Minenes'in Evi

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: maşallahhhhhhh

çok zevkli döşemişsin çok beğendim, bende avrupada yaşıyorsun sanmıştım ama değilmişsin :)
çok güzel canim güle güle yaşaa :KK34:

evinizi cok begeniyorum
sizin evinizi ilk internet sitenizde görmüstüm burada da üyeliginiz varmıs :)

salon, mutfak, oturma odası, yatak odası, banyo hepsi harika
Masallah :nazar:

Maşallah evin çok güzell,tam benim tarzım perde askısılarını nerden aldığını sorabilirmiyim misafir odandaki perde askılarını

Çok değişik ve gzl tıpkı yabancı filmlerdeki gbi gerçekten orh ve güzl güle güle otrn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok güzel Allah ağız tadı ile oturmayi nasip etsin küçük tv yi de değiştirirseniz tadindan yenmez :)

Sevgiler

Herkese merhaba kızlar,

Forumdan birkaç arkadaşımız evimi paylaşmamı istedi. Ben de heveslendim :KK70:.

(Umarım bu ricam sizi kırmaz ama söylemezsem edemeyeceğim, çünkü korkuyorum, düğün fotoğraflarımı internete koyduğumun ertesi günü alnıma bir taş isabet etti, ölüm tehlikesi atlattım ve halen 5 cmlik dikiş izimin iyileşmesiyle uğraşmaktayım. O yüzden, kem gözlerle bakmadığınızı bilsem de, ne olur ne olmaz hepimiz birbirimizin fotoğraflarına bakarken maşallah diyelim, nazardan sakınalım lütfen. Nolur bu sözlerimi "benim herşeyim güzel olduğundan nazar değiyor" gibi algılamayın, sadece hepimiz için genel bir uyarı yapmak istedim.)

Ev, annemlerin evi. Biz girmeden önce evin çok eski olan içini yenilediler, bana da kendi zevkime göre malzeme seçme imkanı verdiler.

Henüz tamamen bitmedi. Duvarlarımı daha dekore edemedim. Çektiğim fotoğraflardan bastırıp veya aldığım resimlerden çerçeveleyip asmak istiyorum.

Odalarımda neyin nereden olduğunu blogumda anlatıyorum, merak edenler olursa kullanıcı adımdan ulaşabilirler. Şimdi burada yazıyı uzatmayayım :KK70:

Allah hepinize istediğinizden daha güzelini nasip etsin inşallah. Amin.

Eki Görüntüle 304762 Eki Görüntüle 304763 Eki Görüntüle 304760 Eki Görüntüle 304761
Eki Görüntüle 304757 Eki Görüntüle 304758 Eki Görüntüle 304759
Eki Görüntüle 304752 Eki Görüntüle 304753 Eki Görüntüle 304754
Eki Görüntüle 304755 Eki Görüntüle 304756 Eki Görüntüle 304750 Eki Görüntüle 304751
Eki Görüntüle 304765 Eki Görüntüle 304766 Eki Görüntüle 304764

İnanamıyorum yaa. sankı gercek degıl bıldıgın hayal urunu gıbı bı ev.. Mılyon kere masallah bayıldımmm scacık bı ev... Bu eve mısafr ollmayı cok ısterdm yaa :KK43:
Yanı kelımelerle ıfade edemem ne kdr begendıgımı. Rabbim mutlu gunlerde ourmak nasıp etsınn:KK54::KK34:

:nazar::nazar: çok tatlı olmuş bayıldım maşallah ve tekrar geçmiş olsun...

özellikle oturma odasındaki tüplü tv çok hoş olmuş bana kalsa ben hala tüplü kullanırım seviyorum klasikleri :)

mutfak salon herşey ve herşey ayrı güzel tekrardan allah nazarlardan korusun ve isteyen herkese versin... :)

:nazar::nazar: çok tatlı olmuş bayıldım maşallah ve tekrar geçmiş olsun...

özellikle oturma odasındaki tüplü tv çok hoş olmuş bana kalsa ben hala tüplü kullanırım seviyorum klasikleri :)

mutfak salon banyo herşey ve herşey ayrı güzel tekrardan allah nazarlardan korusun ve isteyen herkese versin... :)

bu arada mutfağınız kaça mal oldu ben de ikeanın mutfaklarını çok seviyorum...

Slm ;

Öncelikle maaşallah diyorum eviniz çok güzel gerçekten tarz sahibisiniz.Bende evlenicem eşyalara bakmaya başlıcaz evimi anlamsız esyalarla doldurmaktan çok korkuyorum o yüzden böyle evler görünce içim ferahlıyor.
Mutfagınıza bayıldım ve perdelerinizide sevdim öyle baştan sona kadar evi bogmuyorlar.
Yerdeki karoları beyendim çok güzel durmuşlar.
Güle güle oturun...

Herkese merhaba kızlar,

(Umarım bu ricam sizi kırmaz ama söylemezsem edemeyeceğim, çünkü korkuyorum, düğün fotoğraflarımı internete koyduğumun ertesi günü alnıma bir taş isabet etti, ölüm tehlikesi atlattım ve halen 5 cmlik dikiş izimin iyileşmesiyle uğraşmaktayım. O yüzden, kem gözlerle bakmadığınızı bilsem de, ne olur ne olmaz hepimiz birbirimizin fotoğraflarına bakarken maşallah diyelim, nazardan sakınalım lütfen. Nolur bu sözlerimi "benim herşeyim güzel olduğundan nazar değiyor" gibi algılamayın, sadece hepimiz için genel bir uyarı yapmak istedim.)

Ev, annemlerin evi. Biz girmeden önce evin çok eski olan içini yenilediler, bana da kendi zevkime göre malzeme seçme imkanı verdiler.

Henüz tamamen bitmedi. Duvarlarımı daha dekore edemedim. Çektiğim fotoğraflardan bastırıp veya aldığım resimlerden çerçeveleyip asmak istiyorum.

Odalarımda neyin nereden olduğunu blogumda anlatıyorum, merak edenler olursa kullanıcı adımdan ulaşabilirler. Şimdi burada yazıyı uzatmayayım :KK70:

Eki Görüntüle 304762 Eki Görüntüle 304763 Eki Görüntüle 304760 Eki Görüntüle 304761
Eki Görüntüle 304755 Eki Görüntüle 304756 Eki Görüntüle 304750 Eki Görüntüle 304751

Çok şık begendim güle güle oturun

Mine'cim öncelikle evin çok cici.Allah iyi günlerde, huzurla oturmayı nasip etsin.
sen alnının ortasına gelen taşla ciddi bir kazadan dönmüşsün. çok geçmiş olsun. ben de bu siteyi yakın zamanda takip etmeye başlamıştım. ben de böyle özenip evimin resmini koymaya niyetlenmiştim ki, boşanıverdim.
tabi her şeyi nazara bağlamamak lazım da etkili de oluyor sanırım. eşimle çok iyi anlaşır her fırsatta tatillere, gezmelere giderdik, yeni ev de almıştık, dekorasyona bayılırım ben de. her bireşyamı severek çok beğenerek almıştım ben de. bi kavga bi kıymet sabah adliyede bir iki saat içinde boşanıverdik.
kem göz mü iştahlı göz mü bilmem ama oluyor bir şeyler sanırım. sebep yokken arada böyle büyük kavgalar ederdik. yer yerinden oynardı ama. bizi tanıyanlar çok nazara geliyorsunuz diyor ama arada eşimin de tuhaflıkları oluyordu yani.

bence çok anlatmamak lazım güzel şeyleri. çok dillendirme derim ben. duanı eksik etme evinizden.
gülegüle iyi

Herkese merhaba kızlar,

Canim masallah allah nazarlardan saklasin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X