ameliyatsız burun kaldırma aparatı çıkmış kızlaarr... :)

kızlar merhaba..
ürünü bir internet sitesinden kargo dahıl 20tl aldım.sonucta 20 lıra buyuk bır rakam degıl düşürdüm kaybettim farzetcem eger işe yaramazsa ama umarım yarar 1 hafta içinde elimde olcak benım burnumun sadece ucunun kaldırılmaya ıhtıyacı var ya heycanla bir umut benımkı de beklıyorum öylesine umarım yarar bende sonuclarını yazarım buraya sonucta burun estetiği oldugun zamanda doktor burnundaki şişliğin geçmesi için masaj yapmayı öneriyor ve yapılan o masaj o ödemi alıyor yok edıyor bu yontemde neden işe yarmasın kı(kızlar kendımı mı kandırıyorum acaba ya)ama aldım bir kere bakalım görücez:)gelişmeleri yazcam soru sormak ısteyen özelden de yazabılır

kızlar merhaba..
ürünü bir internet sitesinden kargo dahıl 20tl aldım.sonucta 20 lıra buyuk bır rakam degıl düşürdüm kaybettim farzetcem eger işe yaramazsa ama umarım yarar 1 hafta içinde elimde olcak benım burnumun sadece ucunun kaldırılmaya ıhtıyacı var ya heycanla bir umut benımkı de beklıyorum öylesine umarım yarar bende sonuclarını yazarım buraya sonucta burun estetiği oldugun zamanda doktor burnundaki şişliğin geçmesi için masaj yapmayı öneriyor ve yapılan o masaj o ödemi alıyor yok edıyor bu yontemde neden işe yarmasın kı(kızlar kendımı mı kandırıyorum acaba ya)ama aldım bir kere bakalım görücez:)gelişmeleri yazcam soru sormak ısteyen özelden de yazabılır

cnm nasıl mutlu oldum biri almış sonunda :) bzi de sonuclardan haberdar edersin değil mi:) buarada ben baktıgımda sıtelerde daha yüksekti fiyatlar bu hangi site merak ettim birazcık ıpcu versen:KK53:

slm arkadaşlar dediğiniz ürüne netten baktım fakat tamamen ticari amaçlı bi ürün olduğunu düşünüyorum. ben sağlık okuyorum ve kemik olusumlar dışardan bi baskıyla düzeltilmez heleki 20 21 yaşından sonra kemik gelişiminin artık bitmek üzere olduğu dönemde. dediğiniz su ayak küçültme boyun uzatma diş telleri durumları dikkat ettiyseniz çocukluktan yapılıyor yani vucut gelişim dönemindeyken. hepinize mutlu günler dilerim.

yani var ya, alan arkadaşlar kusura bakmasın ama ben hayatımda bu kadar saçma bir ürün duymadım. denge bilekliğinden bile daha saçma :KK70:

bide ürün tanıtımının yanında estetik ameliyat olmuş kişilerin fotoğraflarını paylaşmışlar valla koptum :KK9:

o zaman kepçe kulaklı arkadaşlar da günde 15 dk kulaklık taksınlar (hani şu kışın kullandığımız pofuduklardan) yapışık kulak olsunlar :KK52::KK9:

bunu kullanarak elde edebileceğiniz tek şey burun ağrısıdır.

bende çok inanarak almıyorum sadece ciddi anlamda bir merak var.. kimsenin mucizevi bir şey beklediğini sanmıyorum zaten :KK1:

Son düzenleme:
slm arkadaşlar dediğiniz ürüne netten baktım fakat tamamen ticari amaçlı bi ürün olduğunu düşünüyorum. ben sağlık okuyorum ve kemik olusumlar dışardan bi baskıyla düzeltilmez heleki 20 21 yaşından sonra kemik gelişiminin artık bitmek üzere olduğu dönemde. dediğiniz su ayak küçültme boyun uzatma diş telleri durumları dikkat ettiyseniz çocukluktan yapılıyor yani vucut gelişim dönemindeyken. hepinize mutlu günler dilerim.

Canım sağlık okuyorsan bilmen lazım sanırım, insan hayatı boyunca büyüyen tek organı burunmuş

Bahsettiginiz aparattan bende aldim.Benimkisi mandal gibi bisey.Lakin cok komik bisey.Uc hafta duzenli kullandim.burnunuzda degisiklik yapiyor ama gecici bir degisiklik.burun kizariyor ve nefes alamiyorsunuz. agizdan nefes almaniz lagzim.bu urun kesinlikle sacma bisey.aldigima bin pisman oldum.ona para veeceginize gidin bir camasir mandali takin ayni isi gorur.Cok adi plastikden yapilmis bisey.reklamlarina vede yorumlara inanmayin, hepside aldatici yorumlar..kesinlikle onermiyorum..

Uc ay once sparis vermistim. bir ay duzenli kullandim.nefes alamiyorsunuz vede komik gornuyorsunuz.

bu ürünün mandal şeklinde olanı bide burun üzerine talılanı var.bnce burnun üzern takılan daha mantıklı:KK70:

özelden mesaş da attım burdan da yazdım ama cevap vermedin :KK50:

geri dönş için teşekkür ederim :) merakıma yenilip aldım bi kaç gün takıp sonucu bildirmek niyetinde idim ben de:) ne geliyorsa meraktan geliyor düşününce mantıklı değil ama işte insanoglu bısey gıdıklıyor içini "al al" diye:KK52:

bu aparatı nasıl kullanmak lazım ki kalkıklık için çözemedim ben .. burun için yapabileceğimiz egzersiz vs ne bileyim başka yöntem yok mu ki

kızlar ben de merak edip sipariş vermiştim internetten 20 tl ye, bugün geldi denemekten zarar gelmez dedim.. 1 ay deneyeceğim gelişmeleri paylaşırım :))

ben de bu konuyu araştırmıştım önceden yabancı sitelerde sormuşlar işe yarar mı falan diye ama orada yabancı doktorların verdikleri cevaplar genellikle şöyle ki kıkırdak dokusu dıştan bir etkiyle değişmezmiş çünkü hücreler belli bir hafızaya sahipmiş yani yerleri belliymiş

ben düzenli kullandım diyemeyeceğim.buna rağmen burun kemiğini düzelteceğin sanki daha çok belli etti...böyle sorun yasayan arkadaşlarmız var mı? yanlış mı kullandım acaba?

X