Lazer Epilasyon ulase marka bir ıpl cihazı duydum.. hiç deneyen varmı??.

dilara_78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2010
13
0
Kızlar ulase lazer ıpl denen bir cihaz duydum alexandrıte lazer etkisi veren son sistem falan dediler ... nasıl bilen yada giden oldumu bu cihazı olan bir yere?çok kararsızım her kafadan bir ses çıkıyor .. kimse yoğurdum ekşi demiyor tabii övüyor kendi makinesini..kafam karıstı...

bende bu cihazla epilasyona yeni başladım etki konusunda tam olarak net bir cevap yazamam sana ama yeni başladım bende cok soru işaretleriyle ve şüpheyle başladım inş faydalı olur ve sonuç alırız acı konusunda ben hiç öle dayanılmaz bi acı hissetmedim zaten yanma kokusu duyuyorsun tabiri caize tavuk tütsüler gibi kıl yanığı kokuyor bariz bir şekilde cilde de yanma hissi oluyor onun dışında birşey yok canım

Valla ben daha başlamadım canım ,çok kararsız kaldım gittiğim yerde indirim yaparız falan dedi normal alexandrıte lazer için ne yapıcam bilmiyoruum.... bırakınca geri geliyo ıpl de deniyo diye de paramı sokaga atmak da istemiyorum yani:)

bende bu cihazla epilasyona yeni başladım etki konusunda tam olarak net bir cevap yazamam sana ama yeni başladım bende cok soru işaretleriyle ve şüpheyle başladım inş faydalı olur ve sonuç alırız acı konusunda ben hiç öle dayanılmaz bi acı hissetmedim zaten yanma kokusu duyuyorsun tabiri caize tavuk tütsüler gibi kıl yanığı kokuyor bariz bir şekilde cilde de yanma hissi oluyor onun dışında birşey yok canım

uygulamadan kalıcı olumlu sonuçlar alabildiniz mi acaba ?

ben de bu makineyle ankara tunalı'da yaptırıyorum. 4 seans bitti, azalma yok. ama bekleyen birine baktım bacağında o kadar az tüy kalmıştı ki. yalnızca diz çevresinde kalmıştı. onun 7. seansıydı.

bende bu cihaza başlamayı düşünüyorum tavsiye ediyormusunuz? ve cihaz windows sistemiylemi çalışıyor?cevap yazarsanız sevinirim

merhabalar bende epilasyonla ilgili bişey araştırırken yazınızı gördüm. ulase marka cihaz bence güzel işlevi olan bi makina diye düşünüyorum geçen yıl başladım epilasyona ve iyi sonuçlar alıyorum tavsiye ederim :KK9:

ben de bu makineyle ankara tunalı'da yaptırıyorum. 4 seans bitti, azalma yok. ama bekleyen birine baktım bacağında o kadar az tüy kalmıştı ki. yalnızca diz çevresinde kalmıştı. onun 7. seansıydı.

ben 2. seanstan itibaren etkisini gördüm azalmaya başlamıştı.umarım şimdi sonuçtan memnunsunuzdur çünkü 4 seansa kadar sonuç alamamanız ilginçmiş hakikaten :KK43:

Aynı konuda yeni bir konu açmak istemedim. Deneyen ve memnun kalan var mı? Yada tam tersi keşke yaptırmasaydım diyen var mı?

Bende o alete yeni başladım etki ettimi yarayışlı oldumu size çok merak ediyorum nolur bana bir fikir verin

X