Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütücü Bitkisel Karışımlar & Formüller

Küçük göğüsler için kullanımı idealdir. Düzenli kullanıldığı takdirde göğüslerde 2-3 beden büyüme görülür. 1- 1,5 ay gibi bir sürede etkisini gösterir. Göğüs bölgesinde kaşıntı, karıncalanma ve ergenlik dönemindeki göğüs gelişim ağrılarına benzer ağrılar hissedilebilir. Ağrıların devamında göğüste büyüme başlar. Büyümenin başlamasından bir süre sonra duraklama görülür. Ürün düzenli kullanıldığında büyüme devam eder. 4- 5 ayda göğüsler kalıcı forma ulaşır. Ürün vücudun hücre yenileme hızına göre, daha hızlı veya daha yavaş etki gösterebilir. Hücre yenilenmesi yavaş olan kullanıcılarda, düzenli uygulama sonucu hızlandırır.

Kullanımı: 5 gün sabah veya akşam günde bir kez bölgeye uygulanır, daha sonra 2 gün ara verilir. Koltuk altından başlayarak dairesel hareketlerle, 3-4 dakikalık masajla göğüs bölgesine yayılması sağlanır. Ürün kullanıldıktan sonra bölge 8 saat su ile temas ettirilmemelidir. Su ile temas etmesi halinde ürünün etkisi azalır. Göğüs Büyütücü Bitkisel Karışım Yağı, göğüs ideal ölçüsüne ulaşıncaya kadar kullanılabilir.

Ürünün hamilelik sürecinde kullanılması tavsiye edilmez. Adet dönemlerinde etkisinin daha fazla olduğu gözlenmiştir. Kullanımda sol göğsün daha hızlı gelişme gösterdiği izlenmiştir. Bu nedenle sağ göğse daha fazla masaj yapılması tavsiye edilir. Göğüs Büyütücü Bitkisel Karışım Yağı ve Göğüs Küçültücü Bitkisel Karışım Yağı , birbirinin etkilerini azaltmaları nedeniyle beraber kullanılmamalıdır. Yılda 2 kez ürün kullanımı tekrarlanarak zamanla oluşabilecek deformasyon azaltılabilir.

İçerik : içeriginde mevye ve bitki öz yağları bulunmakta bu yağlarda mevcut bulunan a.b.c.d.e.k vitaminler ve mineraller içermektedir.

(alıntıdır)

Kızlar bunu buldum bir sitede. 99 ytl, 50 ml diyor ama bana iyi gibi geldi. ben almayı düşünüyorum. kullanırsam yazarım size. telefon numarası falan da var. telefon numaralarının ve sitelerin yazılıp yazılmadığını bilmediğim için yazmıyorum. actibreas ı deneyeni hiç duymadım. hapları zaten hiç düşünmüyorum. ayrıca 1 yıldır rezene içiyorum,bana faydası yok. bi de şu bursa daki tozu kullananlar fiyatını yazabilirler mi?

Canım bu bahsettiğin şeyin adı ne acaba? Çünkü bende böyle bi karışım aldım, kullanmaya başladıktan bi kaç gün sonra erkek arkadaşım sen ne kokuyosun yaa dedi ve bende bıraktım. Çünkü inanılmaz ağır bi kokusu var. Yağ hala elimde duruyo, atmadım. Ama kullanmıyorum da..

Tamam tşk.bu tavsiyen için.Eğer bunlar da işe yaramiyorsa ozaman son olarak silikon taktırmaya seçicem.Bu şekilde göğüsüz kesinikle artık kalmak istemiyorum.Son çarem bu olur.İyi bir estetik cerahi buldum bile.Ama önce şu haplardan yada şu kremlerden denicem.

Tamam tşk.bu tavsiyen için.Eğer bunlar da işe yaramiyorsa ozaman son olarak silikon taktırmaya seçicem.Bu şekilde göğüsüz kesinikle artık kalmak istemiyorum.Son çarem bu olur.İyi bir estetik cerahi buldum bile.Ama önce şu haplardan yada şu kremlerden denicem.

rica ederim arkadaşım..fakat hap kullanma lütfen..hem parana hemde kendine yazık olur..kullanacaksan krem kullan derim...eğer imkanın olursa tabiki estetik ol fakat hap kullanma..tabiki tercih senin yinede...kremle beraber küç tozu ve adaçayı içersen daha etkili olacaktır..saygılar..a.s.

sanırım bu krem bayaği bi işe yarıo ha kızlarjeyyartabi ben kullanamıorum su an fakirliğin gozu cıksın işte:a015:alamadık ki bi turlu

slm..ben yeniyim konuyla ilgili yazılanların bi kısmını okudumda kesinlikle ama kesinlike hap kullanmayın,benim arkadasım breast gain isimli olanı kullandı göğsünde kist çıktı..hapların ne kadar bitkisel yan etkisiz desede kimyasal barındırıyor içinde bu da bi süre sonra belli oluyo zaten..mümkünse bitkisel karışımlı çayları (mesela başlığın ilk sayfasındaki gibi ws.) falan deneyin ama diğer kapalı olarak satılanların hiç birini denemeyin hepsi bi süre sonra bi şekilde kötü ve istenmeyen sonuçlar doğuruyor:1no2:

Kızlar merhaba uzun zamandır yazı yazamıyordum bu sayfaya yazdıklarınızı okudum malum benimde sorunum aynı.Hatta birçok defada bu konuyla ilgili yazı yazdım hatta çemen unu ilk araştırıp siteye yazanda benim.Şimdi eskiden benim hiç denecek kadar 75 bile küçük göüslerim vardı
ne yaptımda büyümedi herşeyi denedim yanlız bir dönem k.ü.ç ve çemen ununu aynı anda denemiştim bir kaç ay ardındanda saw palmetto diye bir ilaç yan etkisi kadınlarda göğüs büyütüyor hiç bir zararı yok sonra bıraktım.Sonra farketimki göüs çevresi belirgin şekilde büyümüş ve toparlandı dümdüzdü önceden çünkü şimdi yine bu üçlüye yeniden başkadım.K.Ü.Ç+ÇEMEN TOHUMU+ISIRGAN TOHUMU+SAW PALMETTO hepsini bir kase yoğurda karıştırıp içinede bir kaşık pekmez karıştırıp yiyebilisiniz hemde tadı hiç acı omuyor aynı zamadada kan yapıcı özeliğini kazanmış oluyor.
inanın şu an bayağ iyi irileşti nazar değer diye korkumdan ölçüsünü söylemiyorum ama ben daha uzun zaman buna devam etmeyi düşünüyorum üstelik dogal ostrojen içeriyor bir çok faydasıda var.
Ha bunun yanında kimyon ve anasonda gögüs gelişminde etkiliymiş süt bezlerini çalıştırıyormuş. bunuda eklemek istedim.umarım sizdede iyi sonuç öpüyorum hepinizi.....

ben takmazdım ama bu aralar o akdar rahatsız oluyorum ki küç-çemen tohumu-ısırn... olanı hemen deniycem ayrıca burdan durdum bi kaç bitkiyide kullanıyorum.inş. bu dediğin etkili olur.keten tohumu+adaçayı+ısırgan+küç+hurma tüketiyorum yan etkisi olmaz umarım şimdi bu dediğinide uygularım tek istediğim bikini giyince normal gözükmesi:KK43: ben geçen yaz ısırgan içip masajla suyu sürerdim o zamanlar ağrıma olmuştu ama çok az büyüdü 2 ay düzenli sürüyodum çünkü yazlıkta yapıcak işim yoktu ama şimdi vaktim olmuyo pek inat ettim büyütücem...

Arkadaşlar ben geçende kadın doktoruma gitdim.Şu göğüs büyütücü haplar ve kremler için sordum.Kesinikle işe yaramiyor onlar diyor.Sadece tek yaptığı etki regle olmadan önce göğüsleriniz biraz gerginleşir ve sızlar ya,aynı o şekilde oluyormuş sadece.Büyüme falan yok.Göğüsleri tek gerçekten büyüten hormonlardır.OSTROJEN İLE PROGESTRON.Bunlar da doğumkontroll haplarında bulunuyormuş.Ve her doğumkontroll hapında OSTROJEN İLE PROGESTRON miktarı değişiyormuş.Muayne olup bünyene göre karar verıliyormuş hangi miktarda OSTROLOJEN İLE PROGESTRON içeren hap verilicek diye.Fakat göğüslerin büyük kalması için,yani eski hale dönmemesi için sürekli bu haplardan içmeli dedi doktorum.

URANUSsss nerelerdesin? çay içmeye devam ediyor musun? ben içiyorum hala ama çok da büyük bi değişiklik olmadı...

Arkadaşlar kremler, haplar vs ile ilgili mesajlarınızı ilgili başlık altında paylaşınız.Burada göğüs büyüten bitkisel karışımlar ile ilgili bilgiler paylaşılıyor. a.s.

URANUSsss nerelerdesin? çay içmeye devam ediyor musun? ben içiyorum hala ama çok da büyük bi değişiklik olmadı...

Canım, buralardayım, bende de en son anlattığımdan sonra bişiy yok::1no2::. İnatla içmeye devam edicem, 75b yi dolduruyor olmakla avutuyorum kendimi. Devam, devam diyorum kendime...

kızlr meraba.adaçayı,soya fasulyesi,maydonoz,anason içinde ostrojen varmış.küç ün yanında bunlardan brini denersek belki emellerimizi ulaşabiliriz ne dersiniz.

Ben çayı 1 ay için bıraktım. Geçenlerde doktor istediği için tahlil yaptırmıştım, prolaktin seviyem baya yüksek çıktı. Bundan bikaç ay önce yaptırdığımda böyle yüksek değildi, o sıralar çayı içmiyordum. Şimdi çayı bıraktım. 1 ay sonra tekrar tahlil yaptıracağım, bakalım inşallah bu sırada düşer. Çünkü bitkilerin çoğunun anne sütünü arttırıcı etkisi var. Fazla prolaktinden zarar gelir diye korktum ben de. Zaten büyümedi de son zamanlarda hiç. 75b olabilmen ne güzel. ben 75a'da takılı kaldım valla. Tekrar yasmin kullanmam gerekiyomuş üstelik. Artık yasmin'den medet umuyorum ben de. bi de dayanamadım actibreast'ten aldım. 1 kutu deneyeceğim. Belki o da işe yarar...

Ben çayı 1 ay için bıraktım. Geçenlerde doktor istediği için tahlil yaptırmıştım, prolaktin seviyem baya yüksek çıktı. Bundan bikaç ay önce yaptırdığımda böyle yüksek değildi, o sıralar çayı içmiyordum. Şimdi çayı bıraktım. 1 ay sonra tekrar tahlil yaptıracağım, bakalım inşallah bu sırada düşer. Çünkü bitkilerin çoğunun anne sütünü arttırıcı etkisi var. Fazla prolaktinden zarar gelir diye korktum ben de. Zaten büyümedi de son zamanlarda hiç. 75b olabilmen ne güzel. ben 75a'da takılı kaldım valla. Tekrar yasmin kullanmam gerekiyomuş üstelik. Artık yasmin'den medet umuyorum ben de. bi de dayanamadım actibreast'ten aldım. 1 kutu deneyeceğim. Belki o da işe yarar...

Canım, çok üzüldüm... Evet prolaktinin fazlası zarar, çok aşırısı beyin kanaması bile yapabiliyormuş... Bende zaten hiperprolaktinemi( adının bu olduğundan emin değilim) var, düzenlemek için dostinex veriyor doktor, belki ondan beni o anlamda etkilemedi. Canım, actibreast daha feci bi hale getirmesin, keşke doktora bi sorsaydın, o ilaçlarda mutlaka hormon oluyormuş. Umarım bir an önce düzelir... Canım, eskiden böyle bir problemin olup, kontrol altında mıydın, yoksa tamamen çayla mı başladı? Geçmiş olsun bi tanema.s.

Sağol canımm:) bana da dostinex verdi. benim esas LH ve FSHlarımda problem var. uzun zamandır düzenlemek için yasmin kullanıyodum. Şimdi de prolaktin yüksek çıktı. Daha önceki tahlili yazın yaptırmıştım, o sıralar ne ilaç alıyordum ne de çayı içiyodum. İlacı 1 ay kullanıcam, o sürede de çay içmeyeceğim. Bakalım sonuç ne olacak. Actibreastte hormon yokmuş, bi de krem ya dışardan bi zararı olmaz diye düşündüm. sağlık bakanlığından onaylı ayrıca... allah korusn diyeyim:)

Kızlar merhaba uzun zamandır yazı yazamıyordum bu sayfaya yazdıklarınızı okudum malum benimde sorunum aynı.Hatta birçok defada bu konuyla ilgili yazı yazdım hatta çemen unu ilk araştırıp siteye yazanda benim.Şimdi eskiden benim hiç denecek kadar 75 bile küçük göüslerim vardı
ne yaptımda büyümedi herşeyi denedim yanlız bir dönem k.ü.ç ve çemen ununu aynı anda denemiştim bir kaç ay ardındanda saw palmetto diye bir ilaç yan etkisi kadınlarda göğüs büyütüyor hiç bir zararı yok sonra bıraktım.Sonra farketimki göüs çevresi belirgin şekilde büyümüş ve toparlandı dümdüzdü önceden çünkü şimdi yine bu üçlüye yeniden başkadım.K.Ü.Ç+ÇEMEN TOHUMU+ISIRGAN TOHUMU+SAW PALMETTO hepsini bir kase yoğurda karıştırıp içinede bir kaşık pekmez karıştırıp yiyebilisiniz hemde tadı hiç acı omuyor aynı zamadada kan yapıcı özeliğini kazanmış oluyor.
inanın şu an bayağ iyi irileşti nazar değer diye korkumdan ölçüsünü söylemiyorum ama ben daha uzun zaman buna devam etmeyi düşünüyorum üstelik dogal ostrojen içeriyor bir çok faydasıda var.
Ha bunun yanında kimyon ve anasonda gögüs gelişminde etkiliymiş süt bezlerini çalıştırıyormuş. bunuda eklemek istedim.umarım sizdede iyi sonuç öpüyorum hepinizi.....
pardon ama bu saw palmetto denen şey araştırdığım kadarıyla ilaç bunu yoğurdum içine katmam mümkün olmaz ki ya da bunun bitkisi var da ben mi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. bi de çemen tohumu çok kokuyormu iş yerinde rezil olmayalım di mi :tomato:

benim de bir ara bu göğüs mevzusuna kullandıklarımdan dolayı mı bilmiyorum prolaktinim yüksek çıkmıştı, daha sonra da hiç ölçtürmedim. doktora gidecek vakit bulamıyorum. canım senden ricam, eğer gidersen doktora bu kremi danışır mısın? ben de kullanıyorum actibreasti, sağlık bakanlığndan onaylı olması ve hormon içermemesi içimi rahatlatıyo ama yine de korkmuyo değilim...

zırrrrrrcım malesef krem mevzuunu doktorla konuşamam, o hemen karşı çıkar, her ne olursa olsun. ama sen de boş bi gününde ihmal etme sadece prolaktin hormonunu kontrol et. prl idi sanırım kısaltması. 12 saat aç olman gerekiyor, ayrıca tahlile gitmeden en az 3 saat önce uyanmış olman gerek. tabii ki aç karnına gideceksin.

merhaba kızlar özellikle belirtmek istedim zamanında 3 kutu allbress kullandım ve netice sıfır sonra doktora gittim sormak için eğer bu haplar fayda etsse korkman gerekirdi çünkü içindekiler her ne kadar bitkisel olsa bile pekte faydalı değil eğer göğüslerin büyüseydi kanser riskine yakalanma şansının yüksek olduğunu düşünebilirdim dedi..
aman haa siz siz olun hapmış kremmiş kullanmayın

X