Boş KutuLarı Değerlendirelim..

BenNazKsK

Çiçek&Böcük:)
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2007
3.943
9
Boş kutuları değerlendirmece
Evinizde kullanılmayan boş kutularınızı veya kullandığınız ama dış görünüşünden hoşlanmadığınız kutuları pul, fimo, kağıt yada kumaş gibi nesnelerle kaplayarak görünümlerini güzelleştirebilir ve yaptığınız bu işlemden dolayı ortaya çıkardığınız yeni işe yarar işlerden kendinizi mutlu edebilirisiniz.

Geri dönüşüm ortamına soktuğunuz bu kutuları dikiş kutusu, mücevher kutusu, fotoğraflarınızı barındırabileceğiniz bir kutu gibi amaçlar için kullanabilir veya kendi ellerinizle yaptığınız bir kutuyu içine hoşlanacakları birşeyler koyarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Eğer pul koleksiyonunuzu artık daha görünür hale getirmek istiyorsanız yada dolabınızdaki kutuları daha güzel hale getirmek istiyorsanız faydalı olabilecek küçük, bir fikir.

örnekler

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

teşekkürler arkadaşlar bu alıntıdır fakat kendim farklı bir yöntemle denedim anlatıldığı kadar güzel oluyor pulları yapıştırdım metal renkte olanları çok cici bir takı kutusu oldu tavsiye ediyorum ayrıca aynı kırkyama gibi kumaş parçalarını yapıştırıp değişik şekillerde elde edebilirsiniz .. Bir diğer alternatifse mozaik taşlar minik topladığınız deniz kabukları çok hoş duruyor.. Sevgilerimle..

hamarat kadının hali bi başka oluyor tabi ellerine sağlık canım :1hug:

hihihi çok şekeriz biz:)))ne yapayım bitanem yaa boş kalınca deliriyorum birşeyler yapmadan oturmak bitiriyor beni..
diğer arkadaşlarımada çok tşk ederim güzel yorumlarınız için:1hug:

Ben yıllardır fırsat buldukça ayakkabı kutularını kendinden yapışan kağıtlala kaplar ve o şekilde kullanırım. Ayakkabı dolabını açtığımda kutuları o şekilde görmek beni çok keyiflendirir.
Kutuların çok iyi bir depolama şekli olduğunu düşünüyorum. Evimin her yerinde çeşitli sepet ve kutular kullanıyorum. Sizlere de öneririm.
Paylaşım için teşekkürler...

Arkadaşlar ilginize ben teşekkür ederim.Bu arada kendimde yapmaya devam ediyorum .En son cd kutularından biri cam vazo gibi , bir seramik gibi boyadım oda çok cici duruyor.Hepsini ekleyeceğim ama fotoğraf makinesindeki düzeni yapamadım sanırım bayisine götürmek zorundayım bu yüzden sürekli kalıyor özür dilerim..

Anuşka çok haklısın normal ayakkabı kutularımızı şıkşık hazırlayıp o şekilde dolaplara yerleştirdiğimizde çok güzel bir görüntü oluyor
Ve kutulardan yine çerçeve yapabiliyoruz resmi kutunun ortasına yerleştirip 3 boyutlu bir havada istediğimiz gibi dizayn edebiliyoruz..

Busecim çok şeker olmuşlar .Eline sağlık .Güzel ve pratik değerlendirme şekli .Teşekkürler .

Busecim çok şeker olmuşlar .Eline sağlık .Güzel ve pratik değerlendirme şekli .Teşekkürler .

Size çok teşekkür ediyorum.Bir türlü aynı konularda karşılaşma fırsatımız olmamıştı..Güzel yüreğinizi ve kaleminizi sürekli takip ettiğimi bilmenizi isterim..Çok ama Çok sevgi dolu,uygun kelimeleri seçip yazıyorsunuz. Saygı duyuyorum..Sevgilerimle lereenim:1hug:

X