aldatılan kadınların hikayeleri.....okudukça yoruluyorum :(

ya zaten aldatılan kadın veya erkek o evlılıgı devam ettırırse yanlıs olur nasıl bı psıkolojı ıle devam edılebılırkı hergun ya bugunde aldatıyosa diye. ben 5 yıllık evlıyım 2 tanede evladım var dusunuyorum aldatılırsam ne yaparım dıye ama tek cevap var gıderım zaten onu yapması benı gozden cıkarması demektır nasıl devam edılebılırkı

Merhaba cnm. Bende 28 yaşında 4,5 yıllık evli 3,5 yaşında bir oğlu olan ve yaklaşık 2 aylık hamile bir bayanım... (Bunları özellikle belirtiyorum. Evliliklerde hamilelik, doğum sonrası erkek aldatmalarının en yoğun olduğu dönemler olduğu için). Okuduğum aldatma olaylarından etkilenmiyorum. Çünkü ne yazık ki bu hayatta her zaman var olmuş ve var olacak bir ilişki şekli... Öyle sanıyorum ki aldatılmadım. Hiç böyle birşey hissetmedim. Şüphelenmedim. Evliliğim ilk gün ki tadında çok şükür. (Ama olmuşta olabilir;kesin olmadı diye atıp tutamam. Yapacak adam bunu öğle yemeği arasında 5 dk da yapar).Ama bu yola çıkarken ''ASLA'' lı herhangi bir cümlem olmadı. Eşimle flört ve nişan dönemimizde de evliliğimizde de ara ara paylaştığımızda hep derdim. Asla %100 güvenmemi bekleme benden. Ben kendime bile %100 güvenmiyorum. Hayat bu hiç belli olmaz. Neler getirir, neler götürür, insana yapmam dediği neleri yaptırır bilmek mümkün değil ama %99 güveniyorum %1 şeytan sapması. Evliliğin oturmadan çocuk yapma meselesine gelince evlenir evlenmez hamile kaldım. Şok olmuştum resmen ama eşimle şimdi dönüp bakıyoruz da hayatım boyunca pire için yorgan yapabilecek biri oldum. Gururum için yaşadım, prensiplerimden,özgürlüklerimden ve keyiflerimden ödün vermedim.Aynı evde yaşamaya, evliliğin getirdiği sorumluluklara, sorunlara yani evliliğin ilk zamanlarına alışmak benim için çok zor olabilirdi. Eğer, hamile olmasaydım. Eşim hep der; ''Allah, bildi de verdi bize bebeğimizi. Yoksa mavigibi çoktan dönüp gitmişti''.Eşim, hayat arkadaşım, can yoldaşım, abim, babam, kardeşim olunabilesi birçok şeyim benim. Düşündüğüm zaman ona bizi aldatmayı tabii ki bende hiç yakıştıramıyorum. Ama yapmaması için bir bayanın elinden gelebilecek herşeyi de yapıyorum. Mütavazi davranamayacağım bakımlı, güzel, havalı, temiz, hamarat, keyifli,çekici, paylaşımcı biriyimdir. Bir erkek gibi işte çalışmasını da bir kadın gibi evimi çekip çevirmesini de bilirim evellallah. Varı yoku derdeden, ona buna söylenen, eşimi sürekli telefonla taciz eden, kıskançlık nöbetlerine giren biri değilim ama tabii ki çaktırmadan bazı zarflar atar, gizli gizli kontrolü de elimden bırakmam. Demem o ki bugün öğrensem aldatıldığımı (Ki inşallah Rabbim yazmamış olsun) en azından kendi adıma keşkilerim, acabalarım yok içimde. O da hep der mavigibimi altadan taş olur taş diye. Güler geçerim tabi. Ama bir evlilik yürütecek, bir can meydana getirmeye birlikte karar verecek kadar sorumluluk paylaşacaksanız eğer, bir hayat boyu omuz omuza olmaya yemin ettiyseniz ve bitmeyecek bir hayat maratonuna elele çıkacak kadar değer verdiyseniz paşalar gibi güveneceksiniz eşinize tabii ki sağlıklı bir evlilik istiyorsanız.Zaten, güvenmediği insanla bir yastıkta nasıl kocar insan? Aldatılma fikrini bu kadar saplantı haline getirmeyin. İnsanın kendine güveni tamsa erkek aldatsa da inanın kabullenmesi daha kolay olur. O yüzden özgüveninizi besleyin bol bol. Unutmayın, çelik kapı,alarm,demir parmaklıklar ne kadar önlem alınırsa alınsın hırsız niyeti bozduysa eğer kilit milit dayanmıyor...
çok doğru düşüncedesiniz...kesinlikle her cümlesine katılıyorum ve bazı arkadaşlara yazdığım gibi içimde ya aldatılırsam korkusu yok ama kk daki kadınların aldatılma hikayeleri ve kabullenmeleri göz göre göre dewam ettirerek kocalarından ben yaparım işte buyum kelimelerini duymaları çok canımı yaktı bir arkadaşımız daha 6 aylık ewliyken çatır çatır aldatılmış ve ne yapacağını şaşırmış vaziyette yazmış konusunu insan yaa başıma gelse demeden düşünmiyor malesef...bir kadın olarak kendinden bukadar emin olmandan ve ayakta dimdik durmandan gurur duydum kendimi gördüm sende....ALLAH ağzınızın tadını hiç bozmasın inş.sonsuzluğa dek...

benim eşimin babası annesini aldatmış zamanında ve annesi bana erkektir kızım yapar demişti nasıl kalkırdın dediğimde....şok olmuştum bu kelimesine cevabına senin oğlun yapsa arkasındamı durcaksın yani onu varyaaa ne yaparım biliyomusun ya cenazesini alırsınız bu ewden yada yüzüne bakılmıycak halde baba ewine sığınır demiştim....kadının gözleri fal taşı gibi açılmıştı ama geçenlerde görümcemle muhabbet ederken şimdiki aklım olsa basardım tekmeyi falan dedmiş görümcem anlattı....yani kadın bana farklı yansıtıyor bu durumu kıskançlık değil benimkisi ama aynı ewin içinde enayi yerine konulursam benim şerrimden RABBİM korusun bitanecik kocacığımı :))

Allah korusun, aklına bile getirme. Işte şimdiki kadınlar "erkektir yapar" saçmalığndan çekiyorlar bu kadar. Ben de bir erkek evlat sahibiyim. Eğer eşini aldatır da benim kulağıma gelirse vay haline onun!!

Allah korusun, aklına bile getirme. Işte şimdiki kadınlar "erkektir yapar" saçmalığndan çekiyorlar bu kadar. Ben de bir erkek evlat sahibiyim. Eğer eşini aldatır da benim kulağıma gelirse vay haline onun!!

bizim sülalede böle bişey yapan olursa topa tutulur ailemdede görmedim bu güne kadar...annemin amcasının oğlu aldattı hemde kenidi iş yerindeki konsimatrisle babası ewini dağıttı ve köye yerleştiler akıllandı...ben böle gördüm böle yetiştirildim ihanet affedilmez aynı şekilde benim ewladım yapsa sizin tepkinizden farklı bi tepki vermem sanırım....

Tek eşlilikten çok eşliliği eyleme geçirmek geçirmemek irade ile ilgili
iradeyi yönlendirmek ise yaşama şekline ilintili.
İnancı samimi olan insan nefsine hakim olur. İsterse olur.
İnancı samimi olmayıp evlilik dışına yönelmeyenlerin,
evlilik evvelinde 'doydukların'ı, kendilerini madden yeterli görmediklerini, ortam oluşturamadıklarını
veya eşiyle doyumlu cinsellik yaşadığını düşünürüm.

Erkekler başka kadına meyletmeyi sevgisizlik olarak görmüyorlar,
evlilik dışı birliktelik onlar için mastürbasyon objesi.
Birkaç zaman önce haberlerde vardı, damacanaya tecavüz haberi
o geldi aklıma şimdi.

iyiyim canım saolasın konun kapatılmış bulamadım yorum yazdığım konunu....geleli bu konuya eşlerimizden şüphe etmeyelim bu iyi bişey değil bizim içinde iyi olmaz ama kadın kadına bunu nasıl yapar???yani ben aldatıldım yaaa aldatılmayan kadın yoktur aldatan erkek çoktur.....işte kadın kadına bu psikolojisi enjekte ediyor maalesef...erkek sewişerek kadın sewerek aldatır bi erkek içinde en acısı bu olsa gerek....hakeden erkekde zamanla bu duruma düşer elbet ALLAH var benim kocacımmm yapmaz böle bi fırsat yok ama bu konuları okudukça ewine bağlı eşini sewmesi eşinin dünya güzeli olmasıda yetmiyor hep bunu okuyorum...

anlamadım neden silindiğini ama hemen bir konu açıp kayınvalidemi çekiştirmeye devam ediyorum:p tevbee tevbe..ne yüzde yüz eşinden emin olacaksın nede yüzde yüz eşine süphe duyacaksın. açıkcası kadınlar eşlerinden beklemediği için çok büyük sarsıntılar yaşıyorlar. ülkemizde kadınlar aldatılsada beyaz gelinlikle girdin kefenle çık psikolojisine sokuldugu için ki çocuk varsa daha çok bu düşünce ile hareket edip erkek değilmi hepsi aldatır düşüncesiyle eşlerine şans veriyorlar kimiside ufacık sebeplerden ayrılabiliyor.. ki bunun örnegi bile var hayatımda eşimden ayrılsammı çok sorumsuz para getirmiyor diyip aldatıldıgını ögrenince yuvam için savaşıcam diyip gereksiz 5 sene ve bir güzel kız doguran arkadaşım var. adam gene aynı gene aynı.genede yaşanan günlerin hatrına eşlere fırsat verilmeli ama buda demek değilki aldatsın gelsin affet senin ondan vazgeçebilecegini bilsin hepsi bu. arkadaşımın eşi arkadaşımı kendi yatagında aldattı.. ki ben onu çok seviyorum nasıl ayrılacam uzak duracam bilmiyorum diyecek kadarda yüzsüz bir adam..ben seviyorum eşimi ben üvey baba evine dönemem diyip katlanıyor adam yatıyor. eskidenmiş erkek uçkuru ile aldatır kadın severek kadında artık aynı yola baş koyuyor evli bir erkegi sevip ne yapıyorum diye kendini frenleyen arkadaşlarda var vallahi onlara helal olsun yapmayın hanımlar yuvaların yıkılmasının gene sebebi biz kadınlarız... başımıza gelmesini istemediğimiz hiçbirşeyi başkasına yapmayalım.. bahanelere sgınıyor hanımlar zaten eşi ile mutlu değilmiş diye kanmayın bunlara

guzell cok ıyı bır baslık ve ben en baslarda bu kk da aldatılma konularını okudukca ruyalar bıle görmustum etkılendım zamanında ve hep sankı o gun aldatılcakmısım hissi uyandı ama kocama guvenıyorumda her seyde bunu söylerım ama kımse bılmez kı ıcımı mutlaka acık kapı bırakırım kendıme YA ALDATILIRSAM GİBİ sorularla kendıme soru sorarım cevabını suan bılmıyorum ama aldatılmak kımse ıstemez emınım bende ama aldatılırsam ne yaparım bilmiyorum... zaman ne göturur ne getırır bılemeyız insallah bundan sonra bunu yasaynların sayısı azalır ama olaya söyle bakın tek aldatan erkeklerde değil ne yazıkkı hemcinslerımız yapıyor bunu bıze.. ben esımden degılde hemcınsımden korkarım yuvama zarar verecek dıye...

merhabalar ben 6 aylık evli 23 yaşında bir bayanım...ve uzun zamandır kk nın takipcisiyim...sizlere sormak istediğim şu:sizlerde okuduğunuz aldatma olaylarından benim kadar etkileniyormusunuz???mesela aldatılmadan önce her bayan benim eşim asla yapmaz diyor,fakat aldatıldıktan sonra her bayan şu cümleyi kullanıyor:aldatmayan erkek yoktur....bu nasıl bi ikilemdir yaaa ne yapayım diye sormak çaresiz kalmak,affetmek,içine atmak,sindirmek....eminimki böle konuları paylaşan her bayan aldatılmadan önce kesinlikle boşarım aldatılırsam diyordur...peki aldatmayan erkek yokmudur benim kocam aldatmaz diyemiycekmiyiz???benim başıma böle bişey gelse boşanmakla kendimi avutamayıp ona ciddi yaralar verir içimi böle soğuturum sanırım ama bende eşime bakınca böle bişeyi asla yapmaz diyorum vakti yok cesaret edemez diyorum...peki bu talihsiz olayı yaşayan bayanlarımız çokm pasif ewlilikte ve sosyal hayatta tabiki hayır....birde şöyle birşey varki ewliliğin oturmadan çocuk yapma 10 yıl sonrada aldatılan bayanların hikayesini çok okudum burda 5 ay aldatılan bayanlarında....çocuk yapmaya korkuyorum artık kk daki sorunları ve aldatma hikayelerini okudukça...böle bişey hiçbirimizin başına gelmesin inşallah gelen ve affeden arkadaşlarımızın ablalarımızında son yürek acısı olması dileğiyle....

Bazı Arkadaşlarımız Gunumuzun kaçınılmazıdır yazmış ama inan bana yapmayan erkek yapanlardan daha çooook var. :):)

rahat ol Her erkek bi akndla öocuğula yaşlanmak her zamn sevgi aşkla Huzurla oturmak eşinin gözlerine guvenle Şerefle bakmak nedir bilmezz ama 1000 erkekte 400' u ..

Kocanı eşini hayat arkdaşına guven sev ::) umutederimki seni hiç bir zamn aldatmaz
Benim nişanlım neder biliormuusn.. Eğer senin gözlerine Guvenle Rahatca bakmassam seni asla aldatmam Derken utanmazssam ozman hayyat hayyattır :: )):KK17:

Son düzenleyen: Moderatör:
anlamadım neden silindiğini ama hemen bir konu açıp kayınvalidemi çekiştirmeye devam ediyorum:p tevbee tevbe..ne yüzde yüz eşinden emin olacaksın nede yüzde yüz eşine süphe duyacaksın. açıkcası kadınlar eşlerinden beklemediği için çok büyük sarsıntılar yaşıyorlar. ülkemizde kadınlar aldatılsada beyaz gelinlikle girdin kefenle çık psikolojisine sokuldugu için ki çocuk varsa daha çok bu düşünce ile hareket edip erkek değilmi hepsi aldatır düşüncesiyle eşlerine şans veriyorlar kimiside ufacık sebeplerden ayrılabiliyor.. ki bunun örnegi bile var hayatımda eşimden ayrılsammı çok sorumsuz para getirmiyor diyip aldatıldıgını ögrenince yuvam için savaşıcam diyip gereksiz 5 sene ve bir güzel kız doguran arkadaşım var. adam gene aynı gene aynı.genede yaşanan günlerin hatrına eşlere fırsat verilmeli ama buda demek değilki aldatsın gelsin affet senin ondan vazgeçebilecegini bilsin hepsi bu. arkadaşımın eşi arkadaşımı kendi yatagında aldattı.. ki ben onu çok seviyorum nasıl ayrılacam uzak duracam bilmiyorum diyecek kadarda yüzsüz bir adam..ben seviyorum eşimi ben üvey baba evine dönemem diyip katlanıyor adam yatıyor. eskidenmiş erkek uçkuru ile aldatır kadın severek kadında artık aynı yola baş koyuyor evli bir erkegi sevip ne yapıyorum diye kendini frenleyen arkadaşlarda var vallahi onlara helal olsun yapmayın hanımlar yuvaların yıkılmasının gene sebebi biz kadınlarız... başımıza gelmesini istemediğimiz hiçbirşeyi başkasına yapmayalım.. bahanelere sgınıyor hanımlar zaten eşi ile mutlu değilmiş diye kanmayın bunlara

valla doğru bacım ağzına sağlık...arkadaşınada pessss gerçekten gerğinden fazla tawiz vermiş...nasıl yüz yüze bakıyorlar yazık...üzüldüm onun adına...bir kadının en büyük düşmanıda kadındır onu en iyi anlayanda yinee kadındır...ama bazı karaktersiz kadınlarımız varki dünyamızda ALLAH onlarla karşılaşmayı nasip etmesin..

valla doğru bacım ağzına sağlık...arkadaşınada pessss gerçekten gerğinden fazla tawiz vermiş...nasıl yüz yüze bakıyorlar yazık...üzüldüm onun adına...bir kadının en büyük düşmanıda kadındır onu en iyi anlayanda yinee kadındır...ama bazı karaktersiz kadınlarımız varki dünyamızda ALLAH onlarla karşılaşmayı nasip etmesin..

amin amin kız annesi ile babası ayrıldıgı için çocugunu babasız bırakmak istemiyor bu yorumu yazdıktan sonra diğer arkadaşımda boşanma sürecine girmiş ne diyeyim herkez için hayırlısı

burayayeni üye sayılırım ama üye olmadan da forumdaki konuları dışardan girip okuyabiliyorsunuz
okumuştum aldatılma olaylarını.
insan etrafındaki evlileri düşünüyor tabi bunların evliliğinde herşey yolunda mı
gerçekten diye ama açıkca söyleyim benim aldatılma korkum ya da eşimle ilgili
acabalarım yok olmasınada izin vermem olacak birşeyede zaten engel olamıyoruz değilmi

e o zaman daha ortada fol yok yumurta yokken herşeye endişe edersek bir süre
sonra sağlıklı düşünemez hale geliriz neyi çok düşünürsen hayatında başına onu getirirsin derler
eşinizle mutluysanız dürüst yalan söylemeyen bir eşiniz varsa bırakın olmayan korkuları
komplo teorileri yazmayın mutluluğunuzu yaşayın evliliğinizi yok nedenlerden ötürü yıpratmayın

burayayeni üye sayılırım ama üye olmadan da forumdaki konuları dışardan girip okuyabiliyorsunuz
okumuştum aldatılma olaylarını.
insan etrafındaki evlileri düşünüyor tabi bunların evliliğinde herşey yolunda mı
gerçekten diye ama açıkca söyleyim benim aldatılma korkum ya da eşimle ilgili
acabalarım yok olmasınada izin vermem olacak birşeyede zaten engel olamıyoruz değilmi

e o zaman daha ortada fol yok yumurta yokken herşeye endişe edersek bir süre
sonra sağlıklı düşünemez hale geliriz neyi çok düşünürsen hayatında başına onu getirirsin derler
eşinizle mutluysanız dürüst yalan söylemeyen bir eşiniz varsa bırakın olmayan korkuları
komplo teorileri yazmayın mutluluğunuzu yaşayın evliliğinizi yok nedenlerden ötürü yıpratmayın

kocama paranoya bi yaklaşım sergileyip ya beni aldatırsa diye bi düşüncem yok zaten...aldatır diye bi korkumda yok sadece benim ewliliğim ve eşim dünyadaki en güzel şeydir diyen bayanların bi süre sonra kocam aldattı benim kocam aldatıyorsa herkesin kocası aldatır cümlesine takıldığım için açtım konuyu yoksa komşumun kocası aldatmış yaa benim kocamda aldatırsa ne yaparım diye bi tribe girmiş değilim...bu konuyu bikaç arkadaşa daha yazdım ve açıkladım ama maalesef bunları okumadan direk yorum yapıyorsunuz yaa kendinizden bayaa bi emin pessss!!!

merhaba canım eşime tam senden bahsediyorduk ki sen geldin. :):) nasılsın.. valla Allah aldatılan kadınlara sabır versin çok büyük brr çöküntü

Aldatmak, aldatilmak elbetteki hos bir sey degil.. Bir cok arkadasimiz güzel yorumlarda bulunmus, fakat bir seyi unutmuyormuyuz hanimlar. Erkek aldatirken kendi cinsinden biriyle aldatmiyorki, yine bir kadinla aldatiyor. Yani sonuc itibariyle bir kadin bir baska kadina verdigi zarari nasil olurda düsünemez, özelliklede birlikte oldugu erkegin hayatinda bir baska kadinin oldugunu bile bile.. Bir kadin bir baska kadina bunu yapabiliyorken erkeginde yapabilmesi.... Bilemiyorum, diyecek söz bulamiyorum, böyle konularda cok geriliyorum, cok üzülüyorum, cok daraliyorum :KK43: Su bir gercekki kadinlarin asil düsmani yine bir baska kadin ne yazikki :KK43:

Aldatilmayi asla affedemem demek okadar kolayki, seviyorsa insan aldatildiginda cani yana yana öyle bir affediyorki, ici ne kadar parcalansada, ne kadar kirilmis zarar görmüs olsada yinede sevdiginden vazgecemiyor.. :KK43: :KK43: :KK43:

Konu içeriği nedeniyle "İlişkile ,duygular ve hayatın içinden" başlığına taşınmıştır.

nasıl kız benden bahsediyordunuz kaç kişisiniz :)))

ben pcde kadınlar kulubundeydim eşime dedim bak birini gösterecem bu kızın yorumları çok hoşuma gidiyor :KK70: çok fena bir kız. dedim senin profilini açtım bir baktım çevrim içisin dedim iyi insanmış geldi oda :KK70::KK70::KK70: bekledim ama benim konulara yorum yapmadın. 2 kişicigiz:p

ben pcde kadınlar kulubundeydim eşime dedim bak birini gösterecem bu kızın yorumları çok hoşuma gidiyor :KK70: çok fena bir kız. dedim senin profilini açtım bir baktım çevrim içisin dedim iyi insanmış geldi oda :KK70::KK70::KK70: bekledim ama benim konulara yorum yapmadın. 2 kişicigiz:p

kocan ewdemi bacı ohhh sewindim valla güzel vakit geçirin...kaynanandan ayrı gayrı :))) benimkide dün gece işe gitmedi bugün akşama kadar uyanık ewdeyiz yani...dün kardeşimin nişanı vardı...akşama kadar ordaydık giremedim hiç kk ye

X