Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütücü Bitkisel Karışımlar & Formüller

Gerçekten fayda gördünmü harika... Ağrı, sızı olmadanmı... Paylaşırmısın etkilerini..

Ben rezene yağı çörekotu yağı melissa yağı ve çilek yağını karıştırıp sürdüm. Bir hafta bile olmadan büyümeyi ve sertleşmeyi hissetmeye başladım . Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
kizlar selam
konu cok uzundu okuyamadim kusura bakmayin
ben tek birsey soracagim
testere palmiyesi (yani saw palmetto) nerden bulabiliriz? turkiyede varmi? bulan varmi?
sordugum aktarlar ne oldugunu bilmiyor bile bunun. ilk sayfada bulan birileri birseyler yazmis ama nerden buldugunu soylememis
nerden bulabiliriz bilen var mi???

kızlar ben de dün amerikalı dr.james duke un çemenoyu tohumu masajını duydum.az önce alıp zeytinyağ ile macun haline getirip başladım.işe yararsa yazarım tekrar.

kızlar ben de dün amerikalı dr.james duke un çemenoyu tohumu masajını duydum.az önce alıp zeytinyağ ile macun haline getirip başladım.işe yararsa yazarım tekrar.

kızlar ya. kalıcı ve kesin sonuç istiyorum. mersin yağı falan kullanılmayınca eski haline dönüyorlarmış. ben bi büyüdü mü tekrar küçülmesini istemiyorum. çatlaklar olur yoksa :KK43: ve doğruyu söylemek gerekirse hap falan kullanmak istemiyorum ya etkilerinden korkuyorum. lütfen cevap verin :KK43:

merhaba kızlar bende bir tecrübemi paylaşmak istedim normalde pek siyah çay içmem onun yerine 3 aydır günde 2 şer defa rezene ve ada çayi içiyorum ve göğüslerimde inanılmaz derecede toparlama ve büyüme oldu 2 cocuk annesiyim ve şu görünüşüm hiç te emziren bir anneye benzemiyor ilgilenenler denesin alışkanlık haline getirirseniz faydasını oldukça görürsünüz

X