ameliyatsız burun kaldırma aparatı çıkmış kızlaarr... :)

sel_matematik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2011
48
0
Nose Up Japon Mucizesi Burun Kaldırıcı Ve Şekillendirici Kıskaç

Burnunuzu Kolay Kullanımıyla Acısız Ve Ameliyatsız Mucizevi Bir Şekilde Güzelleştirir, Şekillendirir

Ve Kaldırır.

Burnunuzu İnceltir Ve Burun Köprünüzü Kalkık Gösterir.

Kullanımı Kolay Ve Pratiktir.

Nose Up Burnunuza Takın Ve 15 Dakika Kadar Bekleyiniz. Düzenli Olarak Kullanınız.1 Ay

İçerisinde Daha Güzel Ve Kalkık Bir Burnunuz Olacak.

2 Kenarı Burnunuza Uyacak Şekilde Ayarlanabilir.

Hergün Evde 10-15 Dakika Kullanım İçin Uygundur. Daha Fazla Kullanılmamalıdır...

FALAN YAZIYO NETTE İŞE YARAR MI BİLEMİYORUM AMA OLDUKÇA UCUZ YANİ DENEMEKTEN BİŞEY ÇIKMAZ YANİİ... FOTO YÜKLEYEMEDİM AMA SİZ GİRİP BAKABİLİRSİNİZ İNTERNETTENN

Son düzenleyen: Moderatör:
Nose Up Japon Mucizesi Burun Kaldırıcı Ve Şekillendirici Kıskaç

Burnunuzu Kolay Kullanımıyla Acısız Ve Ameliyatsız Mucizevi Bir Şekilde Güzelleştirir, Şekillendirir

Ve Kaldırır.

Burnunuzu İnceltir Ve Burun Köprünüzü Kalkık Gösterir.

Kullanımı Kolay Ve Pratiktir.

Nose Up Burnunuza Takın Ve 15 Dakika Kadar Bekleyiniz. Düzenli Olarak Kullanınız.1 Ay

İçerisinde Daha Güzel Ve Kalkık Bir Burnunuz Olacak.

2 Kenarı Burnunuza Uyacak Şekilde Ayarlanabilir.

Hergün Evde 10-15 Dakika Kullanım İçin Uygundur. Daha Fazla Kullanılmamalıdır...

FALAN YAZIYO NETTE İŞE YARAR MI BİLEMİYORUM AMA OLDUKÇA UCUZ YANİ DENEMEKTEN BİŞEY ÇIKMAZ YANİİ... FOTO YÜKLEYEMEDİM AMA SİZ GİRİP BAKABİLİRSİNİZ İNTERNETTENN

ben de gördüm bu aparatı,merak ettim doğrusu..emin olamadım almak için gerçek olsa valla keşke benim buruncuk birzcık geniiş süper olurdu

Bu aparat nasıl bişeydir bilmiyorum ama yıllardır hep diyorum ki kendi kendime, burun insan hayatı boyunca büyüyen tek organ, çocukken güzel burunlar zaman geçtikçe kemikli ve çirkin olabiliyor, bu büyümeye şeklinin bozulmasına engel olunamaz mı acaba, mesala burunluk denilen bir alet icad etseler, küçük yaşlarda belli sürelerde mesela uyurken kullanılsa, burunun büyümesi engellense, olamaz mı yani? Bence olur, japonlar mıydı neydi, ayaklarını o küçücük ayakkabıların içlerine sokmak için ayaklarını yıllarca sıkı sıkı sarıp şekline nasıl müdahale ediyorlar (haa ayaklarına öyle yapınca iğrenç oluyorlar o ayrı mesele :) ) bir de zenci bir kabilede boyunlarını halkalarla uzatıyorlardı ve bu halkaları takmaya çocukluktan başlıyorlardı (onlarda iğrenç oluyorlar o da ayrı mevzu :) ) Sonra diş telleri, özellikle küçük yaşlarda dar çenelilerin çene yapısını da düzeltiyor dişleri de, neden bir burunluk da burnu düzeltmesin? :KK53: :KK53::KK53::KK53::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

ya aklıma bi yöntem geldi inceledim de biraz aparatı çok komik ama hani yanlardan basınç uygulanıyor ya aparatta kı ona benzer burun aparatlarında aynen toka ya benzer aparatlar var bız de kskanclı tokayı takıversek burnumuza:d:d önce pamuğu yayalım burnumuza toka acıtmasın diye ardından tokayı burnumuza takalım :d belkim oluuuurr :d

eğer böyle birşey varsa şimdiye kadar çektiğimiz acılarla rezil olduğumuzla kalıcaz,tarih sayfalarına rezilliğimizle geçicez eskiden kadınlar güzellik uğruna,burunlarını bıçcakla delik deşik ettirip,acılar çekerlerdi diye:):)

hep demiştim zaten ilerde çok teknolojik yöntemler çıkacak,ve bu ameliyatlara çok ilkel çözümler gözüyle bakılacak diye.

kızlar burun ergenlik döneminde y da çocukken kaldırılabilir mesela ben burnumu hep kaldırırdem ergenlik döneminde kemik küçük yaşlarda şekil alabilir en azından öyle bir ihtimal var ama 26 yaşından sonra böyle aparatların bir işe yarayacağını sanmıyorum

kızlar burun ergenlik döneminde y da çocukken kaldırılabilir mesela ben burnumu hep kaldırırdem ergenlik döneminde kemik küçük yaşlarda şekil alabilir en azından öyle bir ihtimal var ama 26 yaşından sonra böyle aparatların bir işe yarayacağını sanmıyorum

Canım burun insan organlarının diğerlerinden farklı olarak insanın hayatı boyunca büyüyen tek organıymış, o bakımdan mantıklı bence.

kızlar bu ürün bana mantıklı geliyor. çünkü diş telide benzer bir uygulama. kaldıki her yaşta takılıyor sadece tedavi süreci uzuyor okadar. bundan 2-3 sene öncesinde örgüye merak sarmıştım. deli gibi kazak hırka kaşkol ölüyordum. hiç abartmıyorum gece 2lere 3lere kadar örgü partisi yapardık arkadaşlarla. ellerizmiz ağrırdı ama yinede çok zevkliydi. ve sonra ne oldu biliyormusunuz serçe parmaklarım içe doğru parantez oldu şiş tutmaktan. faydasının olacağına kesinlikle inanıyorum hiç düşünmeden alırdım ama benim burnum zaten ince ben sadece tümseği gitsin isterdim. daha inceltip sivri burun olmak istemem. herkese sevgiler.

kızlar bu ürün bana mantıklı geliyor. çünkü diş telide benzer bir uygulama. kaldıki her yaşta takılıyor sadece tedavi süreci uzuyor okadar. bundan 2-3 sene öncesinde örgüye merak sarmıştım. deli gibi kazak hırka kaşkol ölüyordum. hiç abartmıyorum gece 2lere 3lere kadar örgü partisi yapardık arkadaşlarla. ellerizmiz ağrırdı ama yinede çok zevkliydi. ve sonra ne oldu biliyormusunuz serçe parmaklarım içe doğru parantez oldu şiş tutmaktan. faydasının olacağına kesinlikle inanıyorum hiç düşünmeden alırdım ama benim burnum zaten ince ben sadece tümseği gitsin isterdim. daha inceltip sivri burun olmak istemem. herkese sevgiler.

kısmen haklısınız ama diş teli örneği biraz daha farklı bir durum bence. diş telinin etki ettiği yer diş ve diş çeneye bağlı. yani sıkı bir kaç oynamayla dişler çekilebilir. hatta kerpeten diyelim. kerpetenle dişler çekilebiliyor hem de diş sağlamsa (hasarlı veya çabuk kırılacak tipten değilse) olduğu gibi çıkıyor. fakat burun kemiği öyle değil diye hatırlıyorum. yani burnundaki kemik bir yere bağlı değil. tamamen bir kemik orası. yani çekseler kerpetenle, surat dağılır. el kemiği falan dediğiniz gibi olabilir ama burun için aynı şeyi düşünmüyorum ben.. hem böyle birşey mümkün olsa, kimse bıçak altına yatmaz. :)

Son düzenleme:
kısmen haklısınız ama diş teli örneği biraz daha farklı bir durum bence. diş telinin etki ettiği yer diş ve diş çeneye bağlı. yani sıkı bir kaç oynamayla dişler çekilebilir. hatta kerpeten diyelim. kerpetenle dişler çekilebiliyor hem de diş sağlamsa (hasarlı veya çabuk kırılacak tipten değilse) olduğu gibi çıkıyor. fakat burun kemiği öyle değil diye hatırlıyorum. yani burnundaki kemik bir yere bağlı değil. tamamen bir kemik orası. yani çekseler kerpetenle, surat dağılır. el kemiği falan dediğiniz gibi olabilir ama burun için aynı şeyi düşünmüyorum ben.. hem böyle birşey mümkün olsa, kimse bıçak altına yatmaz. :)

böyle bir şeyden hnaberleri olmadığı için yatıyolardır bıçak altına.

X