Kontakt Lens Circle Lens !!!

sağol güneşçim,bu benim ilk lensim 2 ay falan oluyo,bikaç kere kullandım çünkü üstüne hemen quartzomu aldım ve onu çoook seviyorum :21: ama bu da hem doğal hem rahat bi lens üstelik iri de gösteriyo gözü ve kimse anlamamıştı lens taktığımı :KK52: haa bi de parlaklık katıyo nedense :KK51: lens kullanayım ama doğal olsun,çakılmasın diyenler için 10 numara :KK52:

evet canım aynen dediğin gibi, yoğunlaştırıcı formatında :KK66:

Son düzenleme:
sağol güneşçim,bu benim ilk lensim 2 ay falan oluyo,bikaç kere kullandım çünkü üstüne hemen quartzomu aldım ve onu çoook seviyorum :21: ama bu da hem doğal hem rahat bi lens üstelik iri de gösteriyo gözü ve kimse anlamamıştı lens taktığımı :KK52: haa bi de parlaklık katıyo nedense :KK51: lens kullanayım ama doğal olsun,çakılmasın diyenler için 10 numara :KK52:

evet canım aynen dediğin gibi, yoğunlaştırıcı formatında :KK66:

çok şanslısın harikacım :) ilk lenslerin olmasına rağmen turnayı gözünden vurmuşsun...senin adına çok sevindim :KK52:

tabii ilk taktığımda çok uyuz olmuştum,bu ne be rengi yok bunun falan dedim,e tabii insan ilk kez takınca belli olsun istiyo :-D sonra dediğim özelliklerini farkettim,tam ruby'nin istediği gibi sanırım :KK52:

tabii ilk taktığımda çok uyuz olmuştum,bu ne be rengi yok bunun falan dedim,e tabii insan ilk kez takınca belli olsun istiyo :-D sonra dediğim özelliklerini farkettim,tam ruby'nin istediği gibi sanırım :KK52:

canım bende gözlükten lense geçiş yapcam o yüzden araştırma içerisine girim almışken renkli olsun gözleirmi iri göstersin istiyorum gözlerim iri diil biraz hile yapmak fena olmaz:KK70:

bu lenslerin numaralı olanları var mı bende kullanmak istiyorum gözlerimin daha iri görünmesini istiyorum ama miyop ve astigmatım var

her modelde olmasa da numaralı üretilen circle lensler var. xxxxxx bunda var mesela. "please choose an option" yazan yere tıklayın. numarasız üretimse zaten sadece 0.00 çıkıyor. araştırın belki beğendiğiniz bir model bulursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
sanırım verdiğim linkte hata var. bir de bunu deneyelim :KK70: xxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bu siteden üç defa alışveriş yaptım. arkadaşlarım da buradan alıyor. zaten ödemeyi paypal ile yapıyorsunuz. ürün gelmezse paranızı iade ederler. yani gayet güvenilir bir site. ama önemli olan bu değil. numaralıları da var demekti maksadım. spesifik olarak bu sitenin propagandasını yapmak değildi.

ben bu siteden üç defa alışveriş yaptım. arkadaşlarım da buradan alıyor. zaten ödemeyi paypal ile yapıyorsunuz. ürün gelmezse paranızı iade ederler. yani gayet güvenilir bir site. ama önemli olan bu değil. numaralıları da var demekti maksadım. spesifik olarak bu sitenin propagandasını yapmak değildi.

Merhaba özleden msj atamıyorum nasıl alınıyor banada tarif edermisin bide gözlerim ela burdaki renkler abartı geldi bana biraz ama

sedef sana mesaj yazdım ama özel mesaj yazamıyormuşsun, bilmiyrdum. eğer bir sorun olursa seve seve cevaplarım.

kornea ülserine kadar gidyormuş buda zamanla görme kaybı

dikattli kullanmakda faryda var yabancı bi forumdan okudum az önce kız kardeşimde çok istiyordu.oysa bende çok iri gözlüyüm renkli lens taksam küçük geliyor bunlardan alıcaktım ama yabancı sitede okuduktan sonra vazgeçtim.şeffafa devam :KK43:

verdiğin bilgiler için teşekkürler ginchy. ayrıca uyarın için de sağol,facebook sayfalarını görmüştüm çünkü.peki canım birkaç sorum daha olacak ; ödemeyi ne şekilde yaptın? sen hangi renkleri kullandın? ve fotoların var mı? fotoğraf da görebilirsem çok sevinicem canım,sağol şimdiden :KK31:

Korean Color Lens Milky Way Brown - N254 - Korean Color Lens - Special Korean Color Circle Lens From ben bir site gördüm ama hiç alışveriş yapmadım ben de çok istiyorum circle lens ama optikcilere boyutunu söylesek getiriyorlarmış galiba mesela 14 mm desek kore lensleri gibi olur mu acaba..

ginchy arkadaşa verdiği bilgilerden solayı çok teşekkür ediyorum tavsiyesine uyup onun aldığı yeri denemeye karar verdim. free shipping ile kaç günde eline ulaştı onu merak ettim sadece. teşekkürler ginchy :KK16:

ginchy arkadaşa verdiği bilgilerden solayı çok teşekkür ediyorum tavsiyesine uyup onun aldığı yeri denemeye karar verdim. free shipping ile kaç günde eline ulaştı onu merak ettim sadece. teşekkürler ginchy :KK16:

sipariş verdin mi canım ?

sipariş vermeden circle lenslerin sağlıklı olup olmadığını ararştırdım da emin olamadım:KK43: gincy den cevap bekliyorum şimdilik canım.

X