Adet söktürücü iğne

mamafih

kahrolsun bağzı şeyler
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2011
1.291
12
Bugün doktora gittim pcoslu olduğumu doğum kontrol hapı ile bile adet göremediğimi hep kanamaların lekenme şeklinde olduğunu söyledim

Farlutal vermesini beklerken adet söktürücü iğne verdi
Bundan günde 3 defa vurulmamı söyledi fakat eczacı bir gün için 3 iğnenin fazla olduğunu söyledi.
Bence de günde 3 kez çok fazla
Neden hap vermedi de iğne verdi çok kafam karıştı
Hele prospektüsü okuyunca korkularım daha da arttı çünkü bir çok yan etkisi var

Daha evvel adet söktürücü iğne kullanan varsa deneyimini benimle paylaşıp içime su serperse çok memnun olurum :KK14:

Son düzenleme:
canım bende adet olamıyorum diye doktora gittim. bana pko lu olduğumu söyledi ve progestan hap verdi. ama şu anda kutunun yarısını bitirdim ve hastanelik oldum. aşırı kan kaybından başım dönüyor ve çok halsizim bu doktorları anlamıyorum iyi olmak için gidiyoruz daha beter yapıyorlar ama istersen başka bir doktora görün derim.

Geçmiş olsun diller :KK66:

Ben bu sabah sağlık ocağında ilk iğnemi vuruldum :26:
İğneyi vuran kıza sordum dedim yan etkisi var mı ? yok dedi :26:
İlacın prospektüsünde kanama olması halinde iğneyi / ilacı kesin yazıyor .

ilaçsız hiç adet göremiyorum .Bunu da adetimin 3. günü kan tahlili vermek için vuruluyorum

Peki sen adet görebiliyor musun ilaçsız ?
Günde kaç tane alıyordun ilacı ?

Bak şimdi endişelendim :26:

Son düzenleme:
iğneler bu sabah bitti.İğne çabuk kana karıştığından 3 günde söktürür mü?
ne zaman adet olurum :26:
Sanırım adetimin 3. günü hafta içine denk gelmeyecek .:/

iğneler bu sabah bitti.İğne çabuk kana karıştığından 3 günde söktürür mü?
ne zaman adet olurum :26:
Sanırım adetimin 3. günü hafta içine denk gelmeyecek .:/

sonra adet görebildiniz mi acaba? ben de ptesiye kadar görmezsem dr başka bi tedavi vericem dedi acaba iğnemi kastetti??s sonucu yazarsanız sevinirim ???

merhaba arkadaşlar ben de geçen hafta cuma günü progestan iğne yaptırdım ama benim doktorum 3 ampulu aynı anda yapacaksın dedi bir haftadir hasta olmadımm kaçıncı günde olunuyor bilgsi olan varmı acaba

ocak 2014 de düşük yaptım hala regl olamadım dün doktorm progestan verdi 3 iğneyı vurdurdum ne zman olurum acaba regl
merhaba arkadaşlar ben de geçen hafta cuma günü progestan iğne yaptırdım ama benim doktorum 3 ampulu aynı anda yapacaksın dedi bir haftadir hasta olmadımm kaçıncı günde olunuyor bilgsi olan varmı acaba

Merhaba ben polikistik over hastasıymışım bu hafta başında muayene oldum öğrendim yumurta sayım fazlaymış ve çatlamıyormuş Yen'i evliyim sekiz aylık kadar ilk ayımda bir kimyasal gebelik geçirdim iki haftalıkken düştü kanamalı bir şekilde ve sonra ne yaptıysam hamile kalamadım .. işte bu hafta başında doktora gittim pikoslusun dedi . Ve bana folikasit ve Progestan iğne verdi şimdi merak ettiğim iğneyi üç tane ampul aynı anda tek şırınga sol kalçadan vur dedi yaptırdım iğneyi vuran kişi kutuda beş ampul vardı eğer 72 saatte sonuç alamazsan iki ampülü da vurcaz dddi 72 saat geçti fakat şimdi ben anlamadım ya yan etki ederse ağır iğne buna benzer bir tecrübesi olan var mı? Bir de iki gebelik testi yaptırdım birinde sonuç 0.1 idi sonraki 0.16 yani korkuyorum hala adet olamadım 44 gün oldu ve iğneler beni çok uyuttu o kadar ki iki gün işe gidemedim .. napcam bilmiyorum başka bir doktora daha gitçem kasıklarım çok ağrıyor

adet söktürücü iğne ile alakalı bir makale buldum baya ayrıntılı anlatılmış bir bakın isterseniz makale : adet söktürücü iğne

Son düzenleyen: Moderatör:
X