Eski sevgili neden geri arar ?

Rosemaryy

He loves me.
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2011
1.744
7
Kızlar, nette buldum ve okudum, paylaşmak istedim sizinle.

En son sonbaharda görüşmüşlerdi, yaklaşık 5 ay sonra erkek, kızı aradı. Sanki hiçbirşey olmamış gibi, arkadaş havasındaydı herşey elbette öyle değildi geride kalanlar, yaşananlar..

Hiç inanmadığım bir şeydir, eski sevgiliden tekrar yar olmaz. Tekrarladıkça her defasında batarsın, biraz kalan sevgi de saygı da tükenir gider beraberinde. Erkek geri aradığında biz iyi arkadaşız ayarında tutar herşeyi yaşadıklarının önemi yokmuşçasına.

Madem çok iyiydi o kızı neden arıyorsun aylar sonra, illa kötü bir şey mi yaşaman gerekiyor, başına bir şeylerin mi gelmesi gerekiyor ? Eski sevgiliden arkadaş da olmaz en azından ben yapamıyorum, olmuyor bunun genişlikle veya aşmışlıkla bir ilgisi de yok. O kadar geniş yürekli değilim açıkçası. Eğer üstüne bu adamı sevmişsem katlanılır şey değildir bu.. Ben mi kaldım arkadaş olucak kişi sevdiğin veya sevdiğim kadın olarak..

Eskilerden yeni olmuyor, herşeyi tadında bırakmalı herşeyin bir yeteri vardır hayatta. O yetere geldiğin zaman durmalısın orda daha fazla yeter dememek için..

Bu geri aramalar bir kere başlarsa devamı da gelir her daim. Neden bir erkek arama ihtiyacı duyar eski sevgiliyi ?

Alıntıdır.

Valla erkeklerin işine belli olmaz ben hiç anlamadım sen terk ettiysen intikam için de geri arar, özlemiştir belki, senden daha iyisini seveni bulamamıştır ohoo bi sürü sebep vardır onlarca

daha iyisini bulamadıysa döner, ya da bulmuştur, terk edilir, ahh bee der seni anar, şefkatli olduğun gelir aklına, unutmamıştır der ve senin tam unutmaya koyulduğun bi anda gelir sarsar seni en derininden.

Ya acı çekiyordur ya canı çekiyordur ...
Seven insan gitmez...
Gidip geri dönmesi de sevdiğinden değil de kaybettiğindendir ... Aradığını bulamadığındandır...
Tabi bunlar erkek ve adam olana göre değişir :)
Her erkeğe nasip değildir adam olmak...
Hayatınızın adamıyla karşılaşmanız dileğiyle :)

aramasının tek nedenii senden daha iyisini aramıstrr bulamamıştır mecburen geri dönüyo erkekler hep aynı hatta sewgili atalarımız bunun için çirkin sen şöyle dur ben bi güzel bulana kadar demişler:21::21::21::21::21::21::21::21::21:

O 'na zamanında aldığım hattı bloke edip,tekrar hat almamı söylemek için:KK37::KK57:

Son düzenleyen: Moderatör:
saçmaladıkları ve sizin savunmasız olduğunuzu düşündükleri için...
ne zaman kötü bir olay yaşasam, hemen arar sağolsun...

eer uzun zamandn snra arıolrsa tek cewp şudurki boşta kalmstr szn hala ona geri dnceını dusunuodr we o yuzden arıodr

eer uzun zamandn snra arıolrsa tek cewp şudurki boşta kalmstr szn hala ona geri dnceını dusunuodr we o yuzden arıodr

iyi ihtimal: senin kıymetini geç de olsa anlamıştır senin gibi seven birini bulamamıştır...

kötü ihtimal: yalnız kalmıştır seni çantada keklik gibi gördüğü için aklına gelmiş aramıştır..

eskiden hoşlandığım bi çocuk aramızda bi çıkma yoktu ama sevgimizi biliyoduk birbirimizde(tuhaf bişeydi işte) 2 yıl sonra aramıştı bi kere ben açmadım o da bi daha aramadı... yanlış mı aramıştı ne:KK9: kim bilir ne diycekti:44:

Son düzenleme:
ne halde oldugunu merak ettiği için arıyordur..
eski bir sevgili sevgililer gününde neden mesaj atar bende bunu anlamış değilim :KK15:

X