Şampuan ve Saç Kremleri BIM saç kremi A Plus

apranxx

Öz hakiki apranxx :)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2010
5.613
5.657
merhaba,

bilenler mutlaka vardır ama ben yeni keşfettim,benim gibi bilmeyenler varsa paylaşmak istedim...
saçlarım hayatımda ilk defa sırtımdan aşağıya dökülüyorlar :21: uzun yıllardır boya,röfle,perma herşeyi yaptırdım saçlarıma malesef...bu yüzden hep kısa tutmak zorunda kalıyordum.2 senedir yarısı röfle+boya yarısı doğal geçinip gidiyoruz...ne zamandır kestireyim diyorum ama kıyamıyordum...yarısı gerçekten tiftik tiftik duruyordu...geçen hafta BIM de saç kremi gördüm aldım A Plus adı...inanamadım saçlarım daha taramadan parmaklarımın arasından kayıp gidiyor...uçlarındaki o çirkin görüntü düzeldi,inanamadım...umarım rastlantı değildir...:KK31:

benim de saçlarım tiftik tiftik canım herşeyi denedim ama çözüm bulamıyorum birde bu kremi deneyeyim...onun çeşitleri var sanırım sen hangisini kullandın :KK34:

evet kızlar şaka gibi ama tamamen gerçek söylediklerim :KK24:

benim kızlar okula gidiyorlar ve saçları bellerinde maşallah :nazar: bu yüzden saç kremi kullanmaları şart yoksa her sabah kavga kıyamet...bir gün marketten saç kremi aldım,aldım sanıyorum ama yanlışlıkla şampuan almışım eve gelince farkettim..hep markalı ve kaliteli kremler kullanmaya özen gösteririm...malum saç konusu nazik bir konu...neyse yanlışlığı farkedince mecburen en yakın markete BIM e gittim akşam vakti...baktım hiç marka krem yok,ama almam lazım kızlar banyo yapacak,rafta gördüm altın rengi gibi A plus+ yazıyor,tüm saçlar için ipeksi yumuşaklık...en kötü ihtimal bugün yıkarım beğenmezsem yarın gider alırım dedim...önce kızım farketti anne inanamazsın muhteşem birşey dedi.daha banyodayken saçlarım parmaklarımın arasında kaydı gitti dedi...sonra kuruttuk yine yumuşacık...hadi onun saçları boya vs hiç işlem görmedi tabi yumuşak olur dedim...sonra ben yıkadım,samimi söylüyorum kızlar yok böyle bir krem...kestirmeye kıyamadığım saçlarım yumuşacık oldu...boyalı kısmıyla boyasız kısmı arasında hiç fark yok.atkuyruğu yaptım saçlarımı,iki gündür deli gibi kuyruğuma dokunuyorum :KK9: daha 2 kere yıkadım ama ilk yıkamada farkediliyor...keşke imkan olsada denemelik gönderebilsem size..işinize yararsa gidip alırsınız :KK34: fiyatı da 4 tl gibi birşeydi..denemeye değer diyorum...saçımı gören herkes kestirme zamanın gelmiş uçları çok kötü diyordu şimdi naptın diyorlar :21:

ben bimin coğu urununu beğenr kullanırım ben normalde orkidden baska ped kullanamam molped kotex falan hak getire zaten scarlet öyle güzel bir ped ki hemde 1.20 kuruş onuda öneriorm bn arkadaslr

evet kızlar şaka gibi ama tamamen gerçek söylediklerim :KK24:

benim kızlar okula gidiyorlar ve saçları bellerinde maşallah :nazar: bu yüzden saç kremi kullanmaları şart yoksa her sabah kavga kıyamet...bir gün marketten saç kremi aldım,aldım sanıyorum ama yanlışlıkla şampuan almışım eve gelince farkettim..hep markalı ve kaliteli kremler kullanmaya özen gösteririm...malum saç konusu nazik bir konu...neyse yanlışlığı farkedince mecburen en yakın markete BIM e gittim akşam vakti...baktım hiç marka krem yok,ama almam lazım kızlar banyo yapacak,rafta gördüm altın rengi gibi A plus+ yazıyor,tüm saçlar için ipeksi yumuşaklık...en kötü ihtimal bugün yıkarım beğenmezsem yarın gider alırım dedim...önce kızım farketti anne inanamazsın muhteşem birşey dedi.daha banyodayken saçlarım parmaklarımın arasında kaydı gitti dedi...sonra kuruttuk yine yumuşacık...hadi onun saçları boya vs hiç işlem görmedi tabi yumuşak olur dedim...sonra ben yıkadım,samimi söylüyorum kızlar yok böyle bir krem...kestirmeye kıyamadığım saçlarım yumuşacık oldu...boyalı kısmıyla boyasız kısmı arasında hiç fark yok.atkuyruğu yaptım saçlarımı,iki gündür deli gibi kuyruğuma dokunuyorum :KK9: daha 2 kere yıkadım ama ilk yıkamada farkediliyor...keşke imkan olsada denemelik gönderebilsem size..işinize yararsa gidip alırsınız :KK34: fiyatı da 4 tl gibi birşeydi..denemeye değer diyorum...saçımı gören herkes kestirme zamanın gelmiş uçları çok kötü diyordu şimdi naptın diyorlar :21:

mutlaka ben de deneyeceğm.acaba şampuanı nasıl yaa.hani şuu dökülmeye karşı etkili olan bitkisel şampuan?kullanan var mı?

ben açıkça bim in ürünlerine pek itibar etmem ama denemeye değer bence bu kadar yaptığı işten sonra:KK9:

bende beğeniyorum bim ürünlerini mr bee var mesela cif çakması çok ii,hatta çamaşır suyu ve evet scarlette iyi.ama kremi denememiştim sağol arkadaşım ya tamda böyle anlattığın gii bişi düşlüyodum hemen ilk fırsatta alıcam

bazı ürünlerde hassas davranırım..özellikle marka ararım..nescafe,cocacola,domestos vb. gibi asla başka kalite almam..tamamen tesadüf ile aldım..başkası deseydi belki yine denemezdim,inanmazdım ama yaşadım...merakla deneyenleri bekliyorum :18: aynı etkiyi siz de görün inşallah...:KK9:

bende dün şampuanını aldım. belki memnun kalmam diye saç kremini almadım. sizce gerçekten saç kremi iyimi? içine silikon doldurmamışlardır umarımm.??
şampuanı kuru , yıpranmış saç için kokusu güzel. kıyamadım içine sarımsak atmaya. başka bir kaba bir miktar koydum,öyle sarımsak ekledim. ayrıca sacımda hiç kepek yapmadı.:KK16: Tavsiye ediyorum.. bende suan duru shea yağı-inci özlü saç kremi var. oda harika yapıyor. o bitsin a plus dan alcam inş :KK51:

Kesinlikle scarlet super orkıd kadar ıyı dıyebılırım,,,ustelık bu kadar ucuz olmasına ragmen ne dagılma ne pamuk çıkması hıcbısı olmuyo ve kullanıldıgında rahatsız edıcı bı hıs fln yok gayet pamuksu bı dokusu var,ben evime daha yakın oldugu için A101 in pedini de denemiştim ama tam bi facia resmen açılıp dagılıyo berbattı,Bim in bu ürününü de mutlaka deneyecegım,aslında bıkac kez gözüme takıldı ama pantene kullanıyorum A plus a cesaret edememıstım,fıyatta çok ıyıymıs denemekte fayda var...

bahsettiğimiz şampuanda çok güzel kokuyor. aklıma geliyor aslında, pantene 'in kokusunu mu çalmışlar diye banyoya girdikçe kokluyorum a plus ı. bide evde dushy şampuan var oda mis gibi kokuyor . önceden şampuanlara servet yatırırdım. ama artık ucuz şampuanlara geçtim :KK37:

evdekileri bitiremediğim için halen alamadım banyoyu tek başıma kullanmama rağmen kozmetik dükkanı gibi bi bitsin hemen alıcam

çok abartı geldi bana söyledikleriniz ya benimde saçlarım boyalı ve swarkoft kullanmam rağmen bi yıkamada böyle yumuşaklık olmadı yani ki bimin ürününde mi olucak o iipeksi yumuşaklık:KK9:

çok abartı geldi bana söyledikleriniz ya benimde saçlarım boyalı ve swarkoft kullanmam rağmen bi yıkamada böyle yumuşaklık olmadı yani ki bimin ürününde mi olucak o iipeksi yumuşaklık:KK9:

neden abartı olsun ki??????
herkes deneyimini yazmış..sende dene sen de yaz ..

bahsettiğimiz şampuanda çok güzel kokuyor. aklıma geliyor aslında, pantene 'in kokusunu mu çalmışlar diye banyoya girdikçe kokluyorum a plus ı. bide evde dushy şampuan var oda mis gibi kokuyor . önceden şampuanlara servet yatırırdım. ama artık ucuz şampuanlara geçtim :KK37:

ben hem a plus ipeksi yumuşaklık şampuanını hem de kremini kullanıyorum..gayet güzel bence..
tavsiye eden arkadaşa çok teşekkür ederim :))

merhaba arkadaşlar belki bilirsiniz avonun -Advance Techniques- durulanmayan saç kremini kullanıyorum gri ve yeşil bir ambalaja sahip, memnunum fakat 250 ml indirimli olarak 4 lira siz kıyaslama yaparsanız hangisi daha iyi?

merhaba arkadaşlar belki bilirsiniz avonun -Advance Techniques- durulanmayan saç kremini kullanıyorum gri ve yeşil bir ambalaja sahip, memnunum fakat 250 ml indirimli olarak 4 lira siz kıyaslama yaparsanız hangisi daha iyi?

tatlım,
ben avon ürünlerini pek sevmem..hiç memnun kalmadım..ama bu krem güzel..tavsiye ederim..ama avon kullanmadığım için kıyaslama yapamayacağım..bu krem 750 ml.

X