Eski sevgili neden geri arar ?

ne halde oldugunu merak ettiği için arıyordur..
eski bir sevgili sevgililer gününde neden mesaj atar bende bunu anlamış değilim :KK15:

eski sevgili neden çiçek gönderir peki ? üstelik de bi sevgilisi varken...
düşünsenize nezaketen teşekkür edecek ve bi daha böyle bişey istemediğinizi söyleyeceksiniz bi arıyorsunuz sevgilisi açıp ne diye sevgilimi arıyorsun diye saydırıyor :)
o yanındaki köpeğe tasma tak da her özel günümün içine mıçmasın...
ertesi gün de afdilemeye kapıma geldi :) dengesiz ruh hastası ... :KK1:

gittiği yerde yıkılmıştır.Özgüven tazelemek için onu hala sevdiğini düşündüğü kadının yanına gelir.Bencillikten başka bişi beklenemez yanii.Özgüven tazelenince tekrar bırakır gider.Bide klasik cümle vardır yaa.Bu cümle literatürden kalsın lütfen. ''Sorun sen de değil bende.Ben bu cümleyi duyduğumda ilişkinin sonunu görürdüm eskiden:))Eşimde kullanmıştı bir kere allahtan o mecazi değil gerçek anlamda kullanmış.

ya öyle demeyin, 1 ay önce ben de sevgilimi bıraktım. Çok öfkelenmiştim, hazmedememiştim bazı şeyleri... İç karışıklıklarımı ona anlatamamıştım ilişkimiz sırasında. Ayrıldıktan bir hafta sonra aradım onu, son ayrılık konuşması için. Sesi kötü geldi, seviyordum hala o adamı üzülmesini istemedim. Geri dönmek istiyorum ona şimdi, eminim kendimden ve duygularımdan. İç karışıklıklarımı anlatmak istiyorum ona, her şeyimi paylaşmak istiyorum. Ama o kabul etmedi beni, belki çok kızdığı için bana...

yani diyeceğim şu ki, bazı durumlarda ayrılık gerekli. İnsanız hepimiz elimizdekinin değerini kaybedince anlıyoruz. Ve insanız hata yapabiliriz. Sağlıklı bir ilişkide bir taraf hata yaparsa diğerinin onu kabul etmesi beklenilir. İlk hatada üzerini silmek olmaz, eğer seviyorsanız.

Tabi, karşı tarafın neden ayrıldığına da bakmak gerek. Başka birisi için bırakmışsa sizi, ya da sevmediği için o zmn tekrar çabalamaya hiç gerek yok tabii...

senden sonra aradigi mutlulugu bulamamistir, halihazirda eski sevgilisi sensin diye sana geri donuyordur. amann o hatayi ben yaptim ama bi daha buyuk konusmayim ama yapmam. gercektende her yeniden bir araya gelme, biraz daha batma, geride kalan sevgiyi saygiyi yitirme anlamina geliyor. ve tani "seni seviyorum" "ozledim" "askim" fln bunlarda kufur gibi geliyor. tabi ama ayrilik sebebi de onemliiiiiiii

X