Saç Bakım Ürünleri Saç serumu kullananlar...

dersane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2010
1.017
2
Kızlar ben kuaförümden Morfose'nin saç serumunu aldım.Daha yeni kullanmaya başladım.Etkilerini gözlemlicem.Bu saç serumunu veya başka serum kullanan var mı?? Yorumlarınızı merak ediyorum.:KK16:

ben varım canım sac serumu cok cok cok guzel bısey 3senedır kullanıyorum ve daha once neden kesvedemedım dıye kızıyorum kendıme ben ılk kız arkadasımın kına sacı yapılırken farkettım cok cok parladı sacları ısıl ısıl olmustu sordum ne surdunuz dıye serum dedıler aldım hemen kofore pek gıden bı tıp degılım ondan gec tanıstım sanırım kasımı bıyıgımı kendım alırım fone pek gerek duymayan kendınden fonlu gıbı duran uzun ve duz saclarım var helede serum surdummu cok goz alıcı oluyor yumusatıyor canlılık ve parlaklık verıyor ıddıa edıyorum serumun yaptıgını hıcbır sac bakım urunu bukadar gozalıcı bısekılde yapamaz:KK19:

Çok sevindim canım inş ben de memnun kalırım.Kuaförüm daha önce saç serumu uyguladığı bir bayanı gösterdi çok şaşırdım.Adeta alnında bile saç çıkmıştı.Benim saçlarım dökülüyor.O yüzden aldım.Tüm saçıma değil ama özellikle ön kısımlara uyguluyorum.Umarım faydasını görürüm.

ben varım canım sac serumu cok cok cok guzel bısey 3senedır kullanıyorum ve daha once neden kesvedemedım dıye kızıyorum kendıme ben ılk kız arkadasımın kına sacı yapılırken farkettım cok cok parladı sacları ısıl ısıl olmustu sordum ne surdunuz dıye serum dedıler aldım hemen kofore pek gıden bı tıp degılım ondan gec tanıstım sanırım kasımı bıyıgımı kendım alırım fone pek gerek duymayan kendınden fonlu gıbı duran uzun ve duz saclarım var helede serum surdummu cok goz alıcı oluyor yumusatıyor canlılık ve parlaklık verıyor ıddıa edıyorum serumun yaptıgını hıcbır sac bakım urunu bukadar gozalıcı bısekılde yapamaz:KK19:
canım hangı serumu kullanıyorsun o kadar memnun kaldıgın urunu ok merak ettım

:KK1:ilk mesajda gecen morfose dan bahsedyor olabılırlermı acaba:KK1:

Bilmem ki, olabilir araştırmak lazım...Kuaför sepetinde 9 lira bir şey bu, iyiymiş:KK1::KK1::KK1: Ayrıca saç bakım kremleride var... Biliyorum bu firmayı, biz saç spreylerini kullanırdık...

canım sımdı ozelden msj attım arkadas totex ın mavı serumunu kullanıyormus hem kokusundan hemde parlatmasından yumusatmasından cok memnunmus.bende serum arayısı ıcındeyım ya sormasam catlardım:)

Çok sevindim canım inş ben de memnun kalırım.Kuaförüm daha önce saç serumu uyguladığı bir bayanı gösterdi çok şaşırdım.Adeta alnında bile saç çıkmıştı.Benim saçlarım dökülüyor.O yüzden aldım.Tüm saçıma değil ama özellikle ön kısımlara uyguluyorum.Umarım faydasını görürüm.

canım benım serumun sac dokulmesıne ıyı gelıcegını pek sanımıyorum ya sonucta dıplere pek uygulanmasa daha ıyı olucak sankı sacı yaglı olan sakın dıplere hıc yaklastırmasın saclar cok yaglanır yoksa

canım sımdı ozelden msj attım arkadas totex ın mavı serumunu kullanıyormus hem kokusundan hemde parlatmasından yumusatmasından cok memnunmus.bende serum arayısı ıcındeyım ya sormasam catlardım:)

evet az evvel msjlastık arkadaslar totex marka serum super sımdıye kadar 3tane serum kullandım en guzelı o cıktı sac sekıllendırıcı yada duzlestırıcı kullanıyosanız sonuc cıldırtıcak szı eger cok ası saclarınız yoksa ısıl ısıl oluyo valla

evet az evvel msjlastık arkadaslar totex marka serum super sımdıye kadar 3tane serum kullandım en guzelı o cıktı sac sekıllendırıcı yada duzlestırıcı kullanıyosanız sonuc cıldırtıcak szı eger cok ası saclarınız yoksa ısıl ısıl oluyo valla

şimdi ben anlayamaıdm tatlm toteks marka serummu iyi yoksa morfosemi hadi hemn cvp yazarmsın çok merak ettm bide ne kadar.?

arkadaslar merak edenlerınız oluyo sız sormadan ben soluyeyım 15tlye almıstım 1seneden fazla gıdıyo gecen netten gordum bı sıtede arastırın cıkıyo hemen 11tl yazıyodu ama sanırım kargo ucretıyle aynı hesaba gelıcek koforden 15 tlye almıstım ama belkı parfumerılerde daha uygun olabılır bı arastırın derım bız bayanlar severız arastırıp en uygununu almayıEn Büyük KK

arkadaslar merak edenlerınız oluyo sız sormadan ben soluyeyım 15tlye almıstım 1seneden fazla gıdıyo gecen netten gordum bı sıtede arastırın cıkıyo hemen 11tl yazıyodu ama sanırım kargo ucretıyle aynı hesaba gelıcek koforden 15 tlye almıstım ama belkı parfumerılerde daha uygun olabılır bı arastırın derım bız bayanlar severız arastırıp en uygununu almayıEn Büyük KK

tatlım kızmada sonkez soruyorum adını iki serum adı vermişsin bu çıldırtacak olan en iyisi 15 lira olan adı ne bu serumun:KK43:(

sımdıye kadar 3 ayrı serum kullanmıs bırı olarak sunu soyluyebılırım sac serumları asagı yukarı hemen hemen aynı ıslemı goruyo sacı yumusatır parlatır kırır ucları onarır fakat bana gore totex daha guzel sankı daha cok yumusattı ve kokusu cok tatlı

şimdi ben anlayamaıdm tatlm toteks marka serummu iyi yoksa morfosemi hadi hemn cvp yazarmsın çok merak ettm bide ne kadar.?

morfose demedım hıc ben arkadasa baska markadan bahsetmıstım ossıon du oda ama ben en cok totexı sevdım bunda anlamıcak bısey yokkı cok pahalı serumlarda var ama cok para vermeye gerek yok hemen hemen hepsı aynı ıslemı yapıyo ılk aldıgım serum 25lıra ıdı markasını hatırlamıyorum oda aynıydı aralarında cok fark yok ossıonu pek sevmedım ıtıcı bı kokusu var sadece

tamam canım anladımb en yazdıklarını görmedm bağlantıdanmı anlamadm şimdi okuyorum çıldırtmışım seni kusura bakma yoask görseydm anlardım emin ol canım:))

Kızlar benim söylediğim Morfose serum sadece saç diplerine sürülüyor.Saç dökülmesini önlüyor,saç telini kalınlaştırıp yeni saçlar çıkarıyormuş.Kuaförüm garantisini verdi.Arkadaşın dediği totex nasıl bilmiyorum.Sanırım o diplere uygulanmıyor.Benimkinin tam olarak adı Morfose Anti Hair Loss Serum.Daha önce bir bayana uygulamış.Zaten ben onun saçlarını görünce aldım.Daha bir defa uyguladım 3 günde bir tekrarlanıcakmış.

X