Kontakt Lens Circle Lens !!!

ben dayanamadım az önce siparişimi verdim:) umarım bir sorun çıkmaz aynı siteden 14.2 çaplı olanlardan verdim. free shipping seçeneğinde süre biraz uzun. nekadar sürede geldiğini merak ettim doğrusu.

lenslerim geldi. ama en küçük çaplı olan bile büyük geldi:KK43: yani bayağı yapay duruyo malesef belli oluyo. bir de çok kaşıntı ve yanma oldu gözümde fazla uzun süre takamadım. gözlerim kıpkırmızı olmuştu:KK43: yani anlayacağınız bir circle lens maceram başlayamadan bitmiş oldu :nazar:

Canim ya ben de cok merak ediyorum bu lensleri bi fotograf cekip koyarmisin lutfen yaaaaa :)

ben 2 aydır arıyorum ama turkıyede satılmıyor lensi satan site warmı?mesaj olarak yollayabılırmısınız

lenslerim geldi. ama en küçük çaplı olan bile büyük geldi:KK43: yani bayağı yapay duruyo malesef belli oluyo. bir de çok kaşıntı ve yanma oldu gözümde fazla uzun süre takamadım. gözlerim kıpkırmızı olmuştu:KK43: yani anlayacağınız bir circle lens maceram başlayamadan bitmiş oldu :nazar:

fotoğraf var mı canım, merak ediyoruz :KK34: bir de ne renk aldın ? acaba göz yapına mı uymadı? eğer kullanmayı düşünmüyorsan birimize hediye edebilirsin belki :KK76::KK55:

$IMG-20130106-02274.jpg $IMG-20130106-02264.jpg $IMG-20130106-02266.jpg

merhaba, resim ekledim ama kalite için kusura bakmayın telefonumla çektim. ilk fotoğraf lenssiz, diğer ikisi lensli. Tabi fotoğraflarda çıplak haldeki kadar yapay durmamış. Kardeşim hemen farketmişti:) Neyse ben gincy'nin önerdiği siteden (geocoloredlenses) almıştım. 10 günde geldi (haftasonu dahil). Buarada lenslerimi en azından akşamları değişiklik olsun diye kullanabileceğimden hediye etmeyi düşünmüyorum. Zaten pek sağlıklı olacağını da sanmıyorum. Buarada tüm dünyaya gönderim yapan siteler var normal gönderimleri ücretsiz ya da 5-10dolar olabiliyor. Ekspress gönderimler bayağı pahalı. Araştırdığım siteler arasında, solution-lens.com, koreabigeyes.com var mesela bu sitelerde normal gönderim ücretsiz.

arkadaşlar buarada şimdi farkettim ki lenslerin biri biraz daha büyük. dikkatli inceleyince farkettim. birinin numarası -0.75 , diğeri -1.50 bu farktan dolayı olabilir mi sizce?

arkadaşlar buarada şimdi farkettim ki lenslerin biri biraz daha büyük. dikkatli inceleyince farkettim. birinin numarası -0.75 , diğeri -1.50 bu farktan dolayı olabilir mi sizce?

bi ihtimal numara farklılığından dolayı olabilir. siz fazla incelediğiniz için size öyle gelmiştir muhtemelen.

ya bi arkadaşım gözlerin fare gibi görünüyo dedi hiç beğenmedi:KK37: hakkaten benziyo:p soğudum resmen lenslerden:KK5:

hannah arkadaş mesaj göndermiş ama mesaj sayım yetersiz old için cevap yazamıyorum. Buraya yazayım (www kısımlarını yazmıyorum linke dönüşüyor ve sonra siliniyor)gincy nin önerdiği geocoloredlenses.com , solution-lens.com , koreabigeyes.com , circlelens.com bu sitelerde normal gönderim ücretsiz ama express ücretli.

[video=youtube;68oJQCe0cj4]http://www.youtube.com/watch?v=68oJQCe0cj4[/video]

Kızlar bu lensler solotica mellere çok benziyor ya:KK31:
Deneyenlerin göz rengi koyu olmasına rağmen çok ta güzel açmış..

Sahibinden de bir kız satıyor, çok kararsız kaldım:26:

[video=youtube;0jNYF1rGgYQ]http://www.youtube.com/watch?v=0jNYF1rGgYQ[/video]

Bir de bu var...
Muhteşem ya:KK16:

dueba barbie tony lerin ve tüm circle lenslerin pupilleri çok geniş ya ortadan gerçek renk görünecek ona göre orta kahveden koyular almasın bence
şahsen ben takarsam gözümün %70i siyah görünecek yaratık gibi :)
$Fotoğraf-0064.jpg benim göz
$IMAG0164_1.jpg gözümde solflex cristal pupil dar ama yinede göz rengim ortadan görünüyo -ki gözün en açık yeri pupil kenarıdır düşünün halimi :)

Son düzenleme:
bu da muhteşemmiş cidden , :KK52: kaç liraya satıyor o kız? numaralı değildir gerçi :KK43: al bence sen yaa :KK31:

80 lira, ben aldım 2 çift. Ama beklemem gerekiyor 1 hafta, sipariş üzerine getirtiyormuş:KK31:

dueba barbie tony lerin ve tüm circle lenslerin pupilleri çok geniş ya ortadan gerçek renk görünecek ona göre orta kahveden koyular almasın bence
şahsen ben takarsam gözümün %70i siyah görünecek yaratık gibi :)
Eki Görüntüle 641064 benim göz
Eki Görüntüle 641065 gözümde solflex cristal pupil dar ama yinede göz rengim ortadan görünüyo -ki gözün en açık yeri pupil kenarıdır düşünün halimi :)

Pupil boşluğu geniş ama boşluğa doğru da boyamalar var, o nedenle bence çok doğal duruyor. Pupil çok dar olunca da pörtlek pörtlek oluyor.
Ben quartzo almıştım, çok kötü duruyordu bu yüzden
:KK5:
Videolarda deneyen kızların gözleri koyu kahve zaten.
Hele ocreye benzeyen puffy 3 tonelar muazzam durmuş kızda..

Sana cristal çok yakışmış bence.:KK31:

X