Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütücü Bitkisel Karışımlar & Formüller

yaren_76

mareşal
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
2.066
65
İşte size göğüs büyütücü bitkilerden hazırlanmış bir doz:

Bir tencereye yarım litre su koyup içine
250 gr. kadar çemen otu filizi atın.
Üzerine birer ya da ikişer çimdik anason, fesleğen, frenk kimyonu, dereotu, rezene, meyan kökü tozu, mercanköşk ve limon otu ekleyin.
Hepsini karıştırıp kaynatın ve altını kapattıktan sonra soğumaya bırakın. Karışımın suyundan her gün 1-2 bardak için. Lezzet vermesi için limon suyu ve bal da ilave edebilirsiniz.

alıntı: Bustea, Güzellik Reçeteleri, güzellik sırları

PORTAKAL YAĞI,Cildi sıkılaştırma özelliği vardır,ayrıca göğüslerinize masajla uygulayın

MERSİN YAĞI,adele kuvvetlendiricidir,masajla uygulanabilir

ÇÖREK OTU YAĞI ve
REZENE YAĞI,anne sütünü arttırıcı özellik taşır,göğüsteki hormon gelişimi için,

1 fincana 5 damla dökerek için

diyer bitkisel formüller için

Link Silinmiştir.

göz atabilirsiniz

Kızlar,yeni bir formül buldum,göğüs büyütmek için,Suna Dumankaya ,''1 tutam şerbetçi otu, 1 tutam melek otu, 1 tatlı kaşığı çemen tohumunu çay gibi demleyip yemeklerden sonra 1 bardak için. Ayrıca her gün 2 adet hurma yiyin. Ayrıca göğüslerinize elma suyu ile masaj yapın'' şeklinde öneride bulunmuş bir gazete de.Bugün alıcam,inşallah faydasını görürüz.:dance:

kızlar bende gazetede bu formülü okudum ve hemen aktara gidip bu otları aldım ama aktar bana melek otuyla ogul otu aynı şey deyip bana ogul otu verdi eve geldim çayı yaptım içtim tadıda o kadar kötü degil ama daha sonra internetten baktım ogul otu ve melek otu farklı şeyler daha sonra başka aktarlarada gittim ama malesef melek otunu bulamadım içinizda başlayan varmı.

kızlar bende gazetede bu formülü okudum ve hemen aktara gidip bu otları aldım ama aktar bana melek otuyla ogul otu aynı şey deyip bana ogul otu verdi eve geldim çayı yaptım içtim tadıda o kadar kötü degil ama daha sonra internetten baktım ogul otu ve melek otu farklı şeyler daha sonra başka aktarlarada gittim ama malesef melek otunu bulamadım içinizda başlayan varmı.

melek otu melisa otu demekmiş sanırım fisfisfis

ben kara üzüm çekirdeğiyle çemen tohumunu denedim bir süre sadece hafif bi ağrı yapıyo.ama büyüme sıfır...şimdi breas gain şiparişi verdim ne dersiniz kızlar iyi mi yapmışım kötü müüüüüü? inşallah fayda eder yaaaa :KK43:((( çok canımı sıkıyo bunlar.yolda yürürken bile insanların göğüslerine bakar oldum walla...psikopatlaştım anlıycağınız...

bioderin sitesinde küçük gögüsleri biraz büyütmek için sedefotu, devetabanı veya ısırgan otu öneriyo.sularını kaynatıp içmek aynı zamanda da gögüse tonik gibi uygulamak gerekiyomuş.şimdi eğer bunların hepsi tek başına biraz büyütüyosa hepsini bi arada kullanırsak daha etkili olur mu yahut kendimi mi zehirlerim uyanıklık yapim derken:Roflol:

bu karışımdaki otları baharatları hepsini bi arada bulabilecekmiyiz aceba deneyen varmı .bide ben bi öneride bulunmak istiyorum çok güçlü bi formül ama birçok yabancı otlar var içinde meksika kökenli bi ot bu YAM KÖKÜ:TESTERE PALMİYESİ:BOSTAN OTU:ASLAN KUYRUĞU:KARAHİNDİBA:OĞUL OTU VE MELEK OTU bunları bulsak bile gerçek olup olmadıklarını nasıl anlıyacağız ki bilen varmı

testere palmiyesi ile yam kökü dışındakiler rahatlıkla bulunabilir, bizim burdaki aktarda gördüm en azından...
yalnız nasıl bi ölçek kullanıcaz... zor iş. zaten bunların hepsi de bilinen hapların içinde olan bitkiler. ama kimse alıp da denemiyo o ayrı.

canım testere palimiyesi bizim bildigimiz saw palmetto... yani hali hazirda kullandigimiz canimcim... :1hug:

bi keresinde suna dumankaya çilek yağı tavsiye etmişti ama aynı zamanda çatlakları olanlara da çilek yağı tavsiye ediyor ne işse...
bu secret garden'ın göğüs büyütücü yağında neler var acaba, hiç kullanan oldu mu?
işimiz çok zor yaaa, onu dene bunu dene. İğrenç şeyler iç. Ameliyat desen riskli acılı.
keşke her kadında aynı büyüklükte göğüs olsaymış da problem etmeseymişiz o kadar :p.

yaa kızlar bende rezene yağıyla masaj yapıyorum..ama şu masajı nasıl yaptığınızı bana bi anlatabilir misiniz?ben çevirip duruyorum avuç içlerimle,acaba özel bi tekniği varmıdır ki???????

canım hergün sabah kahvaltıda içiyorum, hazır çayın poşetini de saklayıp sürüyorum, kompresten kastı nedir bilmiyom ama:eek:
1 ay oldu, şimdilik bir gelişme yok ama kullanan arkadaş 2,5 ay sonra etki etti dedi, henüz ümit varyerimseniben

bi de akşamları da içicem artık. k.ü.ç'e de yeniden başladım. şişmanlama umuduyla. göğüs için ondan medet ummuyorum:1no2:

he bi de malum günüm yaklaşsın yasmin'e başlıycam, gelişmeleri an be an aktarırım:)))

zırrcım yaa bu ısırgan otu çayı işe yara mı ki,sen bilirsin kullnadığına göre...ne işe yarıyomuş tam olarak?bende rezene içiyorum hergün.rezene yağığlada masaj yapıyorum.başka birinde de adaçayının çok büyüttüğünü okudum.sen neden ısırganı seçtin?:uhm:

cnm bu saw ı nerden ne kadara aldınız bi de yan etki dediğin ne bi de etki yaptıysan neden bıraktın?

kızlar bakın ne buldum şimdi de azcık moralim düzeldi gibi......

GOGUS MASAJI NASIL YAPILMALI

Göğüsleri geliştiren ve güzelleştiren birkaç masaj yeri vardır. Bunlar; göğüs, boyun ve omuzlardır. Boynunuza yani nefes borusunun olduğu yere yapacağınız masaj tiroid bezlerinin çalışmasını ve tiroid salgısını etkileyerek göğüsleri geliştirir. Göğsünüze masaj yapmak için avuç içlerinizi göğsünüzün üstüne koyup sağ elinizi saat yönünde, sol elinizi de tam ters yönde çevirerek göğüslerinizi ovun. Göğüslerinizi güçlendirecek bir başka hareket elinize bir havlu alıp çamaşır sıkar gibi bükmenizdir. Bu hareketi ilk gün 20 defa yapın. Daha sonra her gün 10'ar 10'ar arttırarak 100'e kadar çıkarın. Özellikle göğüslerinize yaptığınız masajı sık sık uygulayın. Hatta bu masajı göğüs güzelliği için özel olarak satılan jeller ve kremlerle yaparsanız kısa zamanda istediğiniz güzel göğüslere kavuşursunuz. Şu an piyasada göğüs büyütücü haplar, göğüs dikleştirici jeller ve kremlerin gerçekten işe yaradığını birçok bayan söylüyor.

Her kadın, doğal tabletler ve düzgün beslenmeyle diri ve biçimli göğüslere sahip olabilir. İşte neştersiz güzelliğin sırları.

Estetik ameliyat olmak istemeyen kadınlar artık yüzde yüz bitkilerden yapılan tabletlerle iri göğüslere kavuşabiliyor. Kısa süre öncesine kadar yalnızca yurtdışında satılan bu tabletler, şimdi Türkiye'de... Sarımsak, fesleğen, hurma, havuç ise kadınların 'hizmetinde' olan lezzetler arasında...

Diri göğüslerin sırrı doğada

Güzel ve sıkı göğüslere sahip olmak isteyen kadınlar fesleğen, nar, patates ve hurma gibi besinleri yemeli.

Her kadın diri ve biçimli göğüslere sahip olmak ister. Genetik olarak 'güzel' göğüslere sahip olmayan ya da hızlı kilo alıp vermekten kaynaklanan deformasyondan şikayet eden kadınlar ise ya kozmetik sektöründe ya da estetik kliniklerinde çare arar. Şimdi ise kadınlar için yepyeni bir 'buluş' var. Artık bıçak altına yatmak istemeyen kadınlar, yüzde yüz bitkilerden yapılan tabletleri kullanarak hayallerini süsleyen göğüslere kavuşabiliyor. Hormonlardan kaynaklanan kanserlere kaşı koruyucu özelliği bulunan, menopoz, ostropoz tedavilerinde kullanılan ve fito östrojen olarak bilinen bitkisel hormonlar, sadece bu hastalıklarla savaşmakla kalmıyor aynı zamanda göğüsleri de biçimlendiriyor. Fito östrojenlerin göğüsteki algılayıcılar tarafından algılandığını söyleyen Uzman Hekim Dr. Ahmet Günay, böylelikle göğüslerin hacminin büyümeye başladığını anlatıyor: "Vücut bu fito östrojenleri algılayarak, meme bezleri ve kanallarda sıvı tutulmasını sağlayıp memenin daha gergin ve daha büyük olmasını sağlıyor. Bu şekilde göğsü bir iki hacim kadar büyütüyor. Amerika'da satılan Allbres, Breast Success, Newcurves ve Erdic adlı tabletlerden Allbres artık Türkiye'de de satılıyor." Aslında bu bitkisel hormonların gıdalarla alınmasını yeğlediklerini söyleyen Günay, daha diri göğüslere sahip olmak isteyenlerin tüketmeleri gereken besinleri ise şöyle sıralıyor: "Sarımsak ve fesleğen gibi lezzet vericiler; soya gibi kuru baklagiller; buğday ve pirinç gibi tahıllar; bezelye, havuç ve patates gibi sebzeler; hurma, nar, vişne ve elma gibi meyveler. İçecek olarak da kahve." Eczanelerde reçetesiz olarak satılan göğüs büyütücü bitkisel tabletlerin içinde ise şevket otu, karahindi bağı, melek otu, beş parmak otu gibi bitkiler bulunuyor. Dr. Günay, doğadan bulunabildiği takdirde bu otların yenerek tüketilmesinin de olumlu sonuç verebileceğini söylüyor. Sıkı ve biçimli göğüslere sahip olmak isteyenlerin kullandığı bitkisel tabletler üçüncü aydan itibaren etkisini göstermeye başlıyor. Dr. Günay tabletlerin kullanımı sırasında göğse yönelik egzersiz yapılmasını ve bahsedilen besinlerden bol bol tüketilmesini öneriyor. Bu göğüslerin ulaştığı hacmi ve sıkılığı daha uzun süre korumasını sağlıyor. Tabletlerin en fazla dokuz ay kullanılması yeterli oluyor. Çünkü dokuz aydan sonra fazla etki göstermiyor. Dr. Ahmet Günay tabletlerin başarı oranının yüzde 70-80 oranında, kalıcı iyileşmenin ise yüzde 30 civarında olduğunu söylüyor. Bahsedilen gıdalar düzenli olarak tüketildiğinde, egzersizler ihmal edilmediğinde ve tablet kürleri yılda bir kez tekrarlandığında göğüslerin sıkılığı ve şekli korunabiliyor. Günay, tabletlerin tek yan etkisinin ise, iyi mi kötü mü olduğu tartışma götürse de, libidoyu artırması olduğunu söylüyorjeyyar

kızlar kara üzüm çekirdeği falan filan hepsi hikaye göğüsün büyümesini sağlayan östrojen hormonu ben ilaç kullandım vücuduma bu hormonla ilgili doktor tarafından verilmişti şimdi göğüslerim büyüdü 70 beden takıyodum 75 e sığıdıramıyorum şu anda bence doktor tarafından verilen östrojen ve progestron hormonu içeren bi ilaç kullanın çünkü ergenlikte büyümeyi sağlayan hormonlar bunlar adet dönemimizde göğüslerimizin şişmesinin nedeni yine bu hormonun yükselmesi sevgiler.

Kızlar küçüp çaplı bi araştırma yaptım ve şu sonuca vardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliforniya Bradford Araştırma Enstitüsü'nden Prof. Dr. Robert Bradford'un araştırmasına göre bu bitkisel karışımı deneyenlerin yüzde 82'sinin göğüslerinde 9 ay içinde 7 buçuk santimetre büyüme gözlenmiş.
Damiana: Özellikle afrodizyak olarak tanınır. Günümüzde birinci sırada kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Melek otu: Kadın rahatsızlıkları en önemli kullanım alanıdır. Dolaşım bozukluğu, kabızlık, diyabet, kanser de kullanılmaktadır. Kadında hormon metabolizmasına etki gösterir.

Oğul otu: Anti mikrobik özelliği vardır. Huzursuzluk, korku ve yara iyileşmesinde kullanılır. Kas kramplarını çözer.

Aslan kuyruğu: Çayı yıllardır kalp problemleri ve kadın rahatsızlıklarında etkin bir tedavi olarak kullanılmaktadır.

Bostan otu: Çok eski yıllarda sarılık, böbrek/ mide rahatsızlıkları, migren problemlerinde kullanılıyordu. Uzun yıllardır kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Testere palmiyesi: Çok sayıda sağlık problemlerinde kullanılmaktadır. Erkeklerde prostat sorunlarında, kısırlık ve iktidarsızlık için kullanılıyor. Bu etkin bitki kadında da bir dizi tedavi olanakları sağlamaktadır. Meme bezlerinin gelişmesine neden olur.

Yam kökü: Meksika'da eski yıllarda Chiapas kabilesi kadınların doğum yapması sırasında bu bitkiyi kullanıyordu. Kadınlarda hormon yapımını uyarıcı etkisi vardır ve memeleri büyütür.

Kara hindiba: En önemli etkisi karaciğer üzerinedir. Safra akışını düzenler. Hindistan'da karaciğer hastalıklarında sıklıkla kullanılır. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır. Avrupa'da salata şeklinde tüketilmektedir. Zararlı kimyasal ilaçlara, operatif müdahalelere ve implantlara karşı doğal bir alternatif olup, güzel göğüslere sahip olmak için ideal bir yöntemdir. Kapsüllerinden 6 ay süresince günde 2 kez 3'er kapsül alınır. Etkiyi artırmak için kremleriyle birlikte kullanılabilir. Daha sonra 3 ila 4 ayda bir 2-3 hafta süreyle alınmalıdır.

İşte size göğüs büyütücü bitkilerden hazırlanmış bir doz:

Bir tencereye yarım litre su koyup içine
250 gr. kadar çemen otu filizi atın.
Üzerine birer ya da ikişer çimdik anason, fesleğen, frenk kimyonu, dereotu, rezene, meyan kökü tozu, mercanköşk ve limon otu ekleyin.
Hepsini karıştırıp kaynatın ve altını kapattıktan sonra soğumaya bırakın. Karışımın suyundan her gün 1-2 bardak için. Lezzet vermesi için limon suyu ve bal da ilave edebilirsiniz.

alıntı: Bustea, Güzellik Reçeteleri, güzellik sırları

Canım 2 ay kadar önce bu mesajını görüp uygulamaya karar verdim.Bitkileri bir kağıda yazıp samimi olduğum bi eczacıya götürdüm. Listedeki bitkiler o kadar faydalı ki büyütmese bile kullan bi zararı olmaz dedi.(Bu arada bana göğüs büyütücü hap satmamıştı, bi müşterisi 2 yıl önce kullanmış,yakın zamanda göğüs kanserine yakalanmış.)Bu listeye kiraz sapı eklememi söyledi.Bir de ısırgan ve adaçayı ekledim (ne çok bitki oldu!). Göğüslerim bir aydır sürekli sızlıyor. Bu ay hastalığım esnasında biraz dolgunluk oldu( her ay olduğundan fazla). Hastalığım biteli 1 hafta oldu ama dolgunluk hala geçmedi.Paylaşımın için teşekkürler. Daha uzun süre kullanıp bu dolgunluğun büyümeye dönüşmesini umuyorum. Artık en azından 75 i dolduruyor ve hala sızlıyor, bunu bir umut olarak kabul ediyorum. Bi gelişme olursa mutlaka yazıcam.

X