en kaliteli bebek giyim markaları

İmaj markalar cok guzel gittigidiyor ya da bebeksem com sitesinde bulabilirsin imajin urunleri guzel

Ben oğlum için ilk 2 yaşında carters oskosch ve mayoral ürünlerini tercih ettim.Bundan sonra gap ve oshkosh'a devam etmeyi düşünüyorum.Lcw 'de de güzel şeyler olabiliyor takip etmek gerekiyor.

Çocuk için ileride bilemiyorum ama bebek için organik tercih edeceğim.
İnternette baktığımda karşıma kapbula, tots more, green touch ve organicera markaları çıkıyor.
Bu markaları bilen, kullanan veya başka tavsiye edecek olan var mı acaba?
green touch kullanıyorum çok memnunum. pijama, body ve havluları var bende.

Mothercare ürünlerinin kalitesini beğendim... indirimleri oldukça bu markadan alıyorum. benetton da iyi bir kaç parça da ondan almıştım.

Bencede forum çok eskimiş , kaliteli ve fiyatı uygun markalar hangileridir?
Bir de erkek bebekte mavi dışında renk kullanan markalar?
Outleti olan mağazalar da bonus
sorum olsun ( ist anadolu yakası için)

carters çok pahalı çok indirimde olmadıkça bakmıyorum

idil baby beğeniyorum hem daha uygun hem de çok kaliteli ve güzel

lcw de bazı tek parça tulumları çok tatlı oluyor 3 tane aldım giydiriyorum o bacakları öpe öpe doyamıyorum:) ama diğer 2 li takımlarının modellerini beğenmiyorum özel değil

e-bebekte çok güzel şeyler satılıyor ,onlar da biraz pahalı indirimi takip etmek lazım veya basic parçalar daha uygun fiyatlı oluyor.

kaliteden önce fiyatı da önemli bence, çok kısa süreli giyilecek şeyleri çok para verecek durumu olmayanlar için ne diyorsunuz

kıyafete çok para vermiyorum açıkçası. birkaç tane görüp bayılıp iyi para verdiğim şey oldu ama geneli uygun fiyatlı oluyor aldıklarımın. lcw'den çok şey buluyorum son zamanlarda

Bebek kıyafetlerine o kadar para vermeye değmez ki en fazla bir ay gidiyor küçülüyor leke kalıyor derken çöp oluyor pamuklu olsun terletmesin birazda süslü olsun biz Carter ve mothercarele mi büyüdük havlulu takım ve renkli cizmelerle çok güzel bir çocukluk geçirdik her seyin başı sağlık olsun :))

kızlar cok sevdiğimiz bebişlerimize herseyin en iyisini vermeye calısıyoruz. peki kıyafet seciminde hangi markaları tercih ediyoruz? burada paylasalım. ve tabi öncelikle ben bahsedeyim genelde wenice den alısveriş yapıyoruz ama minice diye bi markanında gayet kaliteli ve uygun olduğunu duydum..
Ben lc waikiki den alıyorum canım hem uygun hem çok çeşit oluyor koton kids indirimleri de takip edersen onun ürünleri de güzel

kızlar cok sevdiğimiz bebişlerimize herseyin en iyisini vermeye calısıyoruz. peki kıyafet seciminde hangi markaları tercih ediyoruz? burada paylasalım. ve tabi öncelikle ben bahsedeyim genelde wenice den alısveriş yapıyoruz ama minice diye bi markanında gayet kaliteli ve uygun olduğunu duydum..

Benim bildiğim bebegen var ordan alıyorum ben fiyatları uygun.

Yenidoğduğunda kesinlikle tulumları kaliteli ve organik olmalı ama yenidoğan dönemi bittikten sonra kesinlikle pamuklu olması sünmemesi terletmemesi benim için kafidir, bunları da sizlerin söylediği çoğu marka sağlıyor mesela e- bebekte 5 al 4 ödeler oluyor hem ucuz, bazen giydirdiğimiz temiz kıyafetler 5 dk sonra batabildiğinden çok mantıklılar bence.

X