çaresiz olup evlatlık vermek isteyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

efgan87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
116
6
arkadaşlar çok yakın bir zamanda üçüncü bebeğimizi kaybettik.... artık çok yıprandık ve evlatlık almak istiyoruz.... eğer çevrenizde bakabilecek durumu olmayıp çaresiz olan yada yetim öksüz bir bebek varsa onu evlat edinmek istiyoruz... bebeğin yeni doğmuş yada yakın bir zamanda doğacak olması çok önemli çünkü emzirmek istiyorum... sütümü sağıp buzlukta muhafaza ediyorum.... lütfen varsa böyle bir aile bana yardımcı olun... aldığım bebeğe çok iyi bakıp ona güzel bir gelecek sağlıyacağıma garanti veriyorum.... şükürler olsun durumumuz iyi.... eğer anne doğum yapmamışsa tüm doğum masraflarını karşılacağım....

canım gercekten cokk üzüldüm. yasadıkların hiçte kolay seyler değil. neden cocuk esirgeme kurumundan falan alıyorsun

çok saolasın canım eşim kurumla konuştu ama yaşımız tutmuyo en az 30 yaşında olmamız gerekiyormuş... ayrıca hadi sıraya girdik diyelim en az 2 yıl bekliyormuşsun... bizim çok acelemiz var çünkü sütüm geliyor aldığım bebeği emzirmek istiyorum yani süt anneside olmak istiyorum.... lütfen bu yazımı okuyanların etrafında vermek isteyen birileri varsa bana ulaşsın ben artık anne olmak istiyorum.....

inşallah allah yüzüne bakarda biran önce bebeğine kavusursun.

inşallah canım.... hayırlısıysa tez zamanda gelir çünkü artık dayanıcak gücüm ve sabrım kalmadı.... neolur kulağınız seste olsun böyle birşeye vesile olan insana ömür boyu dua ederim...

canım benim yazından çok etkilendim.ALLAH gönlüne göre verir inşallah.afedersin ama vanda deprem olduğunda çok çocuk yetim kalmış oraya ulaşmayı denesen.belki bir şansın olur.
ALLAHIN izninle

arkadaşlar çok yakın bir zamanda üçüncü bebeğimizi kaybettik.... artık çok yıprandık ve evlatlık almak istiyoruz.... eğer çevrenizde bakabilecek durumu olmayıp çaresiz olan yada yetim öksüz bir bebek varsa onu evlat edinmek istiyoruz... bebeğin yeni doğmuş yada yakın bir zamanda doğacak olması çok önemli çünkü emzirmek istiyorum... sütümü sağıp buzlukta muhafaza ediyorum.... lütfen varsa böyle bir aile bana yardımcı olun... aldığım bebeğe çok iyi bakıp ona güzel bir gelecek sağlıyacağıma garanti veriyorum.... şükürler olsun durumumuz iyi.... eğer anne doğum yapmamışsa tüm doğum masraflarını karşılacağım....

Canım yaşadıkların gerçekten çok zor Allah sabır versin.Ama bu şekilde bir sonuca varabileceğini sanmıyorum yanlış anlama ama bu şekilde buradan kimse kimseye kedisini bile güvenip veremezki yanlışmıyım:26:

evet çok haklısınız kızlar ama bebekler büyük ihtimal kuruma verilmiştir bile ama dediğiniz gibi araştırmak gerek orayıda

Canım yaşadıkların gerçekten çok zor Allah sabır versin.Ama bu şekilde bir sonuca varabileceğini sanmıyorum yanlış anlama ama bu şekilde buradan kimse kimseye kedisini bile güvenip veremezki yanlışmıyım:26:

haklısın canım ama çaresiz olup sokağa bırakan evlilik dışı bebeği olup terkeden anneler var... sokağa atmaktansa onu terketmektense evlat hasretiyle yanıp tutuşan bir anne babaya vermek daha etik değilmi sence.... ben bir umut yazdım buraya belki biri vardır çaresiz yada birinin bir tanıdığı vardır bebeği vermek isteyen... zaten herşey kanuni ve avukat aracılığıyla olucak tamam aldık bitti olayı olmucak... onun için bence bunda korkulucak birşey yok...

sana öyle gönülden dua ettim ki...öyle ya da böyle, bir şekilde kucağın dolsun. aynı acıyı bir daha yaşatmasın rabbim.

haklısın canım ama çaresiz olup sokağa bırakan evlilik dışı bebeği olup terkeden anneler var... sokağa atmaktansa onu terketmektense evlat hasretiyle yanıp tutuşan bir anne babaya vermek daha etik değilmi sence.... ben bir umut yazdım buraya belki biri vardır çaresiz yada birinin bir tanıdığı vardır bebeği vermek isteyen... zaten herşey kanuni ve avukat aracılığıyla olucak tamam aldık bitti olayı olmucak... onun için bence bunda korkulucak birşey yok...

Allah yardımcınız olsun...

sosyal hizmetler kurumuna başvuruda bulunabilirsiniz evlat edinmek için..
bu işin bu şekilde olacağını düşünmüyorum..
yani doğru yolu bu değil..

en kısa sürede kucağınızın dolmasını dilerim..
Allah yardımcınız olsun..

not:başvuru için en az 5 yıllık evli olmak şartı YADA eşlerin yaşlarının 30u doldurmuş olması gerekiyor..

Son düzenleme:
yaşın daha erken değilmi,bebeklerini doğduktan sonramı kaybettin,bence 40 yaşına kadar bekle çok acele ediyorsunuz,ALLAH istedikten sonra olur.Gönlünüzü ALLAHA bırakın inanın güvenin pes etmeyin,sabırlı olun.2o yıllık evliliğinde bebeği olmayıpta o saatten sonra olan insanlar var.sizde sabredin.

4 senelik evliyim ben de aynı durumdayım . Ben hiç gebe kalamıyorum. Ağlamaktan bir hal oldum artık böylr bir başlık açsam bana deli derler mi diye korkmadım da değil sonra yazınjzı gördüm. Esirgeme kuruma başvırduk ama evlilik yılı 8 ay eksik başvuru almadılar. Kişiler arası evlat edinmek istiypruö bende. Napıcam nedicem bilmiyorum. Siz naptınız evlst edindiniz mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X