Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler Abiyeye kol cözümleri

ELbisen güzelmiş :)
Aslında üst bölümü sade olup biraz da dar olsa sana çok güzel bi tavsiyem olucaktı ama benim tavsiyem bu elbiseye uymayacak gibi

Eki Görüntüle 299801

Bu elbise 2 parçadan oluşuyor üstündeki şifon bölüm ayrı bir bluz :KK66:
belki sana yinede bir fikir olur

Resimdeki elbise cok hos ama evet buna gitmez. Aslinda bana da daha modern bir elbise olabilirdi, beyazi da hic düsünmüyordum ama 20 elbise denedikten sonra bu hosuma gitti, fiyati da cazipti, kacirmak istemedim. Bitane daha alicam o renkli olacak :)

canımcım elbisenin resmini çekersen daha bilinçli yorum yaparız gerçi arkadaslar çok güzel örnekler vermiş...

şifon bolerolar... kalın askı güzel olabilir diye düşündüm...:KK16:

canımcım elbisenin resmini çekersen daha bilinçli yorum yaparız gerçi arkadaslar çok güzel örnekler vermiş...

şifon bolerolar... kalın askı güzel olabilir diye düşündüm...:KK16:

Canim resmini ekledim. 2. sayfada.. resmini ekledigim sifon boleroyla olabilir mi sence ?

Kizlar aha bunu siparis verdim, icinden giyip bi bakicam ne dersiniz olabilir mi ki ? (acik renk olani, digerinde daha iyi belli oluyor diye ekledim)

$azz72868_ivory_xl.jpg

$azz72868_blush_xl.jpg

Kizlar kirik beyaz sifon strapless bir abiye aldim, üst kismi bunu andiriyor Eki Görüntüle 296522 .
Basim acik ama dekolte ve sifir kol giymeyen biriyim. dolayisiyla acik kalan kismi kapattirmam gerekiyor. Bunun icin ayni renk sifondan bir dikdörtgen sal istedim magazadan. gögüs kismi azcik büyük duruyor onu darlastirinca o kisimda bir kapatmaya gerek kalmayacak ama omuzlarimi örten ve kollarimda sallanan bir sekilde sifondan kol diktirmek istiyorum bir terziye ama mahvolsun istemiyorum bu yüzden resimlerle anlatmak isterim. Boleroyu pek sevmiyorum cogu zaman elbisenin modelini tamamen bozuyor, ki sifondan bolero olmaz zaten heralde. kollarin boyu tisört boyuyla dirsek arasinda bisey olmasi en güzeli, kol altlarimin görünmeyecegi kadar kapali ama yinede rahat olsun istiyorum. Fikirlerinizi, önerilerinizi -mümkünse örnek resimlerle- alabilir miyim ?

Kızlar bu sorun bende de var. Bende bi elbise bulmuştum çok hoşuma gitti şimdi bulamıyorum. Çok sinir bozucu yaaa. Banada yardım ediiinnn :KK43:((

Bence bu sekil diktir ince ve sadece kol degil gögsün üst bölgesinide daha güzel durur ve daha kapali olur bence ..
$Free-shipping-AE9041-haute-couture-shiny-beaded-long-sleeve-evening-dress.jpg

X