vajinal tablet ve pembe akıntı

meselaney

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2008
60
5
laparoskopi ve histereskopi oldum 4 gün önce. rahimde enfeksiyon varmı. bazı antibiyotikler ve nidazol vajinal tablet kullanmaya başladım. fakat vajinal tablet kullandığımda pembe akıntıyla birlikte ilaç bi süre sonra çamaşırıma geri akıyor. akıntının pembe olması normal bi durum mu?

laparoskopi ve histereskopi oldum 4 gün önce. rahimde enfeksiyon varmı. bazı antibiyotikler ve nidazol vajinal tablet kullanmaya başladım. fakat vajinal tablet kullandığımda pembe akıntıyla birlikte ilaç bi süre sonra çamaşırıma geri akıyor. akıntının pembe olması normal bi durum mu?

nidazol m Vajinal tablet de antibiyotik özellik gösterir. üçgen şeklindedir, daha rahat kullanabilmek için. kullandıktan sonra bir süre yatarsanız geri gelmeyebilir.

Merhaba ,

bu tür işlemlerden sonra beklenen bir durumdur.

saygılarımla ,

X