Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kızlar Taylor swift saç rengini nasıl yapabilirim?

1. Konu Sahibi : ozgeozge1907 #1

Kızlar Taylor swift saç rengini nasıl yapabilirim?

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ğp.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  20.8 KB (Kilobyte)
    Kızlar özellikle sağdaki saç rengine nasıl ulaşabiirim ya .Benim saçlarım sarıydı 1 ay önce. şimdi dipleri kahve öbür taraflar yeşile dönük kumral
    Evde vitalin küllü sarısı var.Acaba buna hangi boyayı katsam olur?Yada olurmu

2. Konu Sahibi : ozgeozge1907 #2
    kızlar hiç deneyen yok mu

3. Konu Sahibi : ozgeozge1907 #3
    Giriş tarihi
    Oct 2011
    eklediğin resim çok küçük tam olarak anlaşılmıyor tonu
    kendi saçının resminide eklersen burdan deneyimli arkadaşlar var mutlaka yardım edenler olur

4. Konu Sahibi : ozgeozge1907 #4
    Kızlar benim saç rengin böyle
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  sall.jpg
Büyüklüğü:  36.0 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  salkk.jpg
Büyüklüğü:  25.3 KB (Kilobyte)

dediğim gibi 1 ay önce sapsarıydı boyadım şimdi çok pişmanım. yoğun küllü sarı bir renk yapmak istiyorum
    taylor swiftin resimlerini ekleyince çok küçük çıkıyor burda.Link veriyorum : Taylor Swift Makes Big Announcement!
    buradaki gibi yapmak istiyorum
    Ayrıca evde 9.00 küllü sarı tüp boyam var

5. Konu Sahibi : ozgeozge1907 #5
    Kızlarr resimde ekledim yokmu yardım edebilecek olan ....

6. Konu Sahibi : ozgeozge1907 #6
    kızlar fikirlerinizi bekliyorum:(((((

7. Konu Sahibi : ozgeozge1907 #7
    cnm daha önce böyle bi konu vardı ona bak istersenn zaten taylorun sacı tek renk degil üstler küllü sarı altlar daha acık sarı balyajlıı krepe balyajmıs ismii;) he bide sendeki boya 9.0 sa normal sarıdır 9.1 se küllü sarıdır .1ler hep küllü renklerdir aklında olsun bosuna boyama cnm ;)

8. Konu Sahibi : ozgeozge1907 #8
    bu renk market boyaları ile olmaz:(
    http://www.saciniboya.com/Loreal-Maj...,LA_192-2.html
    belki işine yarayabilir

9. Konu Sahibi : ozgeozge1907 #9
    busu 1907 Kızlar ben zaten Taylor swiftin dip rengini tutturmak istiyorum.Valla canım bendeki boya vital 9.00 küllü sarı yazıyor üstünde.bu renklede hiç boyamadım şimdiye kadar.böle küllü bir renk olsun istiyorum.Bi kaç konuya baktım garnier extra açık doğal sarıya 110 boyasam olurmi ki acaba?

fgnce
    canım ben bu boyayı ilk defa gördüm ama benim saçım için sanırım 2 tüp almam gerekiyor ,ozaman da zaten kuaförle aynı paraya geliyor.bide sen denedin mi hiç bu renklerden

10. Konu Sahibi : ozgeozge1907 #10
    fgnce
    canm bide incele butonuna basınca açıklamalar bölümünde şey dio:Ön dekolorasyon işlemine gerek kalmadan 4.5 tona kadar açmak mümkün." yani saçı oreal ile açmadan bi kaç boyama da sarı yapabilmek mümkün mü demek oluyor bu?

Sayfa: 1/3 123 SonSon