Uyku epilepsisi

tugba1

Bebeklerim
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
404
2
37
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar

enson temmuz ayında gece uykuya dalarken nöbet geçirmiştim.ben hiçbirşeyin farkında değilim eşim zorla uyandırmaya çalışmış nefes alamıyorum sanmış.mr ve eeg sonuçlarım normal çıktı.4 aydır birşey yoktu iyiydim.en son cuma gecesi yine olmuş bilincim tamamen kapalı uyandığımda etrafımda herkesi korku ve telaş içinde koşuştururken buluyorum.yine eeg çekildi.yarın iyi bir dr bulup tam olarak anlatmak istiyorum.benim gibi sadece uykuda geçiren arkadaşlar varmı.2 yaşında bir oğlum var oğlumla uyuyamıyorum ,yanlız kalamıyorum bişey olur diye çok zor bişeymiş.hasta arkadaşlara allahtan acil şifa diliyorum

selam eşimde aynen uykuda kriz geçiriyor uyanıkken sadece 2 kez geçirdi 3 yıldır ama doktor sara olmadını sölemiş farklı bir rahatsızlık onunki aynı sara hastası gibi ama agzi köpürmüo ve dilini ısırıo fethiyedeyiz doktorlar tedavisi olmadığını söylüo seninki neymiş peki sara mı tedavi olabildinmi?

benim kardeşim epilepsi hastası, başlarda uykuya dalarken geçiriyordu.. ilaç tedavisi gördü, sadece üç kere gerçek anlamda nöbet geçirdi 10 senedir.. kasılmaları oluyor, ağzından köpük gelmiyor, bilinci kapanmıyor.. mesela iki kasılma arasında gayet bilinci açık, konuşuyor.. bu hastalıkta önemli olan tek şey ilaçların düzenli kullanımı.. eğer dikkat ederseniz, hayat kaltenizden ödün vermezsiniz.. acil şifalar diliyorum..

X