Şampuan ve Saç Kremleri BIM saç kremi A Plus

çok abartı geldi bana söyledikleriniz ya benimde saçlarım boyalı ve swarkoft kullanmam rağmen bi yıkamada böyle yumuşaklık olmadı yani ki bimin ürününde mi olucak o iipeksi yumuşaklık:KK9:

bence o kdr küçümseme. canan kozmetik üretiyor ve canan kozmetikte lorealin..
-
agu baby alcam bende btnce.

bugün ilke kez kullandım,hem şampuanını hem de saç kremini..
super valla...
inşallah böyle devam eder.
:nazar::nazar::nazar::nazar:

olumlu sonuç almana sevindim :130: ucuz şampuanlaar kalite bakımından ucuz olmuyor, bunu öğrendim :KK1::112: :111:

Hadi ya cok sevindim... :KK52:
Kremimiz bittigi icin annem almis bimden. Biraz cekinmistim acikcasi hem duyulmamis bir marka oldugu icin hem de daha önce kullanmadigim icin. Ama bunu duymak cok sevindirdi beni. Saclarimda düzelmeyen yaniklar var bu yüzden cok zor taraniyor ve tararken köklerden kopuyor. Yumusacik yapmasa da taramayi kolaylastirsin yeter.
Kokusu da müthis. Bir parfümün kokusuna cok benziyor ama cikaramadim bir türlü...
Tesekkürler canim paylasim icin... :KK61:

ben bimin coğu urununu beğenr kullanırım ben normalde orkidden baska ped kullanamam molped kotex falan hak getire zaten scarlet öyle güzel bir ped ki hemde 1.20 kuruş onuda öneriorm bn arkadaslr

Aynen, bu zamana kadar orkide verdigim paraya aciyorum...

babam bir defa bu üründen almıştı. çok kızmıştım baba niye böyle şeyler yapıyorsun diye azarlamıştım adamcağazı saçlarından dolayı çekmiş bezmiş bir insan evladı olarak. kullandıktan sonra kokusu güzel geldi etkiside keza öyle. tam pişman olacaktım ki 2. 3. kullanımdan sonra aşırı bir ağırlaşma yağlanma 26 yılda hiç görmediğim bir hal aldı saçım bende bıraktım olduğu gibi duruyor kimsede kullanmıyor artık. sizde bu tarz etkileri oldu mu?

Son düzenleme:
babam bir defa bu üründen almıştı. çok kızmıştım baba niye böyle şeyler yapıyorsun diye azarlamıştım adamcağazı saçlarından dolayı çekmiş bezmiş bir insan evladı olarak. kullandıktan sonra kokusu güzel geldi etkiside keza öyle. tam pişman olacaktım ki 2. 3. kullanımdan sonra aşırı bir ağırlaşma yağlanma 26 yılda hiç görmediğim bir hal aldı saçım bende bıraktım olduğu gibi duruyor kimsede kullanmıyor artık. sizde bu tarz etkileri oldu mu?

yok tatlım ,ben de yağlanma ve ağırlaşma olmadı ki saç diplerim yağlıya yakındır..

Çok şaşırdım ya yazdıklarınıza, bimdeki bir şampuandan bu etkiyi hiç beklemezdim çok merak etiim bende kullanıcam :KK52:

Çok şaşırdım ya yazdıklarınıza, bimdeki bir şampuandan bu etkiyi hiç beklemezdim çok merak etiim bende kullanıcam :KK52:

her çeşit ve fiyatta şampuan kullandım ama inan bana bu şampuandan memnun kaldığım kadar memnun kalmadım hiçbirinden..
scarlet pedi de super,bu şampuanı da canan kozmetik üretiyor..ben sıvı el sabunu,deterjan gibi şeyleri de bim den alıyorum..evyap,henkel filan üretiyor bim için..
inşallah sen de denersin ve memnun kalırsın tatlım :))

Son düzenleme:
Dün kullandim bu kremi ve begendim. Yaniklarimi tamir etmedi tabi ki de ama kabarikligini aldi ve yaniklarin yarattigi o kötü görüntüyü baya azaltti. Banyodan sonra saclarimi ördüm ve yattim. Sabah kalktigimda dalgalari cok hostu.

Dün kullandim bu kremi ve begendim. Yaniklarimi tamir etmedi tabi ki de ama kabarikligini aldi ve yaniklarin yarattigi o kötü görüntüyü baya azaltti. Banyodan sonra saclarimi ördüm ve yattim. Sabah kalktigimda dalgalari cok hostu.

hmm bu kremi denemek şart oldu :KK31:

hergün yıkaya yıkaya kafamı bitti a plus şampuanım :KK43:
annemede dushy al bakalım naslmş dedim
yeşil limon-kınalı olanından almış dushy şampuanın. 850 mL :KK37:

hergün yıkaya yıkaya kafamı bitti a plus şampuanım :KK43:
annemede dushy al bakalım naslmş dedim
yeşil limon-kınalı olanından almış dushy şampuanın. 850 mL :KK37:

ay canım ,ben de her gün yıkarım saçımı..geçen gün gördüm kampanyalı A plus vardı,ikisi 6.45 tl.aldım 2 tane ..

sen Dushy yi deneyip yazarsan ,bakalım belki ben de denerim..sanırım kremli o değil mi?

evet canımmm:KK3:
babam ucuz diye dushy sarı kapaklı olanından almış, her çeşidi kremli.halada kullanıyo ben o sırada ne şampuanlar değiştirdimm :KK55:
zaten ben içine sarımsak katacağımm bu kırmızı kapaklı dushy'nindeee..
850 mL koccaman bişiy :KK23: 3 tl falan bide . :KK55:
bikere babamınkinden kullanmıştım iyiydi. bundanda umudum yükseeekk :KK15: hoş kokulu bişey .

Son düzenleme:
evet canımmm:KK3:
babam ucuz diye dushy sarı kapaklı olanından almış, her çeşidi kremli.halada kullanıyo ben o sırada ne şampuanlar değiştirdimm :KK55:
zaten ben içine sarımsak katacağımm bu kırmızı kapaklı dushy'nindeee..
850 mL koccaman bişiy :KK23: 3 tl falan bide . :KK55:
bikere babamınkinden kullanmıştım iyiydi. bundanda umudum yükseeekk :KK15: hoş kokulu bişey .

hadi bakalım..
iyi haberlerini bekliyoruz :))
:KK16::KK16:

canım ben sarımsaklıyı atmaya kıyamadım 4 kullanımlık falan kalmış ama annem bugun o şampuanla yıkayacak sanırım
kınalı saçıma kına özlü sampuan :emir_bebek:
senin nasıl gidiyor a plus ?

X