ikili test fiyatları ne kadar?

forest

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
402
12
İkili test fiyatları ile ilgili yardımcı olabilir misiniz? Hangi hastanede ne kadara yaptırılıyor?

Teşekkürler şimdiden.

Dragos şifa hastanesinde sgk lılar için 80 liraymış. muayene ile birlikte olursa 100 lira oluyomuş. bu fiyatlar niye bu kadar değişken anlamadım :KK43:

2'li testle beraber renkli renkli ultrasona da girmek gerekiyormuş :KK43:

o nerden çıktı yaa
ilk kez duyuyorum
ultrasona girdim evet ama renkli falan değildi
ense kalınlığını ölçmek için gerekli evet
ama ekstra bir para ödemedim, 30tl muayene ücretinin içine dahildi
40 tl de ikili test kan tahlili için ödedim
70tl ye yaptırdım bitti

İkili teste para ödemek mi,İst'da yaşıyorsunuz öyle değil mi?Zeynep Kamil'i hiç duymadınız herhalde :)

o nerden çıktı yaa
ilk kez duyuyorum
ultrasona girdim evet ama renkli falan değildi
ense kalınlığını ölçmek için gerekli evet
ama ekstra bir para ödemedim, 30tl muayene ücretinin içine dahildi
40 tl de ikili test kan tahlili için ödedim
70tl ye yaptırdım bitti

telefondaki görevli beni yanlış anlamış da olabilir belki. ikili testi sormak için aramıştım. ayrıca ultrasona da giriyosunuz dedi. doktorunkinden farklı bir ultrason dedi.

İkili teste para ödemek mi,İst'da yaşıyorsunuz öyle değil mi?Zeynep Kamil'i hiç duymadınız herhalde :)

devlet hastanesinde bu tahlillerin yapıldığını biliyorum ama çalıştığım için zamanım olmuyor ne yazık ki. randevu alıp kontrole gitmek sonra da test yaptırmak için tekrar randevu almak gerekiyor diye biliyorum.

telefondaki görevli beni yanlış anlamış da olabilir belki. ikili testi sormak için aramıştım. ayrıca ultrasona da giriyosunuz dedi. doktorunkinden farklı bir ultrason dedi.

evet ultrason herkeste olan bir ultrason değil
çünkü bebeğin görüntüsünü büyültüyor
ama renkli ultrason falan değil
ekstra bir ücret ödenmiyor ayrıca

benim doktorumda 4 llü test istedi ama ben hala yaptırmadım .yaptırmayı istemiyorum onun yerine renkli ultrason istiyorum bakalım doktorum ne diyecek.

walla ben gittim devlet hastanesinde yaptırdım miss gibi :KK70:

1 hafta sonrada sonucumu aldım ,Çok şükür herşeyi normaldii bebeğimin .. 2 hafta sonrada 3 lü test için gidicem.

Neden boşuna para veriyorsunuz ki aynı şeyi devlet hastaneside yapıyor ,aynı ilgiyi oda gösteriyor .

Birkaç kere özele gittim adam gibi ilgilenmediler bile ,insan parasıyla bile ilgilendiremiyor kendisiyle ...

medicana bahçelievler de 2'li test ücretleri nedir bilginiz var mı ? eğer çok yüksekse dışarıda yaptırmayı düşünüyorum...

X