Şampuan ve Saç Kremleri BIM saç kremi A Plus

Gerçekten şoktayım ! :KK53::KK53::KK53:
Ne kadar çok memnun olan var. Ben saç kremi kullanmıyorum ama şampuanını gerçekten çok merak ettim :44::44:
A-101 de de vardı sanırım bu A plustan gidip bakacağım bu şampuana içindekilere ve kokusuna cidden çok ilginç :44:
canlarım aplus saç maskesi ne zaman gelir bime yaaaa herzaman olmuyor die biliyorum

benim saçlarımı avuç avuç döktü ki zaten çok dökülür saçlarım bilemiyorumki. herkeste aynı etki etmiiyor

yorumların hepsini okudum.Bende yıllarca pahalı markaların şampuanını aldım.Hatta bir şişesine 70 tl verdiklerim bile oldu. Sonra baktım sonu gelmeyecek.Zaten pek bi faydasınıda görmedim.Bende ucuz şampuanlara yöneldim.Fakat bahsettiğiniz şampuan ve saç kremi şuan kullandığımdan dahada uygun.evdeki bitsin mutlaka alıp kullanacağım.Zaten şampuanların içindeki ürünlerin bileşenleri pahalıda olsa ucuzda olsa hemen hemen aynı olduğunu duymuştum.Yani fiyat pahalı olunca iyi sonuç alırız anlamına gelmiyor. Bu sebepten denemekte yarar var..

gerçekten mi dikkat etmedim galiba canım bakayım hemen inş vardır çok iyi gelmişti bidaha baktığımda yoktu ama röfle var bende iyi oluyordu :KK68:

Kızlar o kadar saskinimki suan su vakte kadar özelikle saç kremi olarak cok marka denedim ama saçlarımı yumusacık yapacak olan bim a plus deselerdi inanmazdım valla:) bayıldım bittiginde surekli yenisini alacağım burdan okuyup aldım zaten ılk kullanımda cok iyi sonuç aldım umarım aynı etkisi surer..

Bim veya baska bir marka.(kaldi ki ben en pahalisina bile guvenmezken Biminkine guvenebilecegimi sanmiyorum)
Aldiginiz market sampuan veya sac kremlerinin iceriklerini yani arkasini cevirip icindekiler bolumu bi okumanizi tavsiye ederim.
Bunlar deterjandan farksiz.
Saclarinizi yumusatiyor cunku icerigi kimyasal dolu.
Benim tavsiyem silikon, paraben, dimethicone vs icermeyen bir sampuan kullanmaniz.
Bebek sampuanlarinda bile icerigi okursaniz(genelde kimse okumaz nasilsa diye ya da okuyamasinlar diye minicik yazarlar) SLS oldugunu goreceksiniz. Bebeklere ve cocuklara da yapiyorlar yani bu vicdansizligi.
Sac kremleri dibe surulmediginden onemli degil diye dusunsem de kendime en zararsiz oldugunu dusundugum zeytinyaglilardan aliyorum.
Sonucta sac, omur boyu tasiyacagimiz bir parcamiz. Ve saglik da bizim sagligimiz. Bir anlik bir yumusaklik vs icin omrumuzu tehlikeye atmaya deger mi?

Bim veya baska bir marka.(kaldi ki ben en pahalisina bile guvenmezken Biminkine guvenebilecegimi sanmiyorum)
Aldiginiz market sampuan veya sac kremlerinin iceriklerini yani arkasini cevirip icindekiler bolumu bi okumanizi tavsiye ederim.
Bunlar deterjandan farksiz.
Saclarinizi yumusatiyor cunku icerigi kimyasal dolu.
Benim tavsiyem silikon, paraben, dimethicone vs icermeyen bir sampuan kullanmaniz.
Bebek sampuanlarinda bile icerigi okursaniz(genelde kimse okumaz nasilsa diye ya da okuyamasinlar diye minicik yazarlar) SLS oldugunu goreceksiniz. Bebeklere ve cocuklara da yapiyorlar yani bu vicdansizligi.
Sac kremleri dibe surulmediginden onemli degil diye dusunsem de kendime en zararsiz oldugunu dusundugum zeytinyaglilardan aliyorum.
Sonucta sac, omur boyu tasiyacagimiz bir parcamiz. Ve saglik da bizim sagligimiz. Bir anlik bir yumusaklik vs icin omrumuzu tehlikeye atmaya deger mi?

Size katılıyorum. O kadar yumusaklik silikondan olmalı. Lüks markalarda bile içerik temiz değilken 5 lira gibi fiyatlı üründe haydi haydi içerik kimyasal doludur. Yani saç alışınca o etki gider. Uzun sürmez. Bende güvenemem sanırım anca oylesine bi alırım devamlı olmaz.

Size katılıyorum. O kadar yumusaklik silikondan olmalı. Lüks markalarda bile içerik temiz değilken 5 lira gibi fiyatlı üründe haydi haydi içerik kimyasal doludur. Yani saç alışınca o etki gider. Uzun sürmez. Bende güvenemem sanırım anca oylesine bi alırım devamlı olmaz.
Ya canim cok cok ozel gunler icin alinir o da sadece kremi. Sampuani asla ama asla. Mesela evlilik yildonumun olur, ilk bulusman olur veya ozel bi davete gidersin tamam alirsin yumusacik olsun sacin ama devamli kullanilmaz bence. Bim sonucta..

Ya canim cok cok ozel gunler icin alinir o da sadece kremi. Sampuani asla ama asla. Mesela evlilik yildonumun olur, ilk bulusman olur veya ozel bi davete gidersin tamam alirsin yumusacik olsun sacin ama devamli kullanilmaz bence. Bim sonucta..

Hakkısın valla o da kimyasal doludur bakmama gerek bile yok çubuk ipek, hobby, hacı şakir gibi dandik markalar da aynı bol bol kimyasal..

bim evime çok yakın olduğu için sürekli alışveriş yapıyorum.ve ürünlerini beyeniyorum.bende bu saç kreminin kırmızı kapaklı olanını tüm saçlar için güçlendirici bakımını almıştım.kokusu meyve gibi . işlem görmüş saçlarımı toparlamıştı ve gerçekten yumuşacık yapıyor.şuan saçımda boya yok bu yüzden ihtiyaç duymuyorum.fakat tekrar kullanmak istediğim saç ürünleri arasında kendisi. 1.png bu fotoraftaki sarı kapaklı tüm saçlar için ,ipeksi yumuşaklık olanı diyeride kırmızı kapaklı benim kullandığım güçlendirici bakım tüm saçlar için.tavsiye ederim.:KK36:

A plus şampuan beş para etmez nasıl övüyorsunuz anlamadım.
Kokusu çok değişik nasıl desem sinek ilacı gibi kokuyor resmen.
Sonra bi avucuma dökeyim dedim biraz parmağımla karşıttırdım hızlıca bildiginiz slaym gibi birler oldu topaklandı kaldı.
Sadece bi kere kullandım saçımı döktü gibi. Ertesi gün ağırlaştı saçım bi garip hissetim.
Hemen elidor şampuanımla yıkadım.
Yani bilmiyorum siz 2011 yılında kullanmışsınız Canan kozmetik üretiyor demişsiniz ama şimdi Selen kozmetik yazıyor.
Ayrıca saç kremi hakkında bir bilgim yok kullanmadım ama şampuanı ciddin vücûd a bile sürülmez.

X