aldatılan kadınların hikayeleri.....okudukça yoruluyorum :(

chanel88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2011
902
5
merhabalar ben 6 aylık evli 23 yaşında bir bayanım...ve uzun zamandır kk nın takipcisiyim...sizlere sormak istediğim şu:sizlerde okuduğunuz aldatma olaylarından benim kadar etkileniyormusunuz???mesela aldatılmadan önce her bayan benim eşim asla yapmaz diyor,fakat aldatıldıktan sonra her bayan şu cümleyi kullanıyor:aldatmayan erkek yoktur....bu nasıl bi ikilemdir yaaa ne yapayım diye sormak çaresiz kalmak,affetmek,içine atmak,sindirmek....eminimki böle konuları paylaşan her bayan aldatılmadan önce kesinlikle boşarım aldatılırsam diyordur...peki aldatmayan erkek yokmudur benim kocam aldatmaz diyemiycekmiyiz???benim başıma böle bişey gelse boşanmakla kendimi avutamayıp ona ciddi yaralar verir içimi böle soğuturum sanırım ama bende eşime bakınca böle bişeyi asla yapmaz diyorum vakti yok cesaret edemez diyorum...peki bu talihsiz olayı yaşayan bayanlarımız çokm pasif ewlilikte ve sosyal hayatta tabiki hayır....birde şöyle birşey varki ewliliğin oturmadan çocuk yapma 10 yıl sonrada aldatılan bayanların hikayesini çok okudum burda 5 ay aldatılan bayanlarında....çocuk yapmaya korkuyorum artık kk daki sorunları ve aldatma hikayelerini okudukça...böle bişey hiçbirimizin başına gelmesin inşallah gelen ve affeden arkadaşlarımızın ablalarımızında son yürek acısı olması dileğiyle....

uzun süredir seninle görüşemedik canım inş. iyisindir. evet aldatmak erkeklerin tabiatında var diyoruz erkekleri aşagılıyoruz ama erkeklerin bazıları bunu çapkınlık gurur olarak görüyor kimide... eşim beni çok sıktı evimde huzurum yok mutlu olmak benimde hakkım bunun için yaptım gerekçeye bak.... biz hep sıkıntı çekiyoruz ama kadın aldatamaz... erkek aldatırsa yiğit kadın aldatırsa ... olur. valla bende çok üzülüyorum bu durumlara ama sen böyle konular okuma lütfen sıkıntın olsun istemiyorum eşimizden süphe ederekte yaşayamayız.. yoksa hayat bize zindan olur Allah kimseye yaşatmasın yaşayanlarada sabır versin

Tatlım güzel bir başlık olmuş. Gelelim fikrime... Hiç hoşlanmasam da kabul etmeye başladım ki, Allah bu erkekleri böyle yaratmış. Baksanıza cennette bile, bilmem kaç huri verilecekmiş (kadınlara gılman var ama mahiyeti bilinmiyor) diye gaza getiriliyor. Bir nevi teşvik primi gibi. Poligamiyi desteklemesem de Allah 4'e kadar ruhsat vermiş. Hoş koşulları çok ağır, herkes kalkamaz altından...
Yani demem o ki, kanında var bunların... Yapacak bir şey var mı?? Pek sanmıyorum, en mükemmel kadın bile aldatılabilir. Çünkü erkekler hiçbir fırsatı kaçırmaz. Bir nebze aldatılma oranını azaltmak için erkeği anlamaya çalışmak (malum erkekler aldatınca "o beni anlıyordu" mazeretine sığınırlar), cinsel isteklerine karşılık vermek (hakk yolundan) veya cinsellikle cezalandırmamak, çok üzerine gitmemek gibi şeyler yapılabilir.
Bir de yetiştirilme tarzı da önemli. Zamparalığın güzel bir şey olduğu daha ufacıkken aşılanıyor. Oysa zinanın ne korkunç bir şey olduğu aşılansa daha makbule geçer.

merhabalar ben 6 aylık evli 23 yaşında bir bayanım...ve uzun zamandır kk nın takipcisiyim...sizlere sormak istediğim şu:sizlerde okuduğunuz aldatma olaylarından benim kadar etkileniyormusunuz???mesela aldatılmadan önce her bayan benim eşim asla yapmaz diyor,fakat aldatıldıktan sonra her bayan şu cümleyi kullanıyor:aldatmayan erkek yoktur....bu nasıl bi ikilemdir yaaa ne yapayım diye sormak çaresiz kalmak,affetmek,içine atmak,sindirmek....eminimki böle konuları paylaşan her bayan aldatılmadan önce kesinlikle boşarım aldatılırsam diyordur...peki aldatmayan erkek yokmudur benim kocam aldatmaz diyemiycekmiyiz???benim başıma böle bişey gelse boşanmakla kendimi avutamayıp ona ciddi yaralar verir içimi böle soğuturum sanırım ama bende eşime bakınca böle bişeyi asla yapmaz diyorum vakti yok cesaret edemez diyorum...peki bu talihsiz olayı yaşayan bayanlarımız çokm pasif ewlilikte ve sosyal hayatta tabiki hayır....birde şöyle birşey varki ewliliğin oturmadan çocuk yapma 10 yıl sonrada aldatılan bayanların hikayesini çok okudum burda 5 ay aldatılan bayanlarında....çocuk yapmaya korkuyorum artık kk daki sorunları ve aldatma hikayelerini okudukça...böle bişey hiçbirimizin başına gelmesin inşallah gelen ve affeden arkadaşlarımızın ablalarımızında son yürek acısı olması dileğiyle....

aldatma olayları beni de etkiliyor açıkçası...çoğu zaman bu başlık altına açılan konuları okumaktan da çekiniyorum...

"benim kocam aldatmaz" lafını hiç kullanmadım,doğru da bulmuyorum..

sürekli aldatılacak mıyım düşüncesiyle bir evlilik sürmez,sürsede bunu düşünen tarafa bir tat vermez evlilik...

benim başıma gelse (allah korusun ) naparım?? unuturum diyerek evliliğime devam edebileceğimi sanmıyorum..

çünkü bu kim yaparsa yapsın büyük bir travma bana göre...

rabbim kimseye yaşatmasın diyorum....

aldatılmak kotu bı durum ama sureklı aldatılacagız dıye dusunup korkarak da yasayamayız bıraz sans ısı bıraz kader herhalde en ıyısı evlılık te sevgıyı saygıyı elden bırakmamak :44:

neden biz kadınlar evlendikten sonra sürekli aldatılacakmıyız endişeysiyle yaşıyoruz ki
bu paranoyaya sebep olur zamanla
kişinin kendine olan güveni zedelenir
eşini hayatının merkezi yapar
ve aldatılma durumu yaşandığında travmaya yol açar

elbette kadın olarak dikkat etmemiz gereken hususlar var
ancak bir ömürde eşim beni acaba aldatır mı endişesiyle geçerse
bu kadın için hayatından çalınan zaman anlamına gelir

bazen herşeyi akışına bırakıp
olacak mı değilde olduktan sonra oturup düşünmenin faydası olacağı düşüncesindeyim...

neden biz kadınlar evlendikten sonra sürekli aldatılacakmıyız endişeysiyle yaşıyoruz ki

olacak mı değilde olduktan sonra oturup düşünmenin faydası olacağı düşüncesindeyim...

:KK9::KK9::KK9:katılıyorummm

ben de yeni evliyim, aldatır mı diye düşünmüyor değilim. kendine bu ş....zliği yakıştıyorsa yapsın. bir de sonuçlarını göze almalı, hem diğer kadını sokağa çıkamayacak kadar rezil ederim, hem de eşimi ya haşlarım ya da kızgın yağ dökerim; bir de kaza süsü veriririm ki o da bunu biliyor =)

Son düzenleme:
ben de yeni evliyim, aladtılır mı diye düşünmüyor değilim. kendine bu ş....zliği yakıştıyorsa yapsın. bir de sonuçlarını göze almalı, hem diğer kadını sokağa çıkamayacak kadar rezil ederim, hem de eşimi ya haşlarım ya da kızgın yağ dökerim; bir de kaza süsü veriririm ki o da bunu biliyor =)

:)))))))))))))))))) super valla iskencelerin harikaaa ALLAH korusunn hic bir zaman buyuk konusmyorum ama insanlik hali benimde basima gelebilir ama bole bir durumla karsilassam.. dediklerin aynisini yaparimm ustune biraz daha biseyler katarim :))

isterse açıklasın "aldattım o yüzden bir tarafımı yaktı" diye =) adamlar öldürüyor namus diyor, ben yaralamışım çok mu canım =)))En Büyük KK

isterse açıklasın "aldattım o yüzden bir tarafımı yaktı" diye =) adamlar öldürüyor namus diyor, ben yaralamışım çok mu canım =)))En Büyük KK

cokkkkk dogruuu soluyorsun canimmmm dedigin gibi bize gelince namus dur temizlemek lazim.. derler onlara gelince bisey yok.niye cunku onlar erkek ya yaparlarmismismisss....

Size kötü bir haberim var..
Sevgiyi saygıyı korumakla, kocayı çok sevmekle, onu öpüp sevip sarmalamakla, dolmalar-mantılar pişirmekle, anacığına sonsuz hürmet etmekle, her gece seksi geceliklerle yatağa girmekle falan aldatılmayı engelleyemiyormuşsunuz..
Geçenlerde tv'de bir uzmandan dinledim, aklıma da yattı..

Diyor ki, bir erkeğin aldatmasının ilk şartı evde herşeyin yolunda gitmesidir, öncelikle evde herşey iyi olacak. Adamın kafası rahat olacak ki zihnini bu tür konularla meşgul edebilecek. Evde işler kötü olursa, kavga gürültü varsa, evlilik sallantıdaysa adam aldatmaz. Ya direkt çeker gider (yani aldatsa da af dilemez, karısına dönmez) ya da aldatmaz, öylece sürünür gider.

Aldatılma korkusuyla yaşanmaz elbette. Sevgiyi saygıyı öncelikle "kendimizi mutlu ve huzurlu kılmak" adına sürdürmeliyiz ki, "herşeye rağmen niye aldattı bu adam" diye travmalara girmeyelim sonra. Aklı başında olan, elindekinin değerini bilen ve karısına saygısı olan bir adam da bence aldatmaz zaten.

Merhaba cnm. Bende 28 yaşında 4,5 yıllık evli 3,5 yaşında bir oğlu olan ve yaklaşık 2 aylık hamile bir bayanım... (Bunları özellikle belirtiyorum. Evliliklerde hamilelik, doğum sonrası erkek aldatmalarının en yoğun olduğu dönemler olduğu için). Okuduğum aldatma olaylarından etkilenmiyorum. Çünkü ne yazık ki bu hayatta her zaman var olmuş ve var olacak bir ilişki şekli... Öyle sanıyorum ki aldatılmadım. Hiç böyle birşey hissetmedim. Şüphelenmedim. Evliliğim ilk gün ki tadında çok şükür. (Ama olmuşta olabilir;kesin olmadı diye atıp tutamam. Yapacak adam bunu öğle yemeği arasında 5 dk da yapar).Ama bu yola çıkarken ''ASLA'' lı herhangi bir cümlem olmadı. Eşimle flört ve nişan dönemimizde de evliliğimizde de ara ara paylaştığımızda hep derdim. Asla %100 güvenmemi bekleme benden. Ben kendime bile %100 güvenmiyorum. Hayat bu hiç belli olmaz. Neler getirir, neler götürür, insana yapmam dediği neleri yaptırır bilmek mümkün değil ama %99 güveniyorum %1 şeytan sapması. Evliliğin oturmadan çocuk yapma meselesine gelince evlenir evlenmez hamile kaldım. Şok olmuştum resmen ama eşimle şimdi dönüp bakıyoruz da hayatım boyunca pire için yorgan yapabilecek biri oldum. Gururum için yaşadım, prensiplerimden,özgürlüklerimden ve keyiflerimden ödün vermedim.Aynı evde yaşamaya, evliliğin getirdiği sorumluluklara, sorunlara yani evliliğin ilk zamanlarına alışmak benim için çok zor olabilirdi. Eğer, hamile olmasaydım. Eşim hep der; ''Allah, bildi de verdi bize bebeğimizi. Yoksa mavigibi çoktan dönüp gitmişti''.Eşim, hayat arkadaşım, can yoldaşım, abim, babam, kardeşim olunabilesi birçok şeyim benim. Düşündüğüm zaman ona bizi aldatmayı tabii ki bende hiç yakıştıramıyorum. Ama yapmaması için bir bayanın elinden gelebilecek herşeyi de yapıyorum. Mütavazi davranamayacağım bakımlı, güzel, havalı, temiz, hamarat, keyifli,çekici, paylaşımcı biriyimdir. Bir erkek gibi işte çalışmasını da bir kadın gibi evimi çekip çevirmesini de bilirim evellallah. Varı yoku derdeden, ona buna söylenen, eşimi sürekli telefonla taciz eden, kıskançlık nöbetlerine giren biri değilim ama tabii ki çaktırmadan bazı zarflar atar, gizli gizli kontrolü de elimden bırakmam. Demem o ki bugün öğrensem aldatıldığımı (Ki inşallah Rabbim yazmamış olsun) en azından kendi adıma keşkilerim, acabalarım yok içimde. O da hep der mavigibimi altadan taş olur taş diye. Güler geçerim tabi. Ama bir evlilik yürütecek, bir can meydana getirmeye birlikte karar verecek kadar sorumluluk paylaşacaksanız eğer, bir hayat boyu omuz omuza olmaya yemin ettiyseniz ve bitmeyecek bir hayat maratonuna elele çıkacak kadar değer verdiyseniz paşalar gibi güveneceksiniz eşinize tabii ki sağlıklı bir evlilik istiyorsanız.Zaten, güvenmediği insanla bir yastıkta nasıl kocar insan? Aldatılma fikrini bu kadar saplantı haline getirmeyin. İnsanın kendine güveni tamsa erkek aldatsa da inanın kabullenmesi daha kolay olur. O yüzden özgüveninizi besleyin bol bol. Unutmayın, çelik kapı,alarm,demir parmaklıklar ne kadar önlem alınırsa alınsın hırsız niyeti bozduysa eğer kilit milit dayanmıyor...

uzun süredir seninle görüşemedik canım inş. iyisindir. evet aldatmak erkeklerin tabiatında var diyoruz erkekleri aşagılıyoruz ama erkeklerin bazıları bunu çapkınlık gurur olarak görüyor kimide... eşim beni çok sıktı evimde huzurum yok mutlu olmak benimde hakkım bunun için yaptım gerekçeye bak.... biz hep sıkıntı çekiyoruz ama kadın aldatamaz... erkek aldatırsa yiğit kadın aldatırsa ... olur. valla bende çok üzülüyorum bu durumlara ama sen böyle konular okuma lütfen sıkıntın olsun istemiyorum eşimizden süphe ederekte yaşayamayız.. yoksa hayat bize zindan olur Allah kimseye yaşatmasın yaşayanlarada sabır versin

iyiyim canım saolasın konun kapatılmış bulamadım yorum yazdığım konunu....geleli bu konuya eşlerimizden şüphe etmeyelim bu iyi bişey değil bizim içinde iyi olmaz ama kadın kadına bunu nasıl yapar???yani ben aldatıldım yaaa aldatılmayan kadın yoktur aldatan erkek çoktur.....işte kadın kadına bu psikolojisi enjekte ediyor maalesef...erkek sewişerek kadın sewerek aldatır bi erkek içinde en acısı bu olsa gerek....hakeden erkekde zamanla bu duruma düşer elbet ALLAH var benim kocacımmm yapmaz böle bi fırsat yok ama bu konuları okudukça ewine bağlı eşini sewmesi eşinin dünya güzeli olmasıda yetmiyor hep bunu okuyorum...

Tatlım güzel bir başlık olmuş. Gelelim fikrime... Hiç hoşlanmasam da kabul etmeye başladım ki, Allah bu erkekleri böyle yaratmış. Baksanıza cennette bile, bilmem kaç huri verilecekmiş (kadınlara gılman var ama mahiyeti bilinmiyor) diye gaza getiriliyor. Bir nevi teşvik primi gibi. Poligamiyi desteklemesem de Allah 4'e kadar ruhsat vermiş. Hoş koşulları çok ağır, herkes kalkamaz altından...
Yani demem o ki, kanında var bunların... Yapacak bir şey var mı?? Pek sanmıyorum, en mükemmel kadın bile aldatılabilir. Çünkü erkekler hiçbir fırsatı kaçırmaz. Bir nebze aldatılma oranını azaltmak için erkeği anlamaya çalışmak (malum erkekler aldatınca "o beni anlıyordu" mazeretine sığınırlar), cinsel isteklerine karşılık vermek (hakk yolundan) veya cinsellikle cezalandırmamak, çok üzerine gitmemek gibi şeyler yapılabilir.
Bir de yetiştirilme tarzı da önemli. Zamparalığın güzel bir şey olduğu daha ufacıkken aşılanıyor. Oysa zinanın ne korkunç bir şey olduğu aşılansa daha makbule geçer.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

benim eşimin babası annesini aldatmış zamanında ve annesi bana erkektir kızım yapar demişti nasıl kalkırdın dediğimde....şok olmuştum bu kelimesine cevabına senin oğlun yapsa arkasındamı durcaksın yani onu varyaaa ne yaparım biliyomusun ya cenazesini alırsınız bu ewden yada yüzüne bakılmıycak halde baba ewine sığınır demiştim....kadının gözleri fal taşı gibi açılmıştı ama geçenlerde görümcemle muhabbet ederken şimdiki aklım olsa basardım tekmeyi falan dedmiş görümcem anlattı....yani kadın bana farklı yansıtıyor bu durumu kıskançlık değil benimkisi ama aynı ewin içinde enayi yerine konulursam benim şerrimden RABBİM korusun bitanecik kocacığımı :))

valla ben aldatmayan erkek yoktur dıyenlerdenım ama aldatmak cok kavramlı gozle dılle sanal her cesıdı var... ben sahsı fıkrım esımde dahıl olmak uzere kımseye yapmaz demıyorum cunku ınsan oglu ınsan yerı gelıyo ben hayatta yapmam dedıgı seyı yapabılıyo. kendın bıle yerı gelıp ben yapmam dedıgın seyı yapabılırsın. bı programda ızlemıstım hapıshanelerı zıyaret edıyolardı ve genelde denen sey dısarıdakı her ınsan katıl olabılır cunku o cınnet geldımı hıcbırseyı goremıyorsun dıye. aynı boyle bısey ben yapmam dıyen her ınsanda yapabılır yeterkı Rabbım yoldan sasırtmayı gorsun...

aldatma olayları beni de etkiliyor açıkçası...çoğu zaman bu başlık altına açılan konuları okumaktan da çekiniyorum...

"benim kocam aldatmaz" lafını hiç kullanmadım,doğru da bulmuyorum..

sürekli aldatılacak mıyım düşüncesiyle bir evlilik sürmez,sürsede bunu düşünen tarafa bir tat vermez evlilik...

benim başıma gelse (allah korusun ) naparım?? unuturum diyerek evliliğime devam edebileceğimi sanmıyorum..

çünkü bu kim yaparsa yapsın büyük bir travma bana göre...

rabbim kimseye yaşatmasın diyorum....

amin amin....RABBİM kimseye yaşatmasın inş.

ben konumda kocalarımız bizi aldatacakmı kızlar eyvahhh ne yapacağız diye birşeyden bahsetmedim korktuğumdanda değil...tek korkum böle bi durumda çocuk meselesi koca meselesi değil inanki aklımdan 1 dakka olsun zerre kadar geçmedi ya aldatırsa ne yaparım diye...aldatırsa ne yapacağımı bilirim dedim hep....benim kocam aldatmaz yapmaz lafı klasik olmuş artık bu deyimi kullanmaktansa aldatılan bayanlarımızın eşim çok sewer beni ewine çok bağlı zamanıda yoktu bunu yapmaya ama netten aldattı konularını dikkate aldım okudukça....öyle paranoya ya aldatılırsam endişesi yok yani hiçbizamanda olmadı...

2 yıllık yeni evliyim aldatılmadım henüz.İnşallahta aldatılmam,aldatırsa kendi yanar ben değil aldatıldığımı anladığım anda ona hiç hesap sormadan gözümle gördüğüm o anın bir fotoğrafını çeker o fotoğrafla birlikte boşanma ilamını o benimlle birlikte yaşadığı evdeyken annesinin adresine postalatırım hiç umrumda olmaz.Aldatılan kadın soru bile sormadan hiç düşünmeden gidip dava açmalı hemde gözünle görüp kulağınla duymalı tabi ama kadın öncelikle.Aldatan erkek bence kişiliğini oturtamamış erkektir öyle birisi ile evli kalmakta anlamsız bence.

X