aldatılan kadınların hikayeleri.....okudukça yoruluyorum :(

kocama paranoya bi yaklaşım sergileyip ya beni aldatırsa diye bi düşüncem yok zaten...aldatır diye bi korkumda yok sadece benim ewliliğim ve eşim dünyadaki en güzel şeydir diyen bayanların bi süre sonra kocam aldattı benim kocam aldatıyorsa herkesin kocası aldatır cümlesine takıldığım için açtım konuyu yoksa komşumun kocası aldatmış yaa benim kocamda aldatırsa ne yaparım diye bi tribe girmiş değilim...bu konuyu bikaç arkadaşa daha yazdım ve açıkladım ama maalesef bunları okumadan direk yorum yapıyorsunuz yaa kendinizden bayaa bi emin pessss!!!

sen zaten konuyu genel olarak açmışsın yani kendinle ilgili diye

yazmamıştım bende genel olarak hanımlara senin dikkat çektiğin başlık altında

fikirlerimi yazmıştım.üzerine alınmışsın, yanlış anlamışsın konuna dikkat ettiysen

genel olarak forumdaki aldatma mevzularından bahsediyorsun değil mi..

tamam bende o yönde yorum yaptım zaten arkadaşım senin korkuların üzerine

konuşmadım ki:KK70: ortada senin aldatılma olayın yok zaten niye sana yazayım değil mi..

benim evliliğim dünyadaki en güzel evlilik demek bütün kadınlara mahsus olan bir özellik

bu forumda onca aldatma hikayesi okudum hepsi de bizler parmakla gösterilecek eşlerdik

imrenilecek çiftlerdik,herkes bize gıpta ederdi ben çok güzel kadındım yazıp duruyo

zaten bu cümlelere takılıp genel bir konuyu açıklamak imkansız mantıklı olacak olursak..

merhabalar ben 6 aylık evli 23 yaşında bir bayanım...ve uzun zamandır kk nın takipcisiyim...sizlere sormak istediğim şu:sizlerde okuduğunuz aldatma olaylarından benim kadar etkileniyormusunuz???mesela aldatılmadan önce her bayan benim eşim asla yapmaz diyor,fakat aldatıldıktan sonra her bayan şu cümleyi kullanıyor:aldatmayan erkek yoktur....bu nasıl bi ikilemdir yaaa ne yapayım diye sormak çaresiz kalmak,affetmek,içine atmak,sindirmek....eminimki böle konuları paylaşan her bayan aldatılmadan önce kesinlikle boşarım aldatılırsam diyordur...peki aldatmayan erkek yokmudur benim kocam aldatmaz diyemiycekmiyiz???benim başıma böle bişey gelse boşanmakla kendimi avutamayıp ona ciddi yaralar verir içimi böle soğuturum sanırım ama bende eşime bakınca böle bişeyi asla yapmaz diyorum vakti yok cesaret edemez diyorum...peki bu talihsiz olayı yaşayan bayanlarımız çokm pasif ewlilikte ve sosyal hayatta tabiki hayır....birde şöyle birşey varki ewliliğin oturmadan çocuk yapma 10 yıl sonrada aldatılan bayanların hikayesini çok okudum burda 5 ay aldatılan bayanlarında....çocuk yapmaya korkuyorum artık kk daki sorunları ve aldatma hikayelerini okudukça...böle bişey hiçbirimizin başına gelmesin inşallah gelen ve affeden arkadaşlarımızın ablalarımızında son yürek acısı olması dileğiyle....

bu senin açtığın konu ve benim yorumumu pes doğrusu nasıl okudunuz
böylemi anladınız diye kendinden çelişen şeyler yazmak yerine önce kendi yazdıklarını

bir daha oku sonra da benim pessss beaaa yazdıklarımla ne alaksı var dediğin yorumumu

tekrar oku aynı şeylerden bahsettiğimizi dank diye idrak edersin oldu mu canım:KK70:

Son düzenleme:
Size kötü bir haberim var..
Sevgiyi saygıyı korumakla, kocayı çok sevmekle, onu öpüp sevip sarmalamakla, dolmalar-mantılar pişirmekle, anacığına sonsuz hürmet etmekle, her gece seksi geceliklerle yatağa girmekle falan aldatılmayı engelleyemiyormuşsunuz..
Geçenlerde tv'de bir uzmandan dinledim, aklıma da yattı..

Diyor ki, bir erkeğin aldatmasının ilk şartı evde herşeyin yolunda gitmesidir, öncelikle evde herşey iyi olacak. Adamın kafası rahat olacak ki zihnini bu tür konularla meşgul edebilecek. Evde işler kötü olursa, kavga gürültü varsa, evlilik sallantıdaysa adam aldatmaz. Ya direkt çeker gider (yani aldatsa da af dilemez, karısına dönmez) ya da aldatmaz, öylece sürünür gider.

Aldatılma korkusuyla yaşanmaz elbette. Sevgiyi saygıyı öncelikle "kendimizi mutlu ve huzurlu kılmak" adına sürdürmeliyiz ki, "herşeye rağmen niye aldattı bu adam" diye travmalara girmeyelim sonra. Aklı başında olan, elindekinin değerini bilen ve karısına saygısı olan bir adam da bence aldatmaz zaten.

bende bu yüzden evliliğimizi hiç yoluna sokmıyorum kıskançlık yapıp kavga çıkarıyorum kocam da seni niye aldatayım bir taneyle baş edemezken iki tane mi ALLAH korusun diyo:KK1:

kocan ewdemi bacı ohhh sewindim valla güzel vakit geçirin...kaynanandan ayrı gayrı :))) benimkide dün gece işe gitmedi bugün akşama kadar uyanık ewdeyiz yani...dün kardeşimin nişanı vardı...akşama kadar ordaydık giremedim hiç kk ye

hayırlı olsun gülüm :) oh keyif ikimizin :KK70: kaynanamla akşam yemeginde görüştük bugün sadece :) nasıl geçti nişan diğer konunu okudum ama haloldugu için yazmadım

böylemi anladınız diye kendinden çelişen şeyler yazmak yerine önce kendi yazdıklarını

bir daha oku sonra da benim pessss beaaa yazdıklarımla ne alaksı var dediğin yorumumu

tekrar oku aynı şeylerden bahsettiğimizi dank diye idrak edersin oldu mu canım:KK70:

öncelikle ben senin canın falan değilim...sen bana yazdığın yorumda bana nasihat verir gibi yazarsan bende sana bu yorumu yazarım...ben burda okuyanlara sordum sizde bunları okudukça rahatsız oluyormusunuz diye...kendi rahatsızlığımıda açık açık yazdım...olayı 2.boyuta taşımanın bi anlamı varmı bilmem... ne mantıkla bu yorumu yazıyosun bilmiyorum ama ben pessss yazdım beaaa da senin yapıştırman olmuş çok yaratıcıymışsın bravo sana...idrak konusuna gelince her yoruma cewap verebiliyorum farkındaysan senin yorumunla açtığım konuya yeni bi felsefe taşıyamıycam kuusra bakmıycaksın sende artık....

Son düzenleyen: Moderatör:
hayırlı olsun gülüm :) oh keyif ikimizin :KK70: kaynanamla akşam yemeginde görüştük bugün sadece :) nasıl geçti nişan diğer konunu okudum ama haloldugu için yazmadım

sorma berbat geçti anlatırım bi ara kardeş...işim var şimdi biraz

bide şu kendinden çelişen ne demek acarmısın bi :KK1:

öncelikle ben senin canın falan değilim...sen bana yazdığın yorumda bana nasihat verir gibi yazarsan bende sana bu yorumu yazarım...ben burda okuyanlara sordum sizde bunları okudukça rahatsız oluyormusunuz diye...kendi rahatsızlığımıda açık açık yazdım...olayı 2.boyuta taşımanın bi anlamı varmı bilmem... ne mantıkla bu yorumu yazıyosun bilmiyorum ama ben pessss yazdım beaaa da senin yapıştırman olmuş çok yaratıcıymışsın bravo sana...idrak konusuna gelince her yoruma cewap verebiliyorum farkındaysan senin yorumunla açtığım konuya yeni bi felsefe taşıyamıycam kuusra bakmıycaksın sende artık....

:KK70: ya hastayım burdaki senin gibi konu açıp da sonrada 40 yıllık analiz uzmanı gibi
yazılan yorumları yorumlayanlara:KK70:canım demek burda adet olmuş diye yazdım oraya
takılmana bile cevap vermeyeceğim hoş gör aldatılma hikayeleri okudukça hanımlar evliliklerden
tereddüt eder oldu benim kocamda yapar mı diyeçoğunun kafasından geçmeye başladı diye yazmışsın ya da o anlama geliyor
neyse işte sen nasıl yazdıysan artık bende genel yazdım ki takmayın kafanıza aklınızı
olmayan şeylerle meşgül etmeyin keyfinize bakın diye madam üzerine alındı
benim evliliğimde öyle birşey yok zaten ben genel yazdım diye:KK70: orayı zaten ben anladım
sen neresini anlayamadın ona pes dedim gülmektende kırıldım:KK70: ben sanki senin açtığın
konuya havuçlu kek tarifi yazmışım gibi triplere girmen çok komikti inan iyi ki
bu foruma girmişim ciddi konu diye girip okuyorum yorum yazıyorum
sonucu fıkraya çeviriyorlar ya:KK70:

senin felsefeden ne kadar anladığın aşikar
zaten neden senden felseye bekleyim madam çok yaşa sen sen beni güldürdün
Mevlamda seni güldürsün..bak içten yazdım bunu insanlara agrasif olamam ben
hep neşeliyimdir:KK70:evliliğin yolundaysa aldatılmak endişen yoksa e bırakda bu konuları
yaşayanlar yazsın o zaman senin itirazın neye, yorumları didiklemek seni bu konuda ne sonuca götürecek düşün
konu açmış olmak için açma, sonra böyle pess çeker durursun:)

gideyim de gerçekten yaşanmış konulara göz atayım:KK70: hadi madam kal sağlıcakla

Son düzenleme:
:KK70: ya hastayım burdaki senin gibi konu açıp da sonrada 40 yıllık analiz uzmanı gibi
yazılan yorumları yorumlayanlara:KK70:canım demek burda adet olmuş diye yazdım oraya
takılmana bile cevap vermeyeceğim hoş gör aldatılma hikayeleri okudukça hanımlar evliliklerden
tereddüt eder oldu benim kocamda yapar mı diyeçoğunun kafasından geçmeye başladı diye yazmışsın ya da o anlama geliyor
neyse işte sen nasıl yazdıysan artık bende genel yazdım ki takmayın kafanıza aklınızı
olmayan şeylerle meşgül etmeyin keyfinize bakın diye madam üzerine alındı
benim evliliğimde öyle birşey yok zaten ben genel yazdım diye:KK70: orayı zaten ben anladım
sen neresini anlayamadın ona pes dedim gülmektende kırıldım:KK70: ben sanki senin açtığın
konuya havuçlu kek tarifi yazmışım gibi triplere girmen çok komikti inan iyi ki
bu foruma girmişim ciddi konu diye girip okuyorum yorum yazıyorum
sonucu fıkraya çeviriyorlar ya:KK70:

senin felsefeden ne kadar anladığın aşikar
zaten neden senden felseye bekleyim madam çok yaşa sen sen beni güldürdün
Mevlamda seni güldürsün..bak içten yazdım bunu insanlara agrasif olamam ben
hep neşeliyimdir:KK70:evliliğin yolundaysa aldatılmak endişen yoksa e bırakda bu konuları
yaşayanlar yazsın o zaman senin itirazın neye, yorumları didiklemek seni bu konuda ne sonuca götürecek düşün
konu açmış olmak için açma, sonra böyle pess çeker durursun:)

gideyim de gerçekten yaşanmış konulara göz atayım:KK70: hadi madam kal sağlıcakla

hahaha :KK1: sende kk da 40 yıllık okuyucu 2 günlük yorumcusun sanırım...saolasın sende beni çok güldürdün sıra mevlamda oda güldürür elbet inş.sen benim konuma havuçlu kek tarifi yazsaysında keşke böle abuk sabuk şeyler yazmasaydın...burda her konu açan önce senden izin alsın madem öyle itirazına kurban emiiii :KK1: benim yazdıklarım senin anlayacağın yada anladığın anlama gelmiyor bu konuda eminim o yüzden yazdılarını bende şuan gülerek okuyorum inan :)) yaşayanlar yazsın demişsin anlamanı beklerdimki bu konular sadece yaşayanların paylaşması gereken şeyler değil...konu açmak içinde açarım rahatlamak içinde laf olsun diyede derdim var diyede...bu seni nekadar ilgilendirir bence hiççç...ben hep neşeliyimdir agrasif olamam diye belirtmişsin yaa bide ben seninle polemiğe girmedim burda agrasif olmanı bekleyende neşeli olmanı isteyende yok yinede saol vaktin çok sanırım yazma gereği duymuşsun...ben senin için ve senin yazdıkların için ne diye tribe gireyim yawww bu ne özgüwen böle :KK1::KK1::KK1:sen bana ilk yorumunda mayın-meyin kelimesini kullansaydın ben şuanda seninle bunları yazışmak zorunda kalmazdım...direk karşındaki insana hitap eden cümleler kullanıp sonra düzeltmeye çalışırsan daha çoookkk pesss kelimesi okursun yorumlarının altında...hadi göz at bakalım yaşanmış olaylara ama onlarada böle abuk sabuk yorumlar yazıpta konularını dağıtma emi....sende kalasın sağlıcakla....

mrb canım uzun süredir görüşemiyoruz seninle.. buralarda konunu dagıtmamak için bir konu açtım nişanı konuşacaktık ama farketmedin herhalde konuyu... iyi akşamlar inş. iyisindir

merhabalar ben 6 aylık evli 23 yaşında bir bayanım...ve uzun zamandır kk nın takipcisiyim...sizlere sormak istediğim şu:sizlerde okuduğunuz aldatma olaylarından benim kadar etkileniyormusunuz???mesela aldatılmadan önce her bayan benim eşim asla yapmaz diyor,fakat aldatıldıktan sonra her bayan şu cümleyi kullanıyor:aldatmayan erkek yoktur....bu nasıl bi ikilemdir yaaa ne yapayım diye sormak çaresiz kalmak,affetmek,içine atmak,sindirmek....eminimki böle konuları paylaşan her bayan aldatılmadan önce kesinlikle boşarım aldatılırsam diyordur...peki aldatmayan erkek yokmudur benim kocam aldatmaz diyemiycekmiyiz???benim başıma böle bişey gelse boşanmakla kendimi avutamayıp ona ciddi yaralar verir içimi böle soğuturum sanırım ama bende eşime bakınca böle bişeyi asla yapmaz diyorum vakti yok cesaret edemez diyorum...peki bu talihsiz olayı yaşayan bayanlarımız çokm pasif ewlilikte ve sosyal hayatta tabiki hayır....birde şöyle birşey varki ewliliğin oturmadan çocuk yapma 10 yıl sonrada aldatılan bayanların hikayesini çok okudum burda 5 ay aldatılan bayanlarında....çocuk yapmaya korkuyorum artık kk daki sorunları ve aldatma hikayelerini okudukça...böle bişey hiçbirimizin başına gelmesin inşallah gelen ve affeden arkadaşlarımızın ablalarımızında son yürek acısı olması dileğiyle....

Hiç düşündünüz mü her erkek bir kadınla aldattığını, olaylara tek taraflı bakarsanız kendinizi sütten çıkmış ak kaşık gibi görünsünüz. oysa bir düşünün adatanın yarısı kadın yarısı da erkek.

X