Bebek Beslenmesi Yeni Doğan Bir Bebeğin Ilk Görüntüleri

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

ilk doğduğunda nasılda çirkin oluyorlarmış. son fotoğraf mutlu son gibi. o çirkin şey çok cici bir bebeğe dönüşmüş.

ayyy çok tatlı ya bu fotoğraflar bana çok iyi geldi çunku ilk defa hala olcam ve bunu bugun öğrendim yani yiğenimin ilk doğduğunda nasıl olcağını biliyorum...çirkin:bigrazz: :laugh: :yes:

Hay maşallah tosuncuğa bakın hele. Canım benim ne kadar da masum.

ARKADAŞLAR BEN EPİDURAL SEZERYANLA DOĞUM YAPTIM. DOKTORUMLA KONUŞA KONUŞA OPERASYON GERÇEKLEŞTİRDİK.. VEEE TÜM BU GÖRÜNTÜLERİ BİRE BİR YAŞADIM.. BEBEĞİMİ İLK BEN GÖRDÜM.. İLK SESİNİ DUYDUM.. DOKTORUMUN KARNIMDAN BEBEĞİ ÇIKARIŞINI HATTA KARNIMI KESTİĞİNİ KARNIMI KESER KESKEZ EZANIN BAŞLAMASINI HER ŞEYE ŞAHİT OLDUM.. ÇOK GÜZEL BİR DUYGU DAYANABİLİRSENİZ TAVSİYE EDERİM:)
BEBEĞİMLE İLK GÖZ GÖZE GELİŞİMİZ HARİKA BİR DUYGUYDU HİÇ AKLIMDAN ÇIKMAZ...

kakule .!.:
ARKADAŞLAR BEN EPİDURAL SEZERYANLA DOĞUM YAPTIM. DOKTORUMLA KONUŞA KONUŞA OPERASYON GERÇEKLEŞTİRDİK.. VEEE TÜM BU GÖRÜNTÜLERİ BİRE BİR YAŞADIM.. BEBEĞİMİ İLK BEN GÖRDÜM.. İLK SESİNİ DUYDUM.. DOKTORUMUN KARNIMDAN BEBEĞİ ÇIKARIŞINI HATTA KARNIMI KESTİĞİNİ KARNIMI KESER KESKEZ EZANIN BAŞLAMASINI HER ŞEYE ŞAHİT OLDUM.. ÇOK GÜZEL BİR DUYGU DAYANABİLİRSENİZ TAVSİYE EDERİM:)
BEBEĞİMLE İLK GÖZ GÖZE GELİŞİMİZ HARİKA BİR DUYGUYDU HİÇ AKLIMDAN ÇIKMAZ...

Kak ilahi kız güldürdün beni , elbetteki aklından çıkmayacak daha yeni doğum yaptın deli.:laugh: :laugh:

:smile: Oğlumun Doğumu Gözümün Önüne Geldi.arkadaşlar Ben Normal Doğum Yaptim Ilk Bebeğimi Ben Gördüm O Ğün Yaşadiklarimi Size Kelimelerle Anlatmam Mümkün Değil O Kadar Ğüzel Bir Duyguki Anlatilmaz Allahim Bebek Isteyen Bütün Ailelere Bu Güzel Duyguyu Yaşatsin.bebeğim Olduktan Sonra Neden Bilmiyorum Birinin Hamile Olduğunu Yada Doğum Yaptiğini Duyunca Ağlamaya Başliyorum Içime Duygu Yükleniyor Neden Bilmiyorum Böyle Oluyorum.:smile: :smile:

maşallah yaaaa çok tatlı...Allah olmayanlara da nasip etsin inşallah....

çok tatlı maaşallah Allah herkese nasip etsin hayırlısı versin inşallah süper bi duygu olsa gerek Allah analı babalı büyütsün.

ooooyyyyy... kurban olsunlar ona kızzzz... Walla allahın yarattığı en güzel varlık insan zaten ama çüçüğüde çok çok çok güzel yaaa... Allah'ım sen ne büyük bi varlıksın...

X