Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütücü Bitkisel Karışımlar & Formüller

Canım 2 ay kadar önce bu mesajını görüp uygulamaya karar verdim.Bitkileri bir kağıda yazıp samimi olduğum bi eczacıya götürdüm. Listedeki bitkiler o kadar faydalı ki büyütmese bile kullan bi zararı olmaz dedi.(Bu arada bana göğüs büyütücü hap satmamıştı, bi müşterisi 2 yıl önce kullanmış,yakın zamanda göğüs kanserine yakalanmış.)Bu listeye kiraz sapı eklememi söyledi.Bir de ısırgan ve adaçayı ekledim (ne çok bitki oldu!). Göğüslerim bir aydır sürekli sızlıyor. Bu ay hastalığım esnasında biraz dolgunluk oldu( her ay olduğundan fazla). Hastalığım biteli 1 hafta oldu ama dolgunluk hala geçmedi.Paylaşımın için teşekkürler. Daha uzun süre kullanıp bu dolgunluğun büyümeye dönüşmesini umuyorum. Artık en azından 75 i dolduruyor ve hala sızlıyor, bunu bir umut olarak kabul ediyorum. Bi gelişme olursa mutlaka yazıcam.

senin adına çok sevindim..Darısı başımıza güzel haberlerii bekliyoruzyerimseniben

inanmıyorum URANUS,senin adına çok sevindim.en kısa zamanda alıp denemeliyim

evet kızlar bnde yasmın kullanıorum silikonlu sutyen kullanıodum öncedenn artıkk normall sutyen takıorumm çok mutluymm:KK66:))

inanmıyorum URANUS,senin adına çok sevindim.en kısa zamanda alıp denemeliyim

Canım yalnız ben tarifteki gibi bitkileri kaynatmıyorum, suyu kaynatıp üzerine döküyorum, 10 dk kadar bekletiyorum. Her gün kocaman bir bardak içiyorum. Reglimde de rahatlama başladı. Bir de çok düzenli içtim, hiç aksatmadım, çok fazla bir büyüme yok ama; dolgulu sütyen göğüslerimi sıkıştırmaya başladı, artık normal sütyene geçtim.

sea meraba yasmin kullandığını yazmışsın bir rahatsızlıktan dolayımı yoksa büyütmek için mi kullandın yani kafamıza göre kullanabilirmiyiz?

sea meraba yasmin kullandığını yazmışsın bir rahatsızlıktan dolayımı yoksa büyütmek için mi kullandın yani kafamıza göre kullanabilirmiyiz?

Canım bana jinekolog adet problemimle ilgili yasmin vermişti,tiroid hastasıyım kendi doktorum kullanma dedi. Bi doktora danış istersen.

1 talı kaşıgı kantron yagı

1 tatlı kaşıgı keten tohumu yagı

1 tatlı kaşıgı çikolata yagı

1 tatlı kaşıgı susam yagı

hepsi aynı ölçüde yapılacak günde 2 defa masaj yapılarak uygulanacakmış denemekten zarar gelmez arkadaşlar

CADIARZUCADIARZU

Canım 2 ay kadar önce bu mesajını görüp uygulamaya karar verdim.Bitkileri bir kağıda yazıp samimi olduğum bi eczacıya götürdüm. Listedeki bitkiler o kadar faydalı ki büyütmese bile kullan bi zararı olmaz dedi.(Bu arada bana göğüs büyütücü hap satmamıştı, bi müşterisi 2 yıl önce kullanmış,yakın zamanda göğüs kanserine yakalanmış.)Bu listeye kiraz sapı eklememi söyledi.Bir de ısırgan ve adaçayı ekledim (ne çok bitki oldu!). Göğüslerim bir aydır sürekli sızlıyor. Bu ay hastalığım esnasında biraz dolgunluk oldu( her ay olduğundan fazla). Hastalığım biteli 1 hafta oldu ama dolgunluk hala geçmedi.Paylaşımın için teşekkürler. Daha uzun süre kullanıp bu dolgunluğun büyümeye dönüşmesini umuyorum. Artık en azından 75 i dolduruyor ve hala sızlıyor, bunu bir umut olarak kabul ediyorum. Bi gelişme olursa mutlaka yazıcam.

uranus adına çok sevindim... bi ümit kapısı daha doğdu :1hug:yaşasınnnn
peki halen büyük mü ?
kalıcı oldu mu?
geçici ise denemeyeyim sonra üzülmek istemiyorum:1no2:

lütfen gözlemlerini paylaş...

tekrar teşekkürler..

sevgiyle kala.s

uranus adına çok sevindim... bi ümit kapısı daha doğdu :1hug:yaşasınnnn
peki halen büyük mü ?
kalıcı oldu mu?
geçici ise denemeyeyim sonra üzülmek istemiyorum:1no2:

lütfen gözlemlerini paylaş...

tekrar teşekkürler..

sevgiyle kala.s

Canım çok fazla bi büyüme yok ama; hani adet döneminde bi dolgunluk olur ya ondan biraz daha fazla dolgunluk var. Halen küçük göğüslü bi bayanım ama; dolgusuz sütyen giyerken kendimi eskisine göre daha rahat hissediyorum. :emir_bebek:Çayı bırakırsam ne olur ya da devam edersem büyür mü bilemiyorum. Çok faydalı bitkiler olduğu için ve adet dönemime yardımcı olduğu için bırakmaya niyetim yok. Evdeyken bile hani çok soğuk havada tuhaf bi sızı olur ya , o şekilde hafif sızı oluyor. Bi gelişme olursa mutlaka paylaşıcam.

başlıga çatlak önleyici demişim pardon ya çatlaklar için bi krem yapıyolu bu yaglarla çatlak olan bölgeye masaj yapılarak sürülüyo faydası oldugun u söyledi suna dumankaya dün esra ceyhanın programında

slm arkadaslar, ben almanyada yasadigim icin bahsi gecen --yasmin-- nin ne oldugunu tam anlamadim ,ne oldugunu aciklarsaniz tr yeye geldigimde bende alip kullanirim,simdiden tskler

canım yasmin doğum kontrol hapıdır.. doktora sormadan kullanma ama...

sevgiler..

uranüs 4 gözle bekliyorm canım hayırlı haberlerini..

hepiniz svgiyle kalın :1hug:

evet kremide kantron yagını ve bide acı badem yagının içine limon karıştırıyom (bunuda suna dumankayadan duymuştum) bunalrıda gün içerisinde belirli aralıklarla sürüroyum..ama kantron aygını evde eski bişe giy sür çatlaklı bölgeye canım yoksa lekesi çıkmıyo kolay kolay....ya bayagı bi faydası var
sanki geçiyo gibi yada ben öle görmek sitiyorum ama benim ki çok ya bacak arkamda kalçamda ve üst bacak içlerinde aşırı ne zaman nasıl olmuş anlamadım..
bu tarifide ayrıca bunlara ek olarak kulancam onlarıda bırakmıcam inşlh kaş yapalım derken göz çıkarmayız:uhm::uhm::uhm:

Paylaşimin Için çok Saol Tilsim Içinde Kantaron Yaği Da Varmiş. Kantaron Yağinin özellikle Yara Izlerini Geçirdiğini Biliyodum Mutlaka çatlaklara Da Iyi Gelir Bu Aklima Gelmemişti Mutlaka Denicem Saolasin :)

Selam canlarım, yanılmıyorsam son mesajımın üzerinden yaklaşık bir hafta geçti. Bende henüz bi gelişme yok. Halen başlıktaki çayı kullanıyorum(Yaren 76 arkadaşımızın çayını) Amaaaaa en önemlisi bi gerileme de yok. Yine o hafif dolgunluk devam ediyor. Annem geçenlerde 'göğüslerin bayağı güzelleşti' dedi.(bi şeyler karıştırdığımı bilmiyor) Gelişme olursa mutlaka yazıcam. Umarım ilerleme yönünde olur...İyi haberlerde buluşmak umuduyla

Cerrahi uygulamadan çekinenler doğal ürünlerle hazırlanan kremlerle iri göğüslere kavuşuyor

Tıptaki gelişmeler doğal maddelerle göğüs büyüten, hiçbir riski olmayan, ameliyatsız tedavi alternatiflerini de ortaya çıkardı. Kadında hormonları dengeleyici etkisi nedeniyle uzun yıllardır kullanılan, yan etkisiz 8 bitkinin uyumlu kompozisyonu ile elde edilen kremin sonuçları gerçekten de başarılı. Kaliforniya Bradford Araştırma Enstitüsü'nden Prof. Dr. Robert Bradford'un araştırmasına göre bu bitkisel karışımı deneyenlerin yüzde 82'sinin göğüslerinde 9 ay içinde 7 buçuk santimetre büyüme gözlenmiş. SAYFA 12

Küçük göğüslü kadınlar için bitkisel çözümler

Cerrahi uygulamalar göğüslerini büyütmek isteyen kadınların hizmetinde. Operasyonu tercih etmeyenler ise çeşitli bitkilerden hazırlanmış kapsül ve kremlere başvurabilir
Genetik yatkınlık, yumuşak cilt, bağ dokusu zayıflığının artması, gebelikler, yaş dönümü, kilo kaybetme, normal biyolojik yaşlanma ve başka çeşitli faktörler ya başlangıçta küçük olan göğüslerin nedenidir ya da yaşın ilerlemesiyle birlikte göğüslerin şekil ve güzelliğinin bozulmasına neden olurlar. Bu değişiklikler az ise çoğu kadın ve eşi için problem olmaz. Ancak birçok kadın kişiliğinde eksiklik duygusu yaşar ve göğüslerinin iyi formda olmasını şiddetle arzular. Göğüslerin küçük olması gibi, büyük olması da kadınların gardıroblarıyla sorunlarını artırır ve yaşam kalitelerini ileri derecede kısıtlar. Göğüslerin büyümesi özellikle gebelikten sonra, ya da yaş dönümünde hormonal değişikliğin belirgin olduğu dönemlerde artar.

İSTER AMELİYAT İSTER BİTKİ
Göğüs büyütme için implantlar (İçi silikon jeli ya da serum fizyolojik dolu pedler) göğüs dokusunun içine yerleştirilmektedir. Yerleştirme göğüs kasının altında ya da üstünde olabilir. (şekil 1) Bireysel faktörler (Göğüslerde ya da göğüs kafesindeki asimetri) incelenerek ve kişinin isteği göz önüne alınarak; operatör, operasyon uygulanacak kişi ile birlikte implantın büyüklüğü, çeşidi ve konacağı yer hakkında karar verir. Kuşkusuz her cerrahi girişimde olduğu gibi, göğüs büyütme ameliyatının da komplikasyonları ve riskleri vardır. Tromboz (Pıhtı ile damar tıkanması) riski ve iltihaplanma tıptaki gelişmelerle çok aza inmiştir. Bazı vakalarda implant çevresindeki bağ dokusunda artış ve sertleşme olmakta, bu oluşum implantı sıkmaya başlamakta, göğüs dokusunu sertleştirebilmekte ve göğsün şeklini değiştirebilmektedir. Böyle bir durumda implantın alınması gerekebilir. Seyrek olarak da özellikle trafik kazaları ya da göğüslere olan darbeler sonucunda implantın kapsülü yırtılabilir. Bu durumda implantın jelatin kıvamındaki silikon içeriğinin ameliyatla alınması ve yeni bir implant konması gerekmektedir. Implantın en önemli riski mamografi bulgularının değerlendirilmesini zorlaştırmasıdır. İmplant, göğüs dokusunun net görülmesine engel olmakta ve kanser oluşumu gözden kaçabilmektedir. Tıptaki gelişmeler doğal maddelerle göğüs büyüten, hiçbir riski olmayan, ameliyatsız bir tedavi alternatifi ortaya çıkarmıştır. Kadında hormon metabolizmasında dengeleyici etkisinden dolayı uzun yıllardır kullanılan yan etkisiz 8 bitkinin uyumlu kompozisyonu ile elde edilen preparat (Probust) bugün göğüs büyütmek için başarıyla kullanılmaktadır. California Bradford Research Institute'den Prof. Dr. Robert Bradford'un araştırmasına göre bu bitkisel karışımla yüzde 82 olguda 9 ay içinde göğüslerde 7,5 santimetre büyüme olmuştur. Aynı preparat regl dönemi gerginliğini de vakaların yüzde 95'inde çok aza indirmiştir. Bitkisel kompozisyon damiana, melek otu (Dişi Ginseng), oğul otu, aslan kuyruğu, bostan otu, testere palmiyesi, yams kökü, kara hindiba bitkileri karışımını içermektedir. Bu bitkileri tek tek incelediğimizde ise ne işe yaradıklarını şöyle açıklayabiliriz:

Damiana: Özellikle afrodizyak olarak tanınır. Günümüzde birinci sırada kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Melek otu: Kadın rahatsızlıkları en önemli kullanım alanıdır. Dolaşım bozukluğu, kabızlık, diyabet, kanser de kullanılmaktadır. Kadında hormon metabolizmasına etki gösterir.

Oğul otu: Anti mikrobik özelliği vardır. Huzursuzluk, korku ve yara iyileşmesinde kullanılır. Kas kramplarını çözer.

Aslan kuyruğu: Çayı yıllardır kalp problemleri ve kadın rahatsızlıklarında etkin bir tedavi olarak kullanılmaktadır.

Bostan otu: Çok eski yıllarda sarılık, böbrek/ mide rahatsızlıkları, migren problemlerinde kullanılıyordu. Uzun yıllardır kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Testere palmiyesi: Çok sayıda sağlık problemlerinde kullanılmaktadır. Erkeklerde prostat sorunlarında, kısırlık ve iktidarsızlık için kullanılıyor. Bu etkin bitki kadında da bir dizi tedavi olanakları sağlamaktadır. Meme bezlerinin gelişmesine neden olur.

Yam kökü: Meksika'da eski yıllarda Chiapas kabilesi kadınların doğum yapması sırasında bu bitkiyi kullanıyordu. Kadınlarda hormon yapımını uyarıcı etkisi vardır ve memeleri büyütür.

Kara hindiba: En önemli etkisi karaciğer üzerinedir. Safra akışını düzenler. Hindistan'da karaciğer hastalıklarında sıklıkla kullanılır. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır. Avrupa'da salata şeklinde tüketilmektedir. Zararlı kimyasal ilaçlara, operatif müdahalelere ve implantlara karşı doğal bir alternatif olup, güzel göğüslere sahip olmak için ideal bir yöntemdir. Kapsüllerinden 6 ay süresince günde 2 kez 3'er kapsül alınır. Etkiyi artırmak için kremleriyle birlikte kullanılabilir. Daha sonra 3 ila 4 ayda bir 2-3 hafta süreyle alınmalıdır.
:kahve::1hug:

Arkadaşlar
Uranus'ün bir çay tarifi vardı (anason, fesleğen, frenk kimyonu, dereotu, rezene, meyan kökü, mercanköşk ve limonotunu 50-80 gr arası (herbirinden) alıp bi poşette karıştırıyorum. Bu karışımdan 2 yemek kaşığı kadar koyuyorum, üzerine asıl bitkilerden çemenotu tohumu, ısırgan yaprağı, ısırgan tohumu, kiraz sapı ve adaçayından ikişer tutam koyuyorum. Üzerine kaynamış su döküyorum)
Bu tarifteki otları acaba demleyip çay olarak içmek yerine toz haline getirtip yemek de yararlı olabilir mi????

URANUS bende şimdi okudum tüm yazılanları, gelişmelerini bekliyorum

Canım selam, bu başlığa en son yazdığımdan beri bayağı zaman geçti sanıyorum. Dolgunlaşma devam etti, artık 75 bedeni dolduruyorum, yarısı dolgu olan sütyenimi kaldırdım, kullanmıyorum. Halen beden atlayamadım ama en azından içim rahat sağlıklı bi şekilde devam ediyor, sağlıklı bitkiler kullanıyorum. Zaten kullanmaya başlamadan önce bitkileri araştırdım, ne kullandığımı biliyorum. Canım bu arada daha ziyade vücut bakımı sayfasındaki göğüs büyütmeye yazıyorum genellikle, sen burdan bişeyler yazarsan tabi ki karşılık veririm. Sevgiler

bende kilo verince göğüslerim iyice küçüldü:çok üzgünüm: yasmin doğum kontrol hapının gerçekten yararı varmı acaba:uhm:

X