayı kapıda ödeme sistemi, havale ve kredi kartı var.
ben kapıda ödeme ve havale ödemeyi kullanmayacağım için açıkçası pek araştırmadım tam olarak ama sanırım yarısını önce kalanını satıştan sonra ödeme olayı var ama emin değilim.

kredi kartı bana daha cazip geldi.taksitli ödeme imkanı da sunuyor.tek çekimde tabi olduğu gibi ödüyosunuz ama taksitli sistemde tabi vade farkı koyuyo ama çok da dokunmuyo açıkçası küçük meblalar.en azından kolaylık sağlıyo.

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Hımm saol cnm tşk ederim.

merhaba kızlar bende jetnetworking üyesiyim sipariş verdim siparişlerimi bekliyorum çok güzel ürünler var

linda benim mailimdan banaaha ıyı dönermısın burda konu kapandı sana mailimden daha ıyı bilgi verebilirim jetnetworking için
xxxxxx bekliyorummm

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar ya bişey sormak istiyorum sizlere ben jnwye üye oldum sipariş verdim 1 ay içinde 2kere sipariş verdim fakat bana söylenen 15 tl değerinde hediye paketim gelmedi ne yapmam gerekiyo yardımcı olur musunuz? :26:

Sürekli bir İşte çalışma imkanı olmayan EV HANIMLARINA, Emeklilere, bir işte çalışıpta, ek gelire ihtiyaç duyan herkese15 bin çeşit ürünün satış temsilciliğini veriyoruz.

Öncelikle tüm ürünlerin bulunduğu 2 adet ücretsiz satış kataloğumuzu adresinizekadar gönderiyoruz Ücretsiz üye olmak ve sıfır sermaye ile para kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken jnwcollection.com.tr adresine gidip temsilci ol bölümünden üye olmak, gerisi size, çevrenize ve satış performansınıza kalmış.Ürün satışlarından %40 satarken + %15 te bizden alarak toplam %55 kazanıyorsunuz.
2. SSK lı çalışarak emekli oluyorsunuz.
3. Sistemimize üyelik ücreti ödemeden giriyorsunuz.
4. Satış kataloğumuzu ücretsiz alıyorsunuz.
5. Çok geniş bir sosyal çevreye sahip oluyorsunuz.
6. Ekonomik özgürlüğünüzü elinize alıyorsunuz.
7. Kişisel gelişiminizde önemli mesafeler kat ediyorsunuz.
8. Satış Kataloğumuzla sipariş olarak topladığınız ürünleri yada elinizde ürün bulundurarak doğrudan satış yapmak için verdiğiniz siparişleri sadece yarı parasını ödeyerek teslim alıp, Kalan yarısınıda sattıktan sonra nakit, kredi kartı veya kredi kartına 12 taksit şeklinde ödeyebiliyorsunuz.
9. Satamadıklarınızı istediğiniz zaman iade edebiliyorsunuz.
10. Kargo ücreti ödemiyorsunuz.
11. Ürün satışlarından %40 + 15 toplam %55 kar ediyorsunuz.
12. Ürünleri yarı ödemeli alıp, kalan yarısınıda sattıktan sonra ödüyorsunuz.
13. Kendinize alt üye kaydedip her kaydettiğiniz üye için size 15 tl üyelik primi ödüyoruz.
14. Altınızda kaydettiğiniz üyelerinizin satışlarında ve de üyelerinizin aşağıya doğru 5 kademeye kadar kendi altlarına kaydettiği üylerin satışları üzerindende %5 ten %27 ye kadar yükselen bir satış primi alıyorsunuz.
15. Zaman içerisinde göstereceğiniz performans ve başarınıza göre Yıldız Temsilcilik, Takım Öncülüğü, Yöneticilik, Üst yöneticilik, Koordinatörlük ve Genel Koordinatörlük gibi üst seviyelere yükseliyorsunuz.
tek yapmanız gereken bu linki kopyalayıp tarayıcınızın üzerine yapıştırıp tıklamak bol kazançlar. xxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar jetnet working den kesinlikle uzak durun. Firma ile bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım.Ticari maksatla değil kendi ihtiyaçlarımı karşılamak ve hiç değilse arkadaşıma maddi bir katkım olsun diye bir kaç kez alış veriş yaptım.Firma prensipli bir firma değil. Aldığım ürün boyut olarak küçük geldi.Müşteri temsilcisini aradım durumu anlattım.Bana geri kalan fiyatın alacak olarak kaydedileceğini başka bir alışverişte harcayabileceğimi söyledi.Tekrar alışveriş yaptığımda bu fiyat düşülmedi Telefon açtığımda peşin alışverişte bu parayı kullanabileceğim söylendi.Halbuki borcu sevmeyen bir kişi olarak kredi kartı ile tek çekim alışveriş yaptığım halde bu alacak düşülmedi.Tekrar alışveriş yaptığımda da bu miktar alışverişimden düşülmedi. Önemsiz bir miktar olmadığı için peşine düşmedim. Müşteri temsilcisini arayarak durumu bildirdim ve üyelikten çıkmak istiyorum dedim. 6 ay alışveriş yapmayarak siteye girmediğiniz takdirde üyeliğiniz iptal edidlr dediler. Parayı telafi edeceklerini dahi söylemediler. Üstelik kısa bir zaman sonra gecenin 24:00 ünde mesaj geldi.Dalga geçer gibi Ürünlerimize %0 indirim yapılmıştır.Alışveriş yapabilirsiniz diye bir mesaj gönderdiler. O kadar ciddiyetsiz bir iş yapıyorlarki ben üyelik iptali istediğim halde hala daha mesaj gönderiyorlar.En son mesajları da mesaj gelenler bilirler %30 indirimli fiyattan ürün al %100 kazan diye geldi.Kesinlikle bulaşmayın arkadaşlar.Ben ki tüm alışveriş sitelerinden, avon, oriflame ve farmasi dahil kozmatik sitelerinden devamlı alışveriş yapmış birisi olarak bir tek jetnet working de böyle bir şeyle karşılaştım. Kimseye önermiyorum.Bu siteden alışveriş yapmayın derim.Herkesi bilgilendirmek istedim.Teşekkürler.

X