Şampuan ve Saç Kremleri BIM saç kremi A Plus

Bim'in ürünlerini her zaman beğenmişimdir.Burada A plus 'ı okuduktan sonra hemennn gidip aldım.Annem de bende çok memnunuz yumoşş gibi oldu saçlarım miss kokulu.Saçlarına maşa ya da düzleştirme işlemi yapmadan önce A plus kullanın derim sonuç gayet güzel :KK34:

İçinde amodimethicone vardı sanki yaa ? :KK53:

gs_1905,
nasıl yaniii a plus la yıkayıp kurutunca mı güzel şekil alıyor saç :KK4:

Evet aynen öyle :KK34: Benim saçlarım dalgalıdır,düz fön hiç tutmaz saçımı hemen bozulur.Geçen gün normal şampuanımla yıkadıktan sonra üstüne A plus sürdüm saç kremini ( ben saç diplerime sürmüyorum yalnız belki kepeklenme yapar diye ) sonra kurttum saçımı fön fırçasıyla fırçanın hakimiyetini zor sağladım akıp gidiyor saçımın yumuşaklığından =)) sonra at kuyruğu yaptım saçımı at kuyruğunun da düzleştiriciyle bir kaç kez üzerinden geçtim sonuç gayet güzeldi.Akşam üstüne kadar dışarıdaydım eskiden olduğu gibi bozulma olmadı saçımda.Bu akşam da maşayla deneyeceğim bakalım dalgalıda nasıl olacak bukleler.Fiyatı da gayet uygun bence deneyim derim.Belki yarar sizin saçınıza belki yaramaz orasını bilemem ama denemeden de bilemeyiz değil mi?

ben şampuanını bitrdim,saç kremini denemek istiyorummm ama sarımsaklı şampuan zaten yumuşak yapıyo işte. boşu boşuna saçıma zarar gelmesin diyorumm :26::KK53:

Benim saçlarımda boya olmadığı için sorunum yok.Ben bu ürünü sadece özel bir günde dışarı çıkacaksam saçlarımın kabarmaması,kolay şekil alması için kullanıyorum.Sürekli kullanılmaz zaten saç kremi,dökülme ve kepeklenme yapar.

Evet aynen öyle :KK34: Benim saçlarım dalgalıdır,düz fön hiç tutmaz saçımı hemen bozulur.Geçen gün normal şampuanımla yıkadıktan sonra üstüne A plus sürdüm saç kremini ( ben saç diplerime sürmüyorum yalnız belki kepeklenme yapar diye ) sonra kurttum saçımı fön fırçasıyla fırçanın hakimiyetini zor sağladım akıp gidiyor saçımın yumuşaklığından =)) sonra at kuyruğu yaptım saçımı at kuyruğunun da düzleştiriciyle bir kaç kez üzerinden geçtim sonuç gayet güzeldi.Akşam üstüne kadar dışarıdaydım eskiden olduğu gibi bozulma olmadı saçımda.Bu akşam da maşayla deneyeceğim bakalım dalgalıda nasıl olacak bukleler.Fiyatı da gayet uygun bence deneyim derim.Belki yarar sizin saçınıza belki yaramaz orasını bilemem ama denemeden de bilemeyiz değil mi?

evet canım..gayet başarılı bir ürün..
saçlar yumuşacık ve super şekil alıyor..

kızlar,konumu görünce şaşırdım :44: birkaç gün takip ettip kimseden yorum gelmeyince beğenilmedi sandım...kullanıp memnun kalanlar var,çok sevindim :KK16: ben hala kullanıyorum ve her geçen gün daha da memnun kalıyorum...evet yanıkları yok etmiyor ama kesmek zorunda da kalmadım saçlarımı,yumuşacık oldu ve kötü görüntüsü çok azaldı...soranlar olmuş ağırlık,yağlanma yaptı mı diye? 2 günde bir yıkıyorum saçlarımı kış döneminde hiç öyle bir sorunum olmadı :nazar:

ve genelde akşamdan yıkamaya çalışıyorum sabah kalkınca daha güzel oluyor...:KK16:

çok abartı geldi bana söyledikleriniz ya benimde saçlarım boyalı ve swarkoft kullanmam rağmen bi yıkamada böyle yumuşaklık olmadı yani ki bimin ürününde mi olucak o iipeksi yumuşaklık:KK9:

niye abartayım ki? ne yaşadıysam o...bu kremi merdiven altında imal edip piyasaya ben sürmüyorum herhalde...:KK20:

Bende denedim, hoşuma gitti ya benim saçım düzleştiriciden çok yıpranmıştı o sağlıksız görüntüsünü aldı sanki hayret ettim, boşuna para veriyoruz o şampuanlara kremlere valla :KK37:

Bende denedim, hoşuma gitti ya benim saçım düzleştiriciden çok yıpranmıştı o sağlıksız görüntüsünü aldı sanki hayret ettim, boşuna para veriyoruz o şampuanlara kremlere valla :KK37:

evet canım ya,çok haklısın..

A plus güzel bir şampuan ve saç kremi :))
ben normal saçlar için olan şampuanı ve ipeksi yumuşaklık saç kremini kullanıyorum ..

kızlarr. bu arada ,capitol şampuan deneyen varmı çok merak ediyorum nasıl bişiy?

Kullandığımız üründen memnuniyetimizi yazıyoruz.Neden abartıyor olalım ki?Bim bana buraya yazdıklarımın karşılığında ürünlerininden memnun kaldım diye para vermiyor sonuçta.Kimse de birbirine ısrar etmiyor al kullan diye.Herkes kullanıp kullanmamakla,memnuniyetini ya da memnun kalmadığını yazmakla özgürdür diye düşünüyorum.

tereddüt edenleri anlarım tabikide saç bu şakaya gelmez...ama sonuçta dönüşü imkansız birşey değil,denersin memnun kalırsın ya da kalmazsın bu kadar basit...başta tesadüf mü acaba demiştim ama tamamen kremin marifeti :21: en yakın zamanda şampuanını da alıp denemek istiyorum...yorumlarınıza göre o da çok güzel...

ben de denedim eksik kalır mıyım:KK1:
şu kadarını diyebilirim lorealin profosyonel kuaförde satılan saç kremi ve maskesiyle rahat kapışır
birinin fiyatı 69 lira diğerinin hatılayamayacağım kadar cuzi
ben beğendim kremini özetle

ben de denedim eksik kalır mıyım:KK1:
şu kadarını diyebilirim lorealin profosyonel kuaförde satılan saç kremi ve maskesiyle rahat kapışır
birinin fiyatı 69 lira diğerinin hatılayamayacağım kadar cuzi
ben beğendim kremini özetle

yaşasın Amonra 'cım ::KK54::KK54::KK54:

çok güzel değil mi krem..
ben şampuanını da çok beğenerek kullanıyorum :))

X