en kaliteli bebek giyim markaları

chicco nun herşeyinden memnunum lakin okadar para verip bir kere giydirebilmek acıkcası bana koyuyor.. size tavsiyem civil hem uygun hemde 95derece de yıkadığım halde hiç bişi olmadı çok kaliteli...

lcwaikiki,wenice,c&a benim kullandıklarım wenice in kıyafetlerinin kalıpları bayağı dar dikkat etmenizi öneririm,ama kalitesi çok iyi.h&mnin kıyafetleride çok hoş.

ev kıyafetlerini pijamalar çoraplar..vs her yerden alıyorum denk gelen..dışarısı için önceliğim gap en kalitelilerden biri bence yıllarca küçülmese giydirilir:)ikinci olarak mother care üç zara sonra polo,armani ve bu aralar dikkatimi çeken çikoby :KK66: yurtdışı markaları bi kaç senedir ülkemizde yayılmaya başladı şükür çok ii olupta türkiyede bulunması zor olan markalar kaliteli ürünler var ...izmirde bulunuyorsanız pamidor günlük giyim için uygun güzel şeyler var tavsiye ederimm Eki Görüntüle 513232

çikoby, cichlid, bani mutlaka deneyin derim. eğer izmirdeyseniz bornovada deniz var deniz çocuk kesinlikle uğrayın. Mağaza çok büyük değil ama çikoby cichlid gibi benim çok beğendiğim markaları en uygun fiyata bulduğum yer. Gerçi artık internetten de başlamışlar ama tabii internette pazarlık yapılmıyor:) www.denizcocuk.com siteleri tavsiye ederim

burberry , gap ve zara önceliğim. çok kaliteli ve güzel. ama cocuklar cok cabuk büyüyor o kadar para havaya uçmuş gibi hissedebiliyoruz :)

Tamamen yurtdisindan ithal edilen cocuk kiyafetlerini bulabileceginiz marka ocuk kyafetleri adresine bir goz atin. Bircok unlu markayi cok uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba arkadaslar,
çocuklarınız için Fyglia Boutique Shop kids clothes and children's clothing including boys' clothes, and girls' clothing from European designers | UP TO 50% OFF! Free Shipping 'dan alışveriş yapabilirsiniz.amerikada ki ünlü bebek ve cocuk markalarının ürünlerini satıyor değisik ve tasarım ürünler sitede mevcut .

Bebuş Bombili Akkon Bunları denemelisiniz çocuk takımlarında cok iyiler

bu yazdığınız mağazalar bana oldukça pahalı geliyor çocuk kıyafeti olduğu için
çünkü 3 kere yıkıyorum ve kaldırıyorum.Kendime veya eşime alsam sorun değil biliyorum ki seneyede giyeceğiz.birde biri kız biri erkek 2 çocuk olunca...
o yüzden ben lcw tercih ediyorum.hem mağazaları fazla hemde sürekli ürün çeşidi yenileniyor.

aziz bebe , mothercare ,kanz ,lcw genelde bu dördünü tercih edıiyorum aslında kızlar indirimleri ve fırsat ürünlerini takip ederseniz mothercare ve aziz bebeyi de en az lcw kadar uyguna alabilme şansı oluyor ...
aziz bebenin kendi sitesindeki fırsat ürünlerine bakmanızı öneririm özellikle ...
mothercare ürünleri de modagurusu isimli bi sitede mevcut :nazar:

Arkadaşlar türkiyede pek bulunmayan ama muhtesem markaların ve kıyafetlerin bulunuğu bir site buldum. incelemenizi öneriirm.

...

3 yaşındaki oğluma 2 yıldır günlük giyim için LCW den alışveriş yapıyorum. Çok çok kaliteli asla solmuyor diyemeyeceğim kurutma makinasının da etkisi vardır solmada. Ancak çok hızlı büyüdükleri için çocuklar zaten asla eskimiyor kıyafetleri. Ucuz olduğu için bol bol alıyorum çeşit çeşit giyebiliyor. Montlar için ise adidas veya hummel tercih ediyoruz bir montu iki kış giyebilirler. Ayakkabıda new balance öncelikle kullanırız, bunun dışında adidas, nike veya converseler de minik adamlara çok yakışıyor.

C&A da iyi çocuk kıyafetlerinde,fiyatları oldukça uygun.

Çocuk için ileride bilemiyorum ama bebek için organik tercih edeceğim.
İnternette baktığımda karşıma kapbula, tots more, green touch ve organicera markaları çıkıyor.
Bu markaları bilen, kullanan veya başka tavsiye edecek olan var mı acaba?

Çocuk için ileride bilemiyorum ama bebek için organik tercih edeceğim.
İnternette baktığımda karşıma kapbula, tots more, green touch ve organicera markaları çıkıyor.
Bu markaları bilen, kullanan veya başka tavsiye edecek olan var mı acaba?
Hiç duymadım bu markaları,araştıracağım.

c&a ve waikikiye ulaşabiliyorum yaşadığım yerde, gözümle görmeden de pek bir şey alamıyorum netten falan.

uygun fiyata çocuk kıyafetleri nerede bulabilirim ?

valla imaj bebe nin ürünleri kaliteli fiyatlarıda çok pahalı değil yanlız internet siteleri toptan veriyor bikaç tane alışveriş sitesinde satışları var çok güzel ürünler özellikler organik hastane çıkış setleri

valla imaj bebe nin ürünleri kaliteli fiyatlarıda çok pahalı değil yanlız internet siteleri toptan veriyor bikaç tane alışveriş sitesinde satışları var çok güzel ürünler özellikler organik hastane çıkış setleri

Merhaba Organik hastane çıkış setlerinden hiç kullandınız mi hangi markayı tavsiye edersiniz nerden bulabilirim

X