Tüy Dökücü Hamam Otu Nora

M

melisanur

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melisanur
NORA HAMAM OTU
İSTENMEYEN TÜYLERE KESİN ÇÖZÜM !!!!!
SADECE 5 DAKİKA'NIZI AYIRARAK
İSTEMEDİĞİNİZ TÜYLERDEN KURTULUN.
HERHANGİ BİR YAN ETKİSİ YOKTUR.
NOT:KULLANMA TALİMATI ALT KISIMDA YAZILIDIR.

Sağlık Bakanlığı İlaç&Eczacılık Genel Müdürlüğü 5324 Kozmetik kanununa Göre
10 Agustos 2005 Tarihli izni ile üretilmiştir.
Kayıt No:041000

KÖLE KOLONYA & KOZMETİK SANAYİİ KATKILARIYLA
GAZİANTEP"DEN TÜRKİYE"YE
VE TÜM DÜNYAYA

KULLANIM ŞEKLİ
İhtiyacınız kadar NORA yı bir kapta SU ile iyi
karıştırınız.Krem haline getirdikten sonra 5 dakika dinlendiriniz.Cildinizi SU ile durulayınız.İstenmeyen Tüyleri örtecek şekilde sürünüz.Cilt üzerinde 4 ila 5 dakika bekletiniz.Cildinizin ufak bir bölümünün temizlenip ,temizlenmediğini kontrol ediniz.
Gerekirse biraz daha bekletip bol su ile ovarak yıkayınız.
UYARI:
Egzama kızarıklıga,yaraya,yüze sürmeyiniz.
Çocuklardan,gıda maddelerinden ve rutubetten koruyunuz.
NOT:Hazırlanmış NORA ikinci bir daha kullanılmaz

• Konu Sahibi melisanur
baharatçılarda bulabiliriz sanırım bu otu pürüzsüz ve çok güzel yapıyormuş teni umrım öyledir

• Konu Sahibi melisanur
Canım geçici bi süre hatta 1 gün filan ancak sürüyo sinir bozucu ama güzel döküyo

• Konu Sahibi melisanur
bu şey bildiğimiz tüy dökücülerin yaptığı şeyi mi yapıyor? çıkarken daha sert mi çıkıyor bilgi verirsen sevinirim

• Konu Sahibi melisanur
Hamamotu yıllarca emmak diye satılıyordu. pis kokusu var ve jiletten farkı yok. kökten de almıyor. bunu temizlik yaptıktan sonra toz halinde sürmek iyi demişlerdi ancak, onu da ablam denedi ve kılların çıktığı her noktayı isilik gibi yaralar sardı. kurumuş uçuk görüntüsü gibi.. denemeyi düşünmeyin bile derim...
ıslakken kullanımda cildi pürüzsüz yapması temizlik esnasında cildi tahris etmemesinden. Tüy dökücü kremler gibi..

• Konu Sahibi melisanur
Evet iyi birşey değilmiş denedim ben kötü sonuç aldım sanki daha cılız çıkıyo tekrar kıllar bana öyle gledi

• Konu Sahibi melisanur
tatlicadiarzu evet katılıyorum tatlıcadı ,eğer bişeyin kesin iyi geldiğine inanıyorsan deneyip bunu anladıysan gerekli uzmanına danıştıysan onlarda okey verdilerse acil olarak buraya yaz ,sen hem yazıyosun sonra evet kötü bişey diyosunsırnaşık şey

• Konu Sahibi melisanur
kızlar bende tavsiye etmem iğren kokusu var afedersiniz ama lagam gibi

• Konu Sahibi melisanur
yani alınan sonuclar hep kötü öylemi kızlar ?Zaten o tüy dökücü kremlerde jiletle almış gibi çıkartıyor hiç tavsiye etmem..

Ya kızlar ben araştırmıştım iyi olarka bahsediliyordu denedim kötüymüş sizlerle paylaştım bunu önce iyi sonra da kötü demedimki

ben kullanıom acısız işte bana iii:d:KK70::KK70::KK70:

arkadaşlar bence kullanmayın..jiletten bir farkı yok.Acayip iğrenç kokuyor.Ben bir kere denedim ve sonra geri kalanı çöpe attım.Adına aldanmayın doğal bir ürün ya da bitki değil..İnternette biraz araştırma yapmıştım arsenik mi ne varmış içinde...kullanmayı düşünen varsa araştırın derim

bende bi hevesle okudum ki görmeyin
hevesim kursağımda kaldı:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kıl tüy sorununu çözelim derken hastalık sahibi olucaz valla( allah korusun)

merhaba kızlar, hamam otunu ben kullandım ve çok memnunum kötü olan sadece kokusu, ben iyi sonuç aldım ama sizi bilemem cildimde ne kızarıklık nede sivilce tarzı hiç bişey olmadı prüzsüz pamuk gibi, hatta tüm vucüduma yaptım ağdaya harcadığım zamana yazıkmış. Tavsiye ederim denemekte yarar var.

Hamam otunu babaannemden duydum ve burada araştırmaya karar verdim. Biz eskiden kullanırdık, hala da satılıyomuş aktarlardan al diye tavsiye etti, eski toprak bi bildiği vardır dedim ama kötü yorumları da okuyunca aklım karıştı

ben kullanıyordum aslında çok rahat oluyo
ama bazı yerlerde alerji yaptı yaralar çıktı.
bende bıraktım 2 kutu var evde hala durur.

Arkadaşlar, ben de arıyorum şimdi hamam otunu. Kesin kullanacağım, çünkü yengeme söyledi, eskiden kullanırlarmış bunu. Ama çok uzun bir süre kullanılması gerekiyormuş, hemen etki etmiyormuş. Yengemin koltuk altında mesela 10 yıldır hiç bir tüy yok... Biraz uzun süre bekletilirse o zaman yakıyomuş ve yara çıkarıyomuş. En ilginci de belkide kişisine göre değişiyordur, yengemlerde bir aya kadar hiç tüy çıkmıyomuş ilk kullandığı zamanlarda. Tüm aktarlarda varmıdır, alan kişiler hamam otu diyerek mi aldı, bana bilgi verirseniz sevinirim.

hamamotu üreten fabrikalar artık parfümlü olarak çıkartıyor ve kokusu dayanılamayacak kadar kötü değil az bişey ortamı kokutuyor ve ciltte kesinlikle koku kalmıyor ortamdan da kısa sürede çıkıyor. Tüyü köklerinden dökme etksi var çünkü içeriğinde baryum maddesi var kökler sanki bukarlaşıyor gibi oluyor. ilk 1 ya da 2 kullanım sonrası vücut alışıyor ona ve az az da olsa tüyleri azaltma etkisi var ve ilk kullanımlarda jilet gibi çıkarabilir ama korkmayın bir dahaki sefere düzelecek o durum :) ayrıca tüylerin çıkma süresi ortalama 15-20 gün tabi bu kişinin hormanlarına bağlı biraz da ...

Çok kötü kokan bir bitkidir. Ayrıca yanlış kullanımda zararı vardır. Sadece kırıyor hemen geri çıkarıyor. Çok da mantıklı değil.Ancak acil birdurumda hızlı sonuç için kullanılabilir.

X